Хотели в Троянския Балкан!!!

  • 102 313
  • 528
  •   1
Отговори
# 330
  • ново
  • Мнения: 5 936
Моля за съвет за транспорт от Варна до Шипково за възрастен?
С влак до Троян? От Троян има автобуси за Шипково, ако искаш разписанието пиши.

# 331
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Ще съм много благодарна.

# 332
  • Варна
  • Мнения: 1 948
С влак е цял ден път с камили. Никога не съм пътувала така и не бих си го причинила. А и не съм сигурна, че ще може да се хване автобусът за Шипково.

Най-бързо се стига, като се хване автобус Варна - София (те са начесто) и се слиза на разклона Ловеч-Троян. Там се чака автобус за Троян (на всеки час има).  И да Ви кажа - пак си е път. Хващала съм в 6:30 от Варна и към 12:00 - 13:00 ч. - в Троян. Автобуси до селата обикновено има сутрин, на обед и следобед - около 16:00-16:30 (през почивните дни) и около 17:00-17:30 (в делничните, заради работещите).

Има и още един вариант - с влак до Плевен. После от Плевен до Ловеч и от Ловеч до Троян с автобуси. На всеки час има автобуси, така че бързо се стига (за 2 часа). Преди години от Плевен до Троян имаше директен автобус в около 14:00 часа, но сега не знам как е.

Дано не съм Ви отказала. Поздрави

# 333
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз лично не си го представям как ще стане, но ще видим. Разчитам да се откаже баща ми. Благодарности за споделеното.

# 334
  • Мнения: 6 289
Аз лично не си го представям как ще стане, но ще видим. Разчитам да се откаже баща ми. Благодарности за споделеното.
А защо ви е изобщо да ходите до това Шипково?! Преди години го посетих само с опознавателна цел и нищо не ми хареса.  Едно малко село, в което няма какво да се прави. Дори най-лъскавият им хотел не ми хареса. Водата във външния басейн беше доста хладна.
По-добре се ориентирайте към по-голямо населено място с повече възможности за придвижване. Може би в самият Троян или от там до Чифлика.

# 335
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Лечение е целта.

# 336
  • София
  • Мнения: 8 348

А вие къде живеете?
Ако не сте в един град с баща ви, е по-лесно да дойде до вас и оттам до Троян. От автогарата в Троян до Шипково са 10тина лв с такси.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Ако не се откаже, пишете ми пак да Ви обясня по-подробно. Може и да проуча кога има автобус за Шипково, за да направим евентуален план.

# 338
  • Мнения: 683
https://avtogara-troyan.com/razpisaniya/zaminavashti?filter_17=820&cc=p

Това е разписанието на автобусите от Троян до Шипково от сайта на автогара Троян.

# 339
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Много благодаря на всички. Ние сме от Варна и ще пътува сам по принцип.

# 340
  • Мнения: 1 609
Скоро се върнахме от Чифлика Хил,с. Чифлик.Доволни сме, уютен хотел, чудесна храна.

# 341
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Има ли отворени басейни в Чифлика? Благодаря!

# 342
  • Мнения: 236
Има ли отворени басейни в Чифлика? Благодаря!
Предполагам всички,поне в по-големите хотели. Имат актуални цени. Аз направих допитване за цени и температура на водата на  външните басейни на комплекс Чифлика и получих обстоен отговор. Те със сигурност работят.

# 343
  • Мнения: 1 655
Аз пиша в темата, за да Не препоръчам бунгалата на хотел Мара гидик. Хотела е три звезди, но бунгалата са една. Поне двуфамилните. Това не го пише в сайта. Цената на бунгало е 145 лв за нощувка със закуска.
Няма кърпи за басейна, вътрешния не работи, но никъде не го пише това, сифона в банята е запушен, вратите на терасите и двете се откачиха горните панти и щяха да паднат върху нас. Самото бунгало вътре е с пръскана мазилка и чамови мебели. На спалнята матраците са два, а не един общ. В едната стая на единия телевизор картината е червена. А ако решиш да оправиш настройките иска парола.
Няколко човека дойдоха, видяха бунгалата и си тръгнаха. В хотела можеха е по-добре, но бунгалата двуфамилните не ги препоръчвам.

# 344
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Има ли отворени басейни в Чифлика? Благодаря!
Предполагам всички,поне в по-големите хотели. Имат актуални цени. Аз направих допитване за цени и температура на водата на  външните басейни на комплекс Чифлика и получих обстоен отговор. Те със сигурност работят.
Бихте ли споделили за температурата на водата?

Общи условия

Активация на акаунт