Забременели след ин витро - тема 29

  • 45 508
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 749
Момичета, колко трябва да е витамин Д по време на бременност? Днес тествах моя и е 29,8 ng/ml.

# 721
  • Мнения: 983
Не знам дали има отделни граници за стойностите на вит. Д по време на бременност newsm78 . Иначе от 50-120. Аз си пия вит Д и моите стойности бяха 115 преди 2 месеца. Но това е проблем за значителна част от населението Sad И почти никой не му обръща внимание...

# 722
  • Мнения: 20 415
Ихааа, за твоята стойност даже не смея да си мечтая!

# 723
  • Мнения: 4 696
Ихааа, за твоята стойност даже не смея да си мечтая!
Aми виж и само името и аватара. Laughing Обича слънцето. Wink

# 724
  • Мнения: 983
Мерси, момичета, за похвалите  Hug  Blush

# 725
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Нова тема!
Утре ще скитам по магазините, за да се облечем за зимата ... или поне да позяпам Simple Smile
Затова пускам темата по-рано Wink

Общи условия

Активация на акаунт