При ОКТОМВРИйките настава оживление, стягаме се за родилно отделение

  • 66 714
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 739
В болницата където ще раждам бащата може да присъства и на нормално и на секцио без допълнително заплащане, само предварително трябва да се увудоми лекаря. Нашия татко не иска да присъства, та няма да се възползваме от това.
Момичетата, които родихте нормално, ще споделите ли как разбрахте, кога е дошъл момента? Как се започна при вас?

# 691
  • Мнения: 2 050
Аз получих рано сутринта някакви болки като силни менструални, в тоалетната установих,че е започнала да пада тапата (изненадващо за мен беше примесена с ярка червена кръв, не знаех, че и това е "валиден сценарий"). След половин час започнаха контракции, след още два започнаха да изтичат води.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ох при мен първия път преди 2г беше лесно, преносих с 3 дни и влязох да ме следят.. И след като се наобядвах като станах от стола и ми изтекоха водите веднага разбрах че са те, и после и тапата и след 3-4часа започнаха и менструалните болки и  контракциите
Нооо сега ми е много странно какво ще се случи имам още малко време до термин и съм в очакване постоянно имам болки, всеки път като стана от леглото си мисля дали ще ми изтекът водите Crazy
Побърквам се вече от това че не знам  какво да очаквам..  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 1 117
Много е объркващо това чакане и неизвестно.Аз сега незнам в МД дали ще ме оставят под наблюдение или ще ми предизвикват раждането  Sad

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ох милата, Ани във  всеки случай отидеш ли към МД първо ще те понблюдават известно време за да видят има ли контракции или изобщо някакви признаци и ще решът какво ще правят, дано всичко мине бързо и се гушкате с малката бубка по скоро  Hug Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 1 117
Мерси Норичка дано и ти скоро си гушкаш бебето

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Момичета как сте с въпроса
''роди ли вече ''
Или
''хайде, още ли няма бебе''

Влудяват ме... Не мога да звънна на  някой без първо да ме попита раждаш ли или роди ли...  Twisted Evil

# 697
  • Мнения: 1 739
Ооо, на мен не ми звънят, защото не вдигам, но във фб почнаха всеки ден разни хора, да си намират повод да пишат. Звънят на мм, на нашите разни тъпи приятели и само като чуя и ми идва да се пресегна и да им забия юмрук в зъбите.
Само две приятелки имам, които цяла бременност бяха до мен всеки ден и ме подкрепяха, на тях всяка сутрин им пиша, че сме още 2в1. Другите ме влудяват просто!

# 698
  • Мнения: 294
Лелеее това ми е болната тема Close  Close  Close.Така се изнервям и побеснявям,че....но това не е най-гадното.Предния път тъкмо бях родила и се бяхме прибрали у нас.Реших да отида до магазинчето пред блока да се разтъпча и поразсея малко и срещнах една позната,която ме попита още ли не съм родила  #2gunfire #2gunfire #Cussing out.Толкова гадно се почувствах,че си спомням случката и до сега....Ми то корема няма как да се прибере за 2 седмици  #Cussing out.Много нетактични хора има.Виждала съм познати с коремчета,но не съм си позволяваля да ги питам дали случайно не са бременни.Ами ако просто са се поодпуснали малко  newsm78.

# 699
  • Мнения: 1 118
Момичета, неприятните въпроси не спират с "още ли не си родила". Аз съм на фаза, в която ме питат "защо не можа да родиш естествено и се стигна до секцио" и "кърмиш ли и защо даваш адаптирано мляко". Няма край хорската простотия.

# 700
  • Мнения: 1 404
Момичета, неприятните въпроси не спират с "още ли не си родила". Аз съм на фаза, в която ме питат "защо не можа да родиш естествено и се стигна до секцио" и "кърмиш ли и защо даваш адаптирано мляко". Няма край хорската простотия.
На такива отговарям - щото ме мързя да напъвам и ще си слагам силикон. Веднага млъкват.

# 701
  • София
  • Мнения: 877
За коментарчетата-да, обаче няма нищо лошо да попитат приятели как сте, едва ли помнят наизуст датата на термина, после и за първия рожден ден пак ще звънят да честитят. Аз като родих първото дете, на 1-вия, 2-ия ден според мъжа ми също изглеждах като нераждала Simple Smile Не знам дали ще присъства сега (естествено раждане), защото може би аз няма да се напълно комфортно или може би само в пъвата част, а не при изгонване на плода.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Така си е много малоумни хора има... Прости бе прости...
Ако ти не решиш да споделиш няма нужда да даваш обяснения на никои.. Аз постоянно съм крива и все се карам на някой и всички знат да н еме закачат и да ме разпитват.. Ако има нещо за казване казвам питат само как си как мина..  Crossing Arms Twisted Evil

# 703
  • София
  • Мнения: 861
Момичета, неприятните въпроси не спират с "още ли не си родила". Аз съм на фаза, в която ме питат "защо не можа да родиш естествено и се стигна до секцио" и "кърмиш ли и защо даваш адаптирано мляко". Няма край хорската простотия.
Любимите ми въпроси, особено както и ние сме след секцио и на АМ Mr. Green Като цяло всички са пълни с премъдри напътствия за това как да си гледам бебето. Особено ме забавлява като идват от хора без деца.  Crossing Arms

# 704
  • Мнения: 1 744
Здравейте, по отношение на таткото , за нищо на света не исках да присъства на раждането, да ме слуша как пъшкам от контракциите или рева от напаните и викам - не мога повече, не мога... Както си и беше, но като се роди беба, Гърчев веднага ме накара да му се обадя и даже ходи до фоайето да го вземе, качи се милия горе, рева от радост и ми свали багажа лично до 12 етаж и после си се видяхме там. Тук искам да похваля Емил Гърчев, който идваше всеки ден да ми вижда и да се интересува как сме. По отношение на хорската простотия, няма какво да се изказвам, то е ясно...

Общи условия

Активация на акаунт