Кауфланд - тема 18

  • 144 513
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 9 979
Къде мога да намеря резервни части за електроуреди Ayco - нож за чопър, гаранцията е потулена...

# 676
  • Мнения: 1 745
Ние имахме брошура още в петък.
Харесах прахосмукачката Айко за 45 лв. Ще взема една утре.

# 677
  • Мнения: 9 477
Пак не ми се отваря брошурата.

# 678
  • Мнения: 4 871
Хора, отидете във ФБ и на страницата на Кауфланд ще намерите качена брошурата, какъв е проблемът?

# 679
  • Мнения: 24 843
Не всички имаме ФБ

# 680
  • Мнения: 4 871
Мисля, че не е нужно да имаш фб, за да може да разгледаш брошурата. Подобни страници са публични.

# 681
  • Мнения: 55 067
Пак не ми се отваря брошурата.

На мен никога не ми се отваря от линковете, слагани тук.
Винаги чакам понеделник.

# 682
  • Мнения: 2 839
Някой виждал ли е бисквитите в коледната метална кутия по спомен на 4.50лв? Бях в К преди малко и питах една служителка, скара ми се набързо и каза, че днес е неделя и явно са свършили. Обясних и, че въпросната оферта е до Коледа и в такъв случай не знаела... ми кой да знае  Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 13 671
Някой виждал ли е бисквитите в коледната метална кутия по спомен на 4.50лв? Бях в К преди малко и питах една служителка, скара ми се набързо и каза, че днес е неделя и явно са свършили. Обясних и, че въпросната оферта е до Коледа и в такъв случай не знаела... ми кой да знае  Rolling Eyes
Аз виждах, но май бяха с цена 4,99,-300 гр., Метална кутия с красиви коледни картинки.

# 684
  • Мнения: 2 839
Някой виждал ли е бисквитите в коледната метална кутия по спомен на 4.50лв? Бях в К преди малко и питах една служителка, скара ми се набързо и каза, че днес е неделя и явно са свършили. Обясних и, че въпросната оферта е до Коледа и в такъв случай не знаела... ми кой да знае  Rolling Eyes
Аз виждах, но май бяха с цена 4,99,-300 гр., Метална кутия с красиви коледни картинки.

Точно за тази кутия говоря. В интернет ми изглежда много добре. Обиколих 2 пъти К в Бургас Изгрев и не успях да намеря. Заслужава ли си? Поне да знам дали да ме е яд и да търся пак  Laughing

# 685
  • Мнения: 13 671
Vivian27, аз исках да я видя, за да преценя дали ще мога да я ползвам за други сладки. Размера не е такъв какъвто търся, малка е .Иначе е красива.

# 686
  • Мнения: 2 910
Много съм доволен от акцията с портокалите  Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 13 671
Има ли някой купил
http://www.delimano.bg/kuhnenski-uredi/nutribullet-cherven.html
Много се чудя дали да купя?

# 688
  • Мнения: 2 910
Ами аз имам и съм доволен, но от Кауфланд не купувам техника.

# 689
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Спечелих такъв Нутрибулет от една игра наскоро, страшно съм доволна, не заема много място, лесно се почиства, работи перфектно и робота замина в дълга ваканция.
Потърси и на други места, цената е доста висока в Кауфланд.
Моя е Нутрибулет сребърен с една чаша от 700 мл. и двете книжки, т.е същият, тук цветовете са различи, ако държиш на това.
Цената обаче е доста висока, не бих го купила от Кауфланд. Peace

Единственият уред, който съм купувала от Кауфланд и работи без проблем е една цитруспреса на Делимано, беше намалена с някакви точки.

Общи условия

Активация на акаунт