При ОКТОМВРИйките настава оживление, стягаме се за родилно отделение

  • 66 712
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ох да тези колики са..  Cry
Преди две години пробвах всипко що имаше за колики на пазара и стана така че само Lefax капките от Германия ни помогнаха ии сега не  мисля да ги изреждам отново направо взимам lefax и като има нужда давам. А вие с какво се справите с колибите Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 861
Innerlane аз даже за това взех инфакол, че понякога изпражненията са воднисти, да видим сега как ще се променят. Много се надявах да не е нужно пак 100 лекарства, ама май не може без пробиотик, без нещо за колики, скоро се почват и витамин д и тн...

ние имаме проблем с лющене на кожата, чета и виждам че е често срещано, утре ще говоря и с педиатърката. надявам се да мине скоро, че е като змийче  Twisted Evil

Аз се бях притеснила малко да не почнем да се запичаме откакто минахме изцяло на АМ. Но бебчето ака по 2-3 пъти на ден и консистенцията ми се вижда нормална засега.

Иначе и при нас кожата се лющи Simple Smile Мажа с бебешкото олио на Мустела. Чудех се дали не се изсушава твърде много при къпането по някаква причина, но май си е по-скоро период.

За витамин D да видим какво ще каже педиатърката. Бебенцето се роди с малка фонтанела и не е добре да се затваря твърде бързо.

# 722
  • Мнения: 596
Ние сме със зверски колики,но днес сме по добре,редуваме инфакол и абоколикен иначе цока и спи:)

# 723
  • Мнения: 1 744
На момичетата, които чакат леко и безпроблемно раждане. На Буба честита рожба, да ти е жива и здрава, а на теб бързо възстановяване.
Моята душа лапа като змей, на мен ми слезе кърмата, малко е още, цедя и давам заветните 20 мл. Започна да плаче и тя от колики, поне така мислех, а то от глад, 60 мл АМ и колкото кърма има и тогава котясва иначе реве до посиняване. Няма ли да направим тема в бебета?

# 724
  • София
  • Мнения: 861
Моята душа лапа като змей, на мен ми слезе кърмата, малко е още, цедя и давам заветните 20 мл. Започна да плаче и тя от колики, поне така мислех, а то от глад, 60 мл АМ и колкото кърма има и тогава котясва иначе реве до посиняване. Няма ли да направим тема в бебета?
И ние бяхме така в болницата. Бебчето ревеше от глад постоянно, понеже не му стигаше кърмата. В незнанието си и по лоши препоръки го държах твърде често на гърда, в следствие на което зърната ми станаха на рани. Докато чаках да минат и хранех с АМ, бебето свикна на шише и в един момент изцяло отказа да суче, да не говорим и че заветната кърма съвсем намаля, въпреки цеденето с помпа. newsm78 Много тегава работа.

# 725
  • Мнения: 1 744
Моята изобщо не ще на гърда, като я сложа и пищи и я блъска с ръчички. Педи ме посъветва да пробвам със силиконови зърна,защото била свикнала на вкуса на шишето. Отделно кърмата хич не и харесва на вкус, пие я от шишето, ама се мръщи. Вчера варихме чай от копър срещу колики, дадох и пробно 10 мл, без захар, а той горчи, пия го и аз да влиза в кърмата, изпи го, без да мрънне,и днес, слава на Бога няма колики.

# 726
  • Мнения: 1 117
Момичета мойто чакане край няма до сряда ще чакам, термина ми бил объркан с 4:дни ,още съм на 2 см Sad

# 727
  • Мнения: 1 744
Ани не се филмирай, събирай сили и спокойствие, ще се роди живо и здраво детенце, четири дни нищо не са

# 728
  • София
  • Мнения: 861
Момичета, а с килограмите как сте? Simple Smile Аз съм на -11 кг от раждането насам. Но имам още за сваляне, докато си върна формата от преди да забременея.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ани стискам палци  Hug
С килограмите аз съм добре..
С 1вата бременност качих 10
С 2рата бременност качих 11 до тук но като цяло всичко ми е само един корем и  малко цици.. Общо взето ако ме гледаш в гръб не  може да разбереш че съм бременна, а камоли че ще раждам след седмица,  много  ми се чудят хората
 Peace ooooh! #Crazy

# 730
  • Мнения: 250
Аз от родилното излязох -6кг. Като цяло качих 8-9кг и не ги мисля толкова. Все още приличам на тюлен в тялото и поне 2месеца още ще трябва да се трая, после вече трябва да заприличам на нещо... ако не почвам тренировки!

Коликите ни стават ужасни, дупето се разрани.... Много страда 😢 дано до няколко дни намерим решение, че няма да издържа психически да го гледам така

# 731
  • Мнения: 294
Мами днес се роди сутринта моята принцеса Александра 3800 гр и 53 см.Също така имаме днес и годишнина от сватбата  Heart Eyes.Сега се възстановявам още,утре ми е раздвижването,надявам се поне през нощта да поспя без болка.На неродилите мами пожелавам успешен ,лесен и безболезнен финал Hug.

# 732
  • Мнения: 1 117
Ustina да ти е жива и здрава и бързо възстановяване
Аз качих 14-15 кг.на корем и крака

# 733
  • Мнения: 226
Честит двоен празник,Ustina! Малката е най-прекрасния подарък за повода! Да расте здрава и да донесе много щастие и късмет в семейството !  bouquet

# 734
  • Мнения: 1 739
Устина, честита годишнина и честита принцеса! да е жива и здрава, а вие имате най-прекрасния подарък за годишнината!

Общи условия

Активация на акаунт