Мама се мае, ФЕВРУАРЧЕ със смях играе - тема 20

  • 73 528
  • 475
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 414
Гери по принцип и аз не обичам аб, но миналата зима беше кошмар и накрая се стигаше до тях. Към антибиотичните капки бях резервирана, но дадоха резултат и не стана по лошо а напротив берзо спряха хреми и каллици. Еуфорбиума го пробвах няколко пъти, никакъв ефект, грам не помогна. Другите капки не ги знам, ще чакам отзиви.

# 61
  • Мнения: 932
Гери, купих отново пантофи с дишашта подметка на Бефадо. Имат доста модели и са здрави...
Флауър, доволна съм от какпки грип стоп. Лесно се впръскват в носа и повлияват добре. Давам от време на време небет шекер за гърло и кашлица. А от хомеопатичните сиропи - стодал.

# 62
  • Мнения: 139
Привет на всички.Копче как сте? Ние сме хремави и пак отложих тръгването на ясла.Обаче като й мине ще пуснем изследванията и ако всичко е наред ще тръгва.Пантофи й донесе една братовчедка от Англия и мисля, че ще свършат работа като за начало.Хубав ден на всички

# 63
  • София
  • Мнения: 2 130
Привет , как сте всички.
Малко да размърдам темичката.
Ние пак малко кашлящи бяхме. Влади бързо се оправи, но аз пак го закъсах, та сегаго пуснах на ясла и обикалям докоторите, че този път няма да се тъпча ей така с антибиотици за нема нищо  Tired
Мисля пак да започна да ходим на плуване с дребния.
Вечер е едно плуване във ваната, не мога по 30-40мин да го изкарам от там Simple Smile
Искаше ми се и нещо друго да измисля за зимата и точно намерих къде има английски за бебоци и те свършили местата Sad.

Копче как сте  Hug

# 64
  • Мнения: 63
Ехо! Идвам да се хваля: девойка Елица се роди по план и по график, та даже вече сме си вкъщи. Голяма радост, голяма любов. Заслужава си всички мъки и усилия. Бебка се чувства чудесно, аз не чак толкова, а баткото (като изключим, че побърза да се разболее веднага щом се прибрахме) ме изненада много приятно - засега е супер мил, грижовен и разбиращ. Дано не преосмилсли нещата вбъдеще.
Всичко хубаво ви желая мами, болните дечица да оздравяват, бременните мами да си бременеят възможно по-спокойно и така! Целувки!

# 65
  • Мнения: 472
Лимонке, честита дъщеричка. Да е много здрава и послушна, а баткото да е все така мил и грижовен  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 275
Честита дъщеричка! Да расте здрава и щастлива! Да има безгрижно детство! Simple Smile
Копче, как сте?

# 67
  • Мнения: 3 846
Честита принцеска, Лимонче Wink Да е здрава, щастлива, спокойна, да папка и да спинка послушно, да има мир вкъщи  Hug

# 68
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Здравейте! Копчето не пише, а много я мисля, дано лечението да върви по план. Честита рожба на Лимонка, да расте здраво и щастливо дете  Hug
Казах ли ви, че моята госпожица ще носи очила, надявам се де, че ще ги носи, утре ще са готови. Засега е доста навита, с желание ходихме по оптиките, но да видим дали ентусиазмът няма да се изпари след първите 5 минути... И тъй като всички ме питат как сме разбрали, че и трябват-ами никак! Никакви симптоми няма, през ум не ни е минала мисълта. Вижда някакви дребни самолети в небето, разпознава хората от далече, но излезна, че има астегматизъм и късогледство. По принцип тук, в Германия, на 2г.педиатърът дава направление за очен лекар, тогава излезна не добър резултат на апарата и след няколко месеца се потвърди. Доволни сме, че сега го установяват, защото "виждането" се учело също  както ходенето и говоренето, просто тя е щяла се да научи да вижда грешно, понеже няма отправна точка. Добре, че се преместихме, че в Англия сигурно щяхме да го разберем чак като тръгне на училище, там не правят профилактични прегледи.

