Какви дечица са Теленцата ?

  • 1 626
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Моето е диво и в никакъв случай кротко и спящо от както се е родило Twisted Evil
Това важи с пълна сила:
...Отличителната му черта е инатът. Ако реши че иска или не иска нещо, нищо не може да я накара да си смени мнението. Доста властно характерече. Едно знам от опит - за тях е най-подходящ методът на убеждението, с добро, те реагират много остро на повишен тон, закани. Ако започнеш пряко да им се противопоставяш се получава порочен затворен кръг и игра на инат, която много влошава отношенията и никога е печелиш. ...

Моят дзвер е същият........
И понеже и аз съм голям инат, много трудно мога да отстъпя Mr. Green
Но мога да кажа , че мен най - много ме слуша.

# 16
  • Мнения: 607
Като беше бебе-кротка и добричка.Сега(почти на 2год.)-инат и все на нейното иска да става.В противен случай почва да реве,вика и да се тръшка.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
И мъжът ми и синът ми са телци, само два дена разлика. Мога да кажа,че като си навият да направят нещо, го правят. По- добре си замълчи, ако се противопоставиш само излишни нерви и пак става тяхното. Не са капризни откъм храна, ядат каквото има, но трябва да е красиво поднесено. Много голями естети и всякаква дреха им стои перфектно. Просто си носят класата.Обичат да са обичани и обгрижвани, осигуриш ли им уюта- завинаги са твои. Обичат семейния уют и имат ли спокойствието в дома си трудно го напускат.Че са инати,инати са, но и доста муднички.При тях важи с пълни сила правилото: по- добре с добро иначе няма смисъл да спориш с тях или да ги насилваш. С две думи- обичам тая зодия. А как се разтапят, като ги целунеш ,погалиш или похвалиш. Щастлива съм в това обкръжение.

# 18
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
и аз като Телец, да кажа по въпроса  Wink
Цитат
Удоволствие е да се отглежда Телецът, след като се абстрахираме, че е твърдоглав. Родителите на децата Телец ще открият че те са гальовни и обичливи. Обожават да ги мачкат, да ги гушкат и галят.
Особенно последното беше безкраааайно вярно, майки на Телчета, не забравяйте да ги гушкате и галите, и ще имате най послушните дечица  Wink
и ето това много вярно за мен беше
Цитат
Детето Телец тихо и кротко се занимава и рядко ви кара да се чувствате неловко от това, че се държи невъзпитано или се прави на всезнайко. Обаче ако го провокирате и дразните, като упражнявате върху него постоянен натиск или настоявате да свърши нещо, което то категорично отказва, детето Телец може да се настрои войнствено. Единственият изход от подобно неподчинение е любовта. Никога силата. Ако често е било насилвано от по-възрастните, може да израсте мълчаливо, мрачно и жестоко. Не забравяйте, че Телецът не може да устои на физическите изяви на обичта. Една силна прегръдка, голяма приятелска целувка или лъчезарна усмивка ще го изкарат от неговото упорство Винаги говорете мило и логично. Крясъците и високият и рязък, заповеднически глас го карат просто да си затвори очите и запуши ушите.
То е способно да се противопоставя на дисциплината и заповедите, докато свят светува, но нито минута може да устои на обичта



като мама на малък Телец и аз един голям ТЕлец  Sunglasses
се одписвам с две ръце над горното  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
M_I_A  и da_bo, все едно сме близначки Grinning
Извинявам се за офф-а, но на коя дата сте родени?
Аз съм Гергьовско теле - на 6-ти Mr. Green

А и това с красиво поднесената храна е вярно. Както бях много злояда, така все мрънках на мама да ходим по сладкарници и ресторанти.
Но наистина май най-важна е топлата обич, аз и досега все си търся накой на който да кажа "хайде да ме галиш по главичката и по гръбчето" Joy

