Мнения относно електрически конвектори

  • 1 783
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Здравейте, имате ли някакви впечатления за ел. конвектори от марките Atlantic и Ensto (Beta) в ценови клас 150-250 лв?

И още едно питане, колкото и относително да е....
При едни и същи условия, кой уред е по ефективен ел. конвектор или маслен радиатор? Ако и двата са с една и съща мощност и съответстват на кубатурата. Кой ще "топли повече"? Кой е по-ефективен уред и ще харчи по малко ток? Кой ще стопля по-бързо?

# 1
  • Мнения: 410
Здравейте, имате ли някакви впечатления за ел. конвектори от марките Atlantic и Ensto (Beta) в ценови клас 150-250 лв?

И още едно питане, колкото и относително да е....
При едни и същи условия, кой уред е по ефективен ел. конвектор или маслен радиатор? Ако и двата са с една и съща мощност и съответстват на кубатурата. Кой ще "топли повече"? Кой е по-ефективен уред и ще харчи по малко ток? Кой ще стопля по-бързо?

Миналата година , купихме два конвектора , за 50квадрата плащахме по 160-170 лв. ток , като имаш предвид че го включвах само вечер като се прибера от работа и работеше на нощем режим , сутрин като излизахме за работа ги спирах.Продадохме ги след 3 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 16
Търся упътване на конвектор ADAX VP920 на български ,в краен случай на английски.

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте, моля за мнение, ако някой има и ползва от тези конвектори https://stroitelnimateriali.bg/bg-bg/catalogue/%D0%BA%D0%BE%D0%B … %D0%B5%D0%BD_378/

# 4
  • Мнения: 43
Бих искал да споделя мнението ми за конвектор Airelec Basic Pro 2500 след няколко дни впечатления . Меко казано съм разочарован от менюто . Изключително сложно и неразбираемо меню. В инструкцията преведеното на Български е неясно и объркващо. При положение ,че конвектора е относително проста машина , чудя се защо е нужно за да преминаваш от режим в режим да задържаш бутона 3 секунди или 10 секунди и кой ще го засича времетраенето. Досега съм имал Adax и Аtlantic… е там такива издевателства няма. Каквато температура му зададеш , такава ти подържа в стаята. При Airlec показва ти една температура на дисплея и ти подържа задължително по- ниска в стаята...) Смех... с тая прехвалена марка..

# 5
  • Мнения: 1 043
У нас  от много години сме с Airelec като последните са: 3 бр. Basic Pro 2500 и  един AIRELEC TACTIC PRO 2500. За мен са удобни, но даже не си спомням кога съм чела менюто им. Само променям температурата. В къщата ползваме само в преходни сезони. В апартамента в спалните само вечер се включват.   Бързо стоплят и после даже не усещам кога поддържат температурата. Все студени ми изглеждат, а в помещенията е топло.

Общи условия

Активация на акаунт