Пазаруване от Aliexpress.com 50

  • 108 634
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 857
Но за трябва да го помоля за удължаване?така ли?

# 661
  • Мнения: 3 958
Но за трябва да го помоля за удължаване?така ли?
Ако имаш намерение да чакаш още - да. Някои продавачи се сещат сами да удължат срока, други е необходимо да ги подсетиш.
Важно е да не оставаш срокът за доставка да изтече, защото тогава парите отиват при продавача и не можеш да отвориш диспут, за да ти върнат парите  Peace

# 662
  • Мнения: 2 857
Благодаря  bouquet Писах на продавача ,току що.Виждам ,че има движение последните дни и ако удължи срока ще почакам.Ако не ме отрази ще пусна диспут.Утре ще ида и до пощата да ги ръчна  Mr. Green за малко инфо...... не че ще ми кажат нещо ама за идеята Joy

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 1 724
като гледам в руските форуми колко време отнема
http://forum.gdeposylka.ru/viewtopic.php?t=1319
това трябва да е в бг тази седмица
http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=LP00063725784023 … 708.7860688.0.d01

# 664
  • София
  • Мнения: 695
закъснелите пратки пътуващи с EDI код повече от месец взеха да пристигат в България.... имам 1 пристигнала вчера и една днес... проверете си движението в бг пощи който чака от 31,10-02,11 с EDI  bouquet bouquet

# 665
  • гр.София
  • Мнения: 430
И на мен ми пристигна предпоследната пратка от Октомври. Чакам още една и след това от 11.11.

# 666
  • гр. София
  • Мнения: 4 805
При мен няма никакво движение....

Bulgaria
Destination Country 
 
2016-10-28
 
13:58:02
 
Successful pick up by china post
 
China
Original Country 
 
2016-10-29
 
10:02:56
 
【广州】arrive export exchange
 

2016-10-28
 
13:34:35
 
Successful departure from warehouse
 
2016-10-28
 
11:03:42
 
Successful package pick-up

А какво е EDI?

# 667
  • София
  • Мнения: 695
когато е и с проследяващ номер и в България тогава когато напусне Китай - изписва следния надпис
CHINA, BEIJING, Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина

тези пратки може да се проследят в сайта на Бг пощи... другите не...

# 668
  • Мнения: 5 318
Има тема за проследяване на пратки.
Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 7
В посочената тема може да споделяте всичко това, което ви вълнува относно проследяването.

# 669
  • Мнения: 76
Здравейте. Поръчах през мобилното приложение на Али, и на 04.12 пише,че пратката вече е в Бг. Въпроса ми е кога да очаквам известие от пощата.Номера на пратката започва с S 

# 670
  • Мнения: 5 318
Здравейте. Поръчах през мобилното приложение на Али, и на 04.12 пише,че пратката вече е в Бг. Въпроса ми е кога да очаквам известие от пощата.Номера на пратката започва с S 
Видя ли поста ми? Питай в темата, която съм посочил.

# 671
  • Мнения: 2 143

Electronic data interchange Известие да очакват пратка.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 245
Здравейте,  пуснах диспут около 15 дена преди изтичане на срока на защитата, понеже не съм получила пратката и от 07.11 няма никаква информация за нея. Продавача ме помоли да изчакам края на срока и ако не я получа ще ми върнат парите, ако приема сега и не пристигне мога ли към края да отворя втори диспут? И ако да, кога препоръчвате, колко дена до изтичането?

# 673
  • Мнения: 3 958
Здравейте,  пуснах диспут около 15 дена преди изтичане на срока на защитата, понеже не съм получила пратката и от 07.11 няма никаква информация за нея. Продавача ме помоли да изчакам края на срока и ако не я получа ще ми върнат парите, ако приема сега и не пристигне мога ли към края да отворя втори диспут? И ако да, кога препоръчвате, колко дена до изтичането?

Не можеш да отвориш втори диспут. Малко рано си го отворила, но сега не го затваряй  Peace

# 674
  • Мнения: 272
Здравейте,
Днес получих кецове, поръчани от Aliexpress. Номерата им са еднакви, но като размер на подметка, се разминават с около 1см. Simple Smile



Проблемът е, протекцията ми изтече вчера, тъй като пратката се забави доста. До колкото разбирам, системата на Aliexpress е освободила вече парите към продавача. Сега като чукна на детайлите на поръчката имам все още активен бутон Disput. Писах му вече съобщение, за да му кажа за разминаването. Какво следва? До кога ще е активен бутона Open Disput и трябва ли да отварям такъв в конкретния случай?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт