При ОКТОМВРИйките настава оживление, стягаме се за родилно отделение

  • 66 711
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 117
Момичета приеха ме с 2 см разкритие и слаби контракции в МД поднаблюдение....

# 706
  • Мнения: 294
Ани пожелавам ти лесно,безболезнено и гладко раждане, а на финала едно здраво бебче  Hug
На мен нещо ми се е свило под лъжичката като знам ,че след един ден и аз ще се срещна с моята принцеса  Heart Eyes

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ани успех и една здрава бебка чакаме да се появи, леко раждане и бързо възстановяване  Hug Hug Hug Heart Eyes bouquet

# 708
  • Мнения: 1 117
Мерси момичета подобно и на вас и скоро да си гушкаме бебета на 10 етаж съм всички са много мили засега

# 709
  • Мнения: 6
Привет, момичета. Имам питане към Ани, която е приета с 2см. разкритие. Защо се е наложило да те сложат под наблюдение? Искат да ти предизвикат раждането ли? Интересувам се, тъй като и аз се следя в МД и преди три дни доктора установи, че също съм с 2см, като мислеше, че ще родя уикенда, но засега нямам нужните симптоми. Утре отново ме иска на преглед и се безспокоя, че е възможно да ми каже да остана, а така не искам родилният процес да започва преди мъника сам да е решил това. Според вас може ли да откажа или да се съглася щом така са преценили? Терминът ми е на 14.10. Успех на всяка една от вас и стискам палци целият родов процес да се стече както е в представите ви!

# 710
  • Мнения: 1 117
Привет, момичета. Имам питане към Ани, която е приета с 2см. разкритие. Защо се е наложило да те сложат под наблюдение? Искат да ти предизвикат раждането ли? Интересувам се, тъй като и аз се следя в МД и преди три дни доктора установи, че също съм с 2см, като мислеше, че ще родя уикенда, но засега нямам нужните симптоми. Утре отново ме иска на преглед и се безспокоя, че е възможно да ми каже да остана, а така не искам родилният процес да започва преди мъника сам да е решил това. Според вас може ли да откажа или да се съглася щом така са преценили? Терминът ми е на 14.10. Успех на всяка една от вас и стискам палци целият родов процес да се стече както е в представите ви!
здравей аз преносвам 5 ден и заради това ме оставиха а си мисля че ако не родя до 7-10 ден ще ми го предизвикат поне така разбрах,а и ми следят тоновете два пъти на ден

# 711
  • Мнения: 2 288
Ани, Ами, стискам палци, мисля че днес ще ни се похвалите  Mr. Green
Дами, да ви кажа, мен също подобни въпроси ме изнервяха, но един ден се замислих, че приятели, познати и близки се интересуват от нас, но не знаят как да го изразят. Е, има си и клюкари любопитковци и всезнайковци, но все се надявам да го правят от добри чувства.
В този толкова важен за нас период и при наличието на бушуващите се хормони сме много чувствителни. Хората, които не са иьвървяли този път не са наясно, хората минали по него, отдавна са забравили. В тези случаи за нас е по-добре или да си ги пускаме покрай ушите, да останем спокойни и в баланс със себе си. Аз също съм на мнение, че спокойната майка предрасполага бебето й към същото.
Успех и поздрави  bouquet

# 712
  • Мнения: 127
Ани,дано не се налага да чакаш толкова и скоро ни зарадваш с хубава новина.
Относно любопитството на хората ,гледам много да не задълбавам.
Тези дни доста хора ми звънят и чакат новини,но гледам да не се дразня.Спокойствието сега ни е най-важно. Peace
Р_Н,как сте с малчо?Той май вече не бърза да излиза?
Дано устиска и следващата седмица Simple Smile

# 713
  • Мнения: 250
Здравейте, днес беше първата ни разходка навън със Светлозар! Времето е чудесно, а май предстоят дъждовни дни та се възползвахме и излязохме. Естествено баткото буташе през цялото време 😜 иначе расте бебока, малко повече плаче тези дни и ще пробваме днес с инфакол, мисля че има газове, а може вече и колики.... как сте останалите бебчета в групата?

# 714
  • Мнения: 1 739
Анита, дано да си тръгне само бебчето.
Аз днес почвам 38, вече 4 дни без серклаж и разходки и няма никакви признаци да излиза мъника. Явно сега вече не му се бърза. Ще видим в сряда до къде сме го докарали.

# 715
  • Мнения: 201
Здравейте, момичета само набързо да споделя, че миналата седмица нашият син се роди с планово секцио. Всичко е наред, вече сме си вкъщи. Даже ни почнаха коликите. Скоро май няма да имам време да ви чета и пиша, така че леко раждане на останалите!

# 716
  • София
  • Мнения: 861
как сте останалите бебчета в групата?
И ние имаме газове. След ядене понякога се почва едно напъване, пъшкане, червенеене и пръцкане... Отшумява за 5-15 минути. Иначе като цяло детето е кротко. В млякото слагам Абоколикен (лактаза) на всяко хранене, а сутрин пием Биогая (пробиотик). Есмупизана и другите капки със симетикон избягвам, понеже от много познати чувам, че често запичат детето.

# 717
  • Мнения: 1 404
Аз едвам се движа вече. Само лежа, тежко ми е. Датата за секциото ми е на 18-ти. Още малко....

# 718
  • Мнения: 1 117
Много ви благодаря момичета за подкрепата. желая леко раждане на всички на който им предстой на другите кротки бебета Simple Smile

# 719
  • Мнения: 250
Innerlane аз даже за това взех инфакол, че понякога изпражненията са воднисти, да видим сега как ще се променят. Много се надявах да не е нужно пак 100 лекарства, ама май не може без пробиотик, без нещо за колики, скоро се почват и витамин д и тн...

ние имаме проблем с лющене на кожата, чета и виждам че е често срещано, утре ще говоря и с педиатърката. надявам се да мине скоро, че е като змийче  Twisted Evil

честито за новите бебчета в групата! всички да са ни живи и здрави! На останалите мами пожелавам приятно чакане до най-приятната среща в живота ви! Знам че не е лесно да се чака Simple Smile Ще Се Справите!

Общи условия

Активация на акаунт