Хайде, ЯНУАРЧЕ, покажи колко силно риташ ти - Тема 5

  • 64 448
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Аз съм от Шумен , моля ако някой има инфо къде условията са най-добри тук нека пише

# 16
  • Мнения: 958
Тедита, аз съм се насочила към Шейново. Според мен добре си се насочила към Щерев, доста момичета са там

# 17
  • Мнения: 254
Здравейте в новата темичка  Heart Eyes ... всички казвате за болки в кръста или в корема и аз започнах да се чуда при мен защо ли отсъстват такива неща 😁 , но явно не съм започнала да се разширявам още... но пък от днес сутринта забелязвам че гърдите и по точно около зърната и самите зърна много си ме болят Sad , а относно раждането аз съм от Варна и ще раждам във окръжна болница при д-р Свраков , който си ме следи и мисля да раждам нормално въпреки , че ми е първо бебе и ме плашат някакви разкази колко е ужасно раждането  Cry #Crazy

# 18
  • Мнения: 46
Супер тема! 😊
Явно всички ни боли, дали за съжаление или за радост не мога да кажа. В някои дни чак се притеснявам. И на мен пак ми си гади тези дни в 20+4 дни, отдадох го на магнерота в началото на седмицата, но не минава.
А за раждането - още нямам идея. Трябва да си търся нов лекар в Плевен, защото моята е бременна, та сега дилемата е огромна! 😢😢😢

# 19
  • Мнения: X
Относно раждането- след една ектопична бременност която доста лекари не видяха и ме пратиха да си ходя след според тях спонтанен аборт, ще раждам в Надежда- там не само обърнаха внимание на болката която твърдях че още имам, а и ме съветваха и изслушваха за всичките ми страхове. Ще раждам живот и здраве при Ташков там, за ФМ бях при Чачева, сега съм при Панайотова и съм доволна от всичко до момента.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз съм в Щерев, Тедита кой те следи там? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 38
Аз се следя в Надежда при Арабаджикова, но мисля да раждам в Шейново, още повече ми е на 4 пресечки от нас  Laughing Ще видим само дали ще мога нормално или секцио и от това ще зависи дали само с акушерка или и с избор на екип ще съм.

# 22
  • София
  • Мнения: 91
Аз съм при Д-р Милчева. Много дружелюбна и добра лекарка ми се вижда.

Единственото, което ме спира е, че парите за самото раждане са доста, но пък съм сигурна, че ще си заслужават.

Не съм и убедена, че на друго място ще излезе много по-евтино като се почнат грижи, ядене, упойки, екипи и тн.. Simple Smile)

Иначе пък аз болки нямам чак толкова силни колкото другите мамита ги описват.. От време на време болки в гърба от седенето в офиса по цял ден, но нищо сериозно и което с малко почивка не разминава..
Нямам търпение да изляза в болничен и да си почивам активно Simple Smile

# 23
  • NE
  • Мнения: 10 999
Болките в таза си ги имам и аз. Продължават и знам, че е от разтягането му, макар да е супер неприятно ще ми бъде полезно за раждането.
Самото раждане ще бъде в същата болница като с първото дете. Лекаря, който ме наблюдава ще води раждането живот и здраве. Само се моля да родя пак нормално защото възстановяването е изключително бързо, въпреки болката, но секциото не е по-безболезнено.

# 24
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
Аз съм от Шумен , моля ако някой има инфо къде условията са най-добри тук нека пише

Здравей, Теди и аз съм от Шумен Simple Smile Надявам се да се запознаем и един ден да бутаме заедно количките Simple Smile Кой те наблюдава ? Къде мислиш да раждаш ? Аз имам едно раждане зад гърба си вече, но родих в АГ Варна на Вип етажа. Кузманова ми беше наблюдаваща и тя беше на раждането. Сега обаче вече я няма и съм при Димов, но не искам да раждам при него. Две мои познати родиха тук в Шуменската болница нямат оплаквания Simple Smile Но аз мисля да отида в Бургас при нашите и живот и здраве да родя в Дева Мария

# 25
  • Мнения: 606
Хайде да се разпиша и в новата тема. Браво на Щастливка за поредната страхотна темичка!  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 705
Страхотна нова тема, благодарности на Щастливка.
За раждането съм се ориентирала към Шейново. Не мисля да избирам екип, не съм запозната с лекарите там и за мен няма значение при кого ще родя. Надявам се всичко да е наред и да стане по естествен начин. Според мен секциото е само за мами с основателна причина, защото жените много се разглезиха с тези екстри  Peace

# 27
  • Мнения: 481
Браво на Щастливка за новата тема  bouquet
Дидка не разбрах какво от миомата причинява болка?

# 28
  • Мнения: 271
Въпреки че имах избор на екип при предното раждане,моят доктор не дойде. Всъщност свари само да ме преместят с чаршафа от операционна маса на болничното легло. Парите а избора пикой не ги връща. Сега не бих рискувала. Също ми харесва Шейново. И тъй като лекари там лично не познавам,може да се реша ей така на късмет при който се падна.

# 29
  • Мнения: 958
CruellaDeVil, milevami, мисля, че сте се насочили чудесно Simple Smile Според мен при който и да се паднете, всички са добри.

Страхотна нова тема, благодарности на Щастливка.
За раждането съм се ориентирала към Шейново. Не мисля да избирам екип, не съм запозната с лекарите там и за мен няма значение при кого ще родя. Надявам се всичко да е наред и да стане по естествен начин. Според мен секциото е само за мами с основателна причина, защото жените много се разглезиха с тези екстри  Peace
Абсолютно те подкрепям и съм съгласна! Ако си решила да се пробваш нормално там, но няма значение при кой доктор, препоръчвам ти, ако си решена на нормално раждане, да се свържеш с акушерка Жени Коричкова от Шейново, която е много за нормалното раждане, изкарала е и курс за дули, до колкото знам, специализирала е в Германия. Аз говорих с нея, защото мисля да се пробвам нормално след секцио. Акушерката си е най-важна при нормално, а и ако прочетеш отзивите за нея, ще разбереш защо ти я препоръчвам Simple Smile Хубавото е, че можеш да имаш избор на акушерка там, без екип, т.е. който доктор се падне на смяна.

Общи условия

Активация на акаунт