Мнения за сироп Био Зин Кидс

  • 29 724
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 060
Здравей,
Тонзилик е комбинация от витамини, основно В-та и е имуностимулатор. На нас ни го предписа първия път УНГ, която работи с деца. Беше през ноември и ми каза да давам само него до април. Доволна съм. Паузи съм правила произволни, между закупуването на отделните опаковки. Цената му беше между 23 и 27лв. На две вериги аптеки ми го доставяха по заявка, дори и някои аптекари не са го чували, но това, което действително върши работа, не е от рекламите както лично се убедих. Не е нужна рецепта, продава се свободно. Ако спазваш препоръчаната доза (има ориентир на опаковката) няма опасност от предозиране. Не се влияе и от прием на антибиотици, т.е. може да се дава едновременно с тях.

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 00:57 от Mama Ru

# 16
  • Мнения: 1 117
 Защо Тонзилик да е имуностимулатор? Като му гледам състава е по - скоро поддържащ нормалното функциониране на имунната система, един вид има общоукрепващо действие според мен.
  Може да се дава профилактично, нали така?

# 17
  • Мнения: 12 060
Определено подсили имунитета на дъщерята, започна по-рядко и по-леки да боледува, дадоха ми го като имуностимулатор. Да може да се дава профилактично.

# 18
  • Мнения: 1 117
 Вие , само през есенно- зимния сезон ли го давате?

# 19
  • Мнения: 12 060
Да. Започвам септември-октомври и давам до към март-април. Първата година бях много стриктна, миналата поразредих малко. Мисля и тази година да давам пак, макар че, с възрастта поизрастна честите и тежки боледувания.

# 20
  • Мнения: 1 117
 Тонзилик дали е подходящ за дете на 2,6 години?

# 21
  • Мнения: 12 060
Да. Моят беше на година и половина, когато го предписаха на кака му. Понеже и той много боледува, веднага попитах мога ли да давам и на него. Оказа се, че може да се дава на деца над годинката.

Общи условия

Активация на акаунт