Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 753
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 90
  • DE
  • Мнения: 9 068
Виврето да ме извиняват, но за изкуствен клон такава цена  Shocked #Crazy
https://www.vivre.bg/p-748597/декорация_glitter_tree?ch_type=1&ch_id=10842
на всичкото отгоре изчерпан  Shocked

# 91
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Виврето да ме извиняват, но за изкуствен клон такава цена  Shocked #Crazy
https://www.vivre.bg/p-748597/декорация_glitter_tree?ch_type=1&ch_id=10842
на всичкото отгоре изчерпан  Shocked


Това с истинско злато ли е декориран? Shocked

# 92
  • Мнения: X
Поръчах две дреболойки които ми допаднаха Simple Smile Като пристигнат ще показвам.
Иначе цените на по голямата част от нещата са направо шокиращи  Shocked Joy

# 93
  • Мнения: 1 739
В джъмбо пускат почти същите неща на мнооооого по-ниски цени  Rolling Eyes Е,не всичко е супер качество,но има и много хубави неща.Сигурно скоро и там ще почнат да изкарват коледните украси.

# 94
  • София
  • Мнения: 23 130
В джъмбо пускат почти същите неща на мнооооого по-ниски цени  Rolling Eyes Е,не всичко е супер качество,но има и много хубави неща.Сигурно скоро и там ще почнат да изкарват коледните украси.

Сигурно ще изчакат хелуинския период и тогава  Laughing

# 95
  • Мнения: 373
И аз си поръчах свещниците с еленчета, топките с дръвчета и тези декорации https://www.vivre.bg/p-748599/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0% … 1&ch_id=10842 - добре се връзват с новата ми кухня.
Но исках да поръчам и това, но е изчерпаноhttps://www.vivre.bg/p-748555/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0% … 1&ch_id=10842. Знаете ли  дали могат да се поръчат от друго място? /или подобни/

# 96
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 910
Какъв е този сайт? Просто много високи ми се виждат цените. Тук подобни има в Лерой Мерлин (магазин тип Мосю Бриколаж), но още не са пуснали украсите. Тогава подреждат големи щандове- по цветове. Същите елементи - в бяло, сребристо, златисто, червено, други цветове.

# 97
  • Мнения: 373
Какъв е този сайт? Просто много високи ми се виждат цените. Тук подобни има в Лерой Мерлин (магазин тип Мосю Бриколаж), но още не са пуснали украсите. Тогава подреждат големи щандове- по цветове. Същите елементи - в бяло, сребристо, златисто, червено, други цветове.

Наистина е скъп и доставката е 8 лв., но поне са малко по различни от рутинните декорации. Особено в нашия град няма никакъв избор. Та ако някой знае подобни продукти на по-ниски цени, да сподели.
И в Бриколажа пускат, но и там са доста скъпи коледните декорации.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 13:26 от danibor

# 98
  • Мнения: 10 666
И аз съм тука  Hug Миналата година много ви следях и ви се радвах на красотите, които създавате. Аз не съм особено сръчна и не ми се получават нещата, но пък с удоволствие гледам и се радвам на споделеното в темата  Heart Eyes
Намислила съм си тази година и аз да изрежа такова село, ако не се получат нещата, просто ще си купя едно от Икеа, колкото и скъпо да ми се вижда Laughing

# 99
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 910
И в Бриколажа пускат, но и там са доста скъпи коледните декорации.
Това ми прави впечатление тук (говоря за Лерой Мерлин) - има хубави неща за центове, както и по-скъпи. Т. е. всеки може да намери красиви декорации.
Миналата година китайците бяха заредили страхотни неща (ходя в един определен магазин) - пак така - за малко пари красиви елементи за украса.

# 100
  • София
  • Мнения: 553
YanaDG Simple Smile може ли да споделиш магазина  Praynig
Скрит текст:
И в Бриколажа пускат, но и там са доста скъпи коледните декорации.
Това ми прави впечатление тук (говоря за Лерой Мерлин) - има хубави неща за центове, както и по-скъпи. Т. е. всеки може да намери красиви декорации.
Миналата година китайците бяха заредили страхотни неща (ходя в един определен магазин) - пак така - за малко пари красиви елементи за украса.

# 101
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 910
Извинявам се, сигурно съм подвела някой. Като пиша "тук" - имам предвид където живеем. Аз съм в Испания. Магазин тип Бриколаж - тук е Лерой Мерлин, за него писах. И един, който е по-скоро хипер маркет, който се държи от китайци.

П.П. В профила ми е упомената страната, а и неколкократно съм писала в темата, затова не се усетих, че може да има хора, които не знаят.  Embarassed

# 102
  • Мнения: X
Какъв е този сайт? Просто много високи ми се виждат цените. Тук подобни има в Лерой Мерлин (магазин тип Мосю Бриколаж), но още не са пуснали украсите. Тогава подреждат големи щандове- по цветове. Същите елементи - в бяло, сребристо, златисто, червено, други цветове.

Наистина е скъп и доставката е 8 лв., но поне са малко по различни от рутинните декорации. Особено в нашия град няма никакъв избор. Та ако някой знае подобни продукти на по-ниски цени, да сподели.
И в Бриколажа пускат, но и там са доста скъпи коледните декорации.
Mного харесвам dims там има и такива дръвчета които показаха от малко по нагоре от vivre но не на такива абсурдни цени.
Аз взех една декорация с белички ангелчета и едно като свещник еленче с елха.Само ,че ще го използвам с лед свещ най - вероятно Simple Smile Не ми се иска да пламнем в нас  Laughing

# 103
  • DE
  • Мнения: 9 068
Относно показаното дръвче, започнах да навивам мъжО да ме заведе в някоя близка горичка да си избера някакви изсъхнали клонаци, шишарки, жълъди... с цел използване за коледна украса  Grinning
Дано ме огрее  Praynig

# 104
  • Мнения: 3 948
Разглеждах си коледния албум от миналата година Simple Smile Дръвчето ни беше зелено със "сняг", розови коледни звезди, топки и еленчета.

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 17:55 от Ellinor*

Общи условия

Активация на акаунт