# 69
  • Мнения: 642
Лимонке, честита радост! Да расте здрава и щастлива малката принцеса и много да се обичат с баткото  Hug

Ние сме сравнително добре. Затова не пиша - няма какво да ви занимавам с подробности от химиотерапията.
Скрит текст:
Детенце се справя, докато беше хубаво времето можеше и да се разхождаме. Сега става трудно, че нали като ходим на вливки много се чака и направо не знам в студа какво ще правим. Пък и като се почнат и вирусите и  Cry
Иначе по цял ден вкъщи само боде играчките и им слага системи.
Вече няма апетит от лекарствата и е много тегаво. Яде само солети и супа.
дайте идеи за занимавка вкъщи, че сте се побъркаме от тв...аз мисля да й взема магнитни букви и цифри и да си редим...

Ана, дано й харесат очилата и си ги носи. Аз сама реших да я водя лятото на очен, че едно око й се криви малко. Уж я гледаха, ама нали в МК и каза че има малко астигматизъм, ама контрола за 6 мес. Щях да я водя в София, ама ще изчакам...

Благодаря ви, че ни мислите.  HugХубава вечер

# 70
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте!
Лимонке, честита рожба, да е жива и здрава и да изпълни живота ви с радост!
С Алекс играем на едни игри от серията 'АЗ уча"- едната е за сезоните и другата за допълващи се неща : стол - маса, ръка - часовник и т.н.
Друго забавно му е да събираме в парка кестени и после в къщи ги подрежда в една купа, сестра му ги изсипва, той ги събира Simple Smile.
Тия дни имаха сополи и беше много тегаво, но вече май минават.
Весел ден!










!

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 20:54 от princessd

# 71
  • NE
  • Мнения: 10 999
Лимонка Честита втора рожба! Нека Елица е здрава, щастлива и много добричка. Баткото да я гледа с любов и да помага много, а на теб бързо възстановяване.
Аз се разболях покрай това променливо време и се моля да не прихване Вили. Междувременно му давам Марсианци с черен бъз и дано не се разболее. Мъчат го зъби, ама това е нещо редовно. Напоследък редим едни дървени кубчета и бута една количка с крака. Баща му прави "лек" ремонт вкъщи и е някакъв ужас, но малкия човек събира това онова. Не съм го пуснала още на ДГ.

# 72
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Добре дошла на малката Елица! Лимонке честито,дано баткото е все така грижовен и спокоен около нея! Разкажи как сте? Името е страхотно  Heart Eyes
Копче,няма много да съм ти от полза ако ти кажа,че прави гаражи с тия меките пъзели за под. Паркира моторите в най-различни шкафове и си играе на полицай. Играе на доктор. Лепи стикери на празни листя. На мои приятелки момиченцата много играят на готвачки,и страшно се занимават с тия уреди за пластелин.
И като казах на какво играе моето,да ви питам,той много играе няколко човека хахаха  Joy ама как се изразих. Например,взима две играчки и с едната пита другите,а с другите и отговаря. Или например кара мотор с едната ръка,а с другата спира с палката все едно е полицай и започва диалог:
полицая-дай документи!
Моториста-нямам,забравих ги.
Полицая-глоба тогава. И т.н
Вашите играят ли си така?

# 73
  • Мнения: 642
Мария, полезна си Simple Smile Диването реши че иска писта за коли, понеже два пъти си е играла с момченца с коли.
А иначе разиграва цели сценарии от детските дето ги гледа, но й трябва партньор т.е. аз и много се кефи  аз като се вживея и й се връзвам.
Бях се засилила да купувам лекарско куфарче но тя превръща всичко подръчно в инструменти.
Реших да взема мозайка и една енциклопедия за човешкото тяло, че като е на тая вълна поне да учим нещо Simple Smile https://www.fiut.bg/udivitelnoto-choveshko-tjalo.html тази харесах, някой виждал ли я е на живо?

# 74
  • Мнения: 275
Копче, аз съм я виждала.. мислех да я взема на малката. Много я харесах, но това беше преди година. Има едно малко екранче и там излиза един череп и това ме отказа тогава- да не се уплаши. Но сега и аз реших да й го взема...

Общи условия

Активация на акаунт