Аранжиране на маса - тема 6

  • 191 761
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 197
Здравейте момичета!
Това е най- любимата ми тема в БГ мама Simple Smile
Аз спрях да пиша, откакто се прибрахме да живеем в Будапеща, масата тук е в едно тъмно помещение наречено трапезария, снимките не стават хубави, и се ядосвам, затова не снимам. Тази година ще сме новодомци и се надявам масата да е на светло и просторно място, да пиша по често Simple Smile дано все пак направя някоя декорацая скоро. Всички сте прекрасни, радвате ми душата и очите, все толкова креативни останете през новата година и само красиви неща да дарявате и получавате.
Dims. Heart

# 556
  • Мнения: 3 941
Danchika, тези дни си мислех за теб. А сега готвя и твоето лимоново ризото. Тъкмо навреме се появяваш за пролетните маси.
Очаквам скоро красота от теб.Yum

# 557
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Hати, последната маса в сребристо-златисто много ми хареса, нищо, че още не си извадила всичко. Simple Smile

И на мен! А снимката с камината е чудна Christmas TreeHeart Exl

"Между зима и пролет"

Браво, Криси, свежо и нежно, предпролетно Heartbeat Чак ми се прииска и аз да наизвадя розово.. но, не, следващия път. При нас си е обикновена зима (която ми дотегна вече, признавам).

BlauT4P2 by Dimitrana S, auf Flickr

# 558
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Криси,благодаря за споделения линк към тази тема.Много красиви неща сте показали.Ако някой ден се вдъхновя може и аз да направя нещо,въпреки че моята маса е свръх малка ,пък и мъжете у дома изобщо не се впечатляват от нея(бях правила нещо предколедно, което дори не беше забелязано...)

# 559
  • София
  • Мнения: 2 298
Да бутна малко темичката и да затворя раздела с коледно-новогодишните маси, малко със закъснение Blush с нашата маса от 31-ви вечерта
и веднага преминавам към пролетно настроение с масата от тази вечер.











Последна редакция: нд, 04 фев 2018, 00:20 от nati_nat

# 560
  • USA
  • Мнения: 2 151
Здравейте момичета, не знам защо ми бяха изключени известията за нови отговори и не съм влизала в темата. Добре, че се зачудих какво става и ви потърсих. Много сте показали, и все разкошни неща, благодаря за красотата Heart Eyes Hug bouquet
Ето нещо и от мен, преди наистина да е дошла пролетта.
Скрит текст:






Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 01:10 от SkyBlue

# 561
  • Мнения: 385
SkyBlue, много красота, красота и стил.Възхищавам ти се bouquet

# 562
  • Мнения: 960
Минавам да ви поздравя Flowers Bouquet и събирам идеи за аранжиране на маса за рожден ден на мъж Simple Smile

# 563
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Ехааа.. Скай, колко много блинк-блинк Nature Sparkles Stuck Out Tongue  За Силвестър е чудесно! Особено ми допадат чашите, аз много харесвам цветно стъкло Heartbeat Обаче пък.. ако се храня на стъклена маса без покривка ще ми е леко притеснително, опитвам се да си обясня защо точно.. Thinking Flushed

Nati, Sky, и двете вече сте застъпили актуалния за 2018 виолетов цвят, браво! В началото на пролетта и аз ще се включа с подобен цвят, да знаете Smile

Много хубави са масите! Нати, чиниите със златен кант толкова да ми харесват.. тържествени, аристократични, прекрасна добавка за пръстените за салфетки Simple Smile Харесва ми и идеята с трите обърнати чаши в ролята на свещници - хубаво се е получило!

# 564
  • София
  • Мнения: 427
Невероятни красоти, момичета! Hug Hug Hug Hug

Нати, и аз като Димс се влюбих в златните чинии, феноменални са!

Ето нещо мъничко и от мен, сктомно и ежедневно:




А това е вдъхновението за масата:

# 565
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 023
Много красива тема. С удоволствие ще се включа, когато имам какво да покажа.

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Момичета,разкошни маси ни показвате!
Аз само мога да си мечтая за такава у дома.
А ако им спретна нещо подобно,ще има да ме гледат странно и недоумяващо....
Много ви се радвам! Продължавайте все така!

# 567
  • Мнения: 6 300
Момичета,разкошни маси ни показвате!
Аз само мога да си мечтая за такава у дома.
А ако им спретна нещо подобно,ще има да ме гледат странно и недоумяващо....
Много ви се радвам! Продължавайте все така!
Не се притеснявай! Всички много бързо свикват с красивото и с уюта на дома. Когато се омъжих преди 30 г. ММ не беше свикнал и не беше виждал подредени маси и кулинарни вкуснотии, но поркай мен и моето семейство много бързо свикна с това. Сега дори в обикновени дни като нещо не му е подредено се цупи!😀😀😀

# 568
  • Мнения: 3 941
Здравейте,
Неделно гости в месеца на любовта Hearts



Скрит текст:

Скрит текст:

# 569
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Поздравления за всички продължаващи да се включват!

Аз имах период от около месец и нещо, в който се бях посветила на нещо конкретно и нямах време ни за маси, ни за интернет. Надявам се към края на месеца да мога да се включвам отново редовно, а тази седмица да спретна нещичко за Св. Валентин, че лалетата ми вече почти увяхнаха, а не ги снимах, докато бяха новички и свежи.
Дотогава пожелавам на всички, които ще празнуват тази седмица един прекрасен и влюбен празник. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт