Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK

  • 227 264
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19 687
Ти ме уби Mr. Green Пиле средно на вид, подправки стандартни и малко бира. Върху хартия за печене с едно обръщане да е хрупкаво навсякъде и така. Даже не помня на колко градуса беше, погледнах в книжката за пилешко Joy

# 691
  • Мнения: 1 893
Цяло пиле голямо(ок. 2 кг.) за около 50 минути. Само сол и масло. Не опира, не изгоря, изглежда като тези на грил. В XXL обаче.

# 692
  • Мнения: 1 265
Ти ме уби Mr. Green Пиле средно на вид, подправки стандартни и малко бира. Върху хартия за печене с едно обръщане да е хрупкаво навсякъде и така. Даже не помня на колко градуса беше, погледнах в книжката за пилешко Joy
Ц..... остани си жива Smirk У "наше село" Норвегия пилетата в супермаркетите  са минимум по 2 кг; а моя фритюрник не е голям. Аз не съм си и помисляла да слагам хартия - нали идеята на този уред е точно във завихрянето на въздуха?! НО ще пробвам.
 
makiela - точно така става, като на грил! Но аз не слагам масло (въпрос на предпочитание).

# 693
  • Мнения: 1 746
relight - аз правих, но не ми хареса. Стана много сух. Но беше телешки. С пилешки не съм опитвала. Може би като идея пилешки дроб по селски в някакъв съд?!?!

Пилешки със сигурност ще стане, може би с малко повечко мазнина.

А моят дроб беше свински, направих и стана идеален - просто не трябва да се препича, всеки да си прецени според уреда и градусите. То това си е правило при дроба принципно, сух става и на котлона или фурната, ако се държи дълго. Трябва вътре да е останал леко червен при изваждане.

# 694
  • Мнения: 19 687
Да, моят е същия.

Аз не съм си и помисляла да слагам хартия - нали идеята на този уред е точно във завихрянето на въздуха?! НО ще пробвам.
Пак завихря, но се цапа много по-малко. Понякога мръвчаците ми залепват леко за кошницата. С хартията нямам такива проблеми.

# 695
  • Мнения: 4 936
Ти ме уби Mr. Green Пиле средно на вид, подправки стандартни и малко бира. Върху хартия за печене с едно обръщане да е хрупкаво навсякъде и така. Даже не помня на колко градуса беше, погледнах в книжката за пилешко Joy
 в телената кошница ли го сложи?
Колко време го пече?
Чудя се дали да не го пробвам без кошницата - уж малко пиле взех, но мисля, че ще надвиши мярката мах на кощницата за печене

# 696
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Без кошницата може ли да се затвори ?  newsm78

# 697
  • Мнения: 4 936
за  затваряне = ще се затвори, но няма да я има тази възд.възглавница отдолу, където се завърта въздуха - между кошницата и тавичката

# 698
  • Мнения: 7 856
Без кошницата може ли да се затвори ?  newsm78
Зависи от модела. На моя Финлукс това просто няма как да стане - не може без кошница.

# 699
  • Мнения: 164
Здравейте!Колебая се между Phillips Xl и Phillips XXL.Искам да попитам продават ли се резервни кошници(това е много важно за мен).Не ядем големи количества...Ще се радвам да ме насочите в избора...😊

# 700
  • Мнения: 1 265
Здравейте!Колебая се между Phillips Xl и Phillips XXL.Искам да попитам продават ли се резервни кошници(това е много важно за мен).Не ядем големи количества...Ще се радвам да ме насочите в избора...😊
Според мен е най-добре да попиташ в магазина. НО...... зависи в коя страна го купуваш?!  Flushed
Например при нас в Норвегия при някакъв дефект дори и минимален (в гаранционния срок) - направо ти го вземат обратно. И ако искаш купуваш нов или си прибираш парите. Smirk Също така магазините продават задължително и резервни много части (кани, кошници, бъркалки, купи).
Ако в магазина не знаят или не продават резервни части, може би има начин да се пита производителя къде продава такива. Но дали си струва парите и усилията?!
** Най-важното е да обърнеш внимание на покритието при покупката!!!! Тук има момичета, слагат хартия за печене на дъното на кошницата. Аз не съм правила това. Моят уред е "някаква измислена марка" (Принцес); имам го вече три години и съм много доволна. Използва се поне два пъти седмично. Но аз правя само картофи, пържено пиле, понякога кюфтета и KFC. Тук момичетата къде-къде правят много повече неща.
Успех с покупката!

# 701
  • Мнения: 5 741
Здравейте!Колебая се между Phillips Xl и Phillips XXL.Искам да попитам продават ли се резервни кошници(това е много важно за мен).Не ядем големи количества...Ще се радвам да ме насочите в избора...😊
За резервните кошници не мога да ти помогна, но аз бих взела по- големия ще събира и малко и много.
Тези дни пекох тиква, 1 килограм я пекох на два пъти и според мен бавно става. На 190 градуса за около 25- 30 минути. За 1 час наведнъж щях да я изпека във фурната.

# 702
  • варна
  • Мнения: 256
keisi-f, аз имам XL. Ако сега трябваше да взема бих купила по-новия модел - малко по-мощен и покритието на кошницата ми се вижда по-добро.
 След двугодишно ползване на нашия, му падна цялото покритие на дъното, а самата кошница изглеждаше ужасно, всичко залепваше по решетката ...абе беше за боклука Simple Smile Мъжа ми се свърза с Филипс Б-я и са му казали, че нова кошница може да се поръча от тях за 60лв. Както и , че не бива да се слагат в съдомиялна /нищо, че навсякъде се тръби обратното/.
Ние обаче занесохме дъното и кошницата във фирма за тефлониране на съдове и сега вече изглежат по-добре и от нови.

# 703
  • Мнения: 4 936
моля, дай координати на тази фирма и сподели колко излезе тефлонирането на двата съда?

# 704
  • варна
  • Мнения: 256
Това е фирмата. За двата съда ни взеха 70лв. За около 10 дена бяха готови. https://odesos-et.com/контакти/

Общи условия

Активация на акаунт