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ние сме мама и дете телета (телятина, както пише по пюретата  Mr. Green) Мъжът ми само ни гледа пушилките и не може да ни влезе на нивото (защото е един добър рак), като се запънем, става весело. Но и двамата обичаме да ядем и пропуснем ли хранене, ставаме лоши.
Като малка съм била сравнително тиха, много съм четяла и съм се развивала сравнително бързо за възрастта си, след което съм го ударила на мързел, че досега.
Не се отказвам от материални и физически удоволствия.
Синът определено преследва жени (майка и дъщерите им), ходи след жени, целува жени и е много любезен с жени-усмивки, мяучене-това ме притеснява, щото съм по-смотана, но си е съвсем рано.
А да, мойто е най-хубавото  Whistling Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
Асболютно съгласна с всичко казано за телетата! Моя милост е типичен техен представител.

# 22
  • Мнения: 2 534
Абсолютен инат

# 23
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Съгласна съм със всичко изписано досега. Дъщеря ми е Телец и направо ми разказа играта, за две години.

# 24
  • София
  • Мнения: 270
Много ми е добричко и миличко. Любознателно е. Хапва си всичко.  Е, може и да е инато, но нямаме големи проблеми. Малко е срамежливо Embarassed, но...
Чудесно детенце-теленце  love001 е моето.

# 25
  • Мнения: 5 468
Моето е Телец. Много е добричко и сговорчиво. Играе си самО, не е досадно и ревливо. Не й харесвам това, че всичко го има за свое и трудно дава нещо свое на друго дете. Замахва с ръчичка и удря, когато се почувства застрашена, че ще й вземат нещо. Смела е до безразсъдство..., което също не е хубаво. Иначе е мила и в къщи ни изнася цял театър с нейни си песни /на бебешки/, танцува и играе усмихната. Рядко имаме сблъсък с характерите си.
За сега толкова съм забелязала у нея, тепърва предстоят още наблюдения. Но като цяло е добро дете.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И моето момче е теле.  Laughing
Странно, не е инат. Много разбран е. С добра дума се води.
Доста енергичен е. Бърборко. Фантазьор. Обича мъжките занимания и мъжката компания.Laughing Като бебе беше много кротичък. Нямаше колики, нито плачеше, сам заспиваше.
Не съм доволна, че всичко много бързо му омръзва и търси нови предизвикателства (и врънка за нови придобивки най-вече). Но това може би има и добри страни.  Confused
Единственото ми оплакване е, че е ужасно разсеян. Няма по-голяма блейка от него. Остави го да си обува чорапите и му дай 3 часа време. След милион подканяния и сто проверки той може (а може и да не е) обул единия чорап.
Не знам в училище как ще се оправя, дано дотогава го науча на концентрация.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 176
И моето слънце е телец, на три години е не познавам по инато и своенравно дете от него.  smile3512. Реши ли да е "лош" няма начин да му угодя, но като бебче беше душица, ама направо ангел, но сега..... Успех с твоето бъдещо телче и се въоражи стърпение.   love001

# 28
  • Мнения: 227
 Grinning ИМАМ ТЕЛЕНЦЕ - МОМчЕНЦЕ!!!  Hug голям инат, много внимателен и кавалер, скоро става на 7 години   ura - да ми е жив и здрав!!! умее да прави комплименти и е супер чаровен! Госпожата в детската градина ми каза, це не е получавала от мъжа си толкова комплименти за доста години брак, колкото от Алекс за 2 години!!! newsm81

# 29
  • Мнения: 1 564
Моето е диво и в никакъв случай кротко и спящо от както се е родило Twisted Evil
Това важи с пълна сила:
...Отличителната му черта е инатът. Ако реши че иска или не иска нещо, нищо не може да я накара да си смени мнението. Доста властно характерече. Едно знам от опит - за тях е най-подходящ методът на убеждението, с добро, те реагират много остро на повишен тон, закани. Ако започнеш пряко да им се противопоставяш се получава порочен затворен кръг и игра на инат, която много влошава отношенията и никога е печелиш. ...
=======================================================================
Същото се отнася и за моето малко момченце. smile3541

Общи условия

Активация на акаунт