професионални курсове по грим

  • 1 527
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,някой да има наблюдения относно курсовете в Евростандарт28 по грим или тези на Диана Борисова,кой е по-добър?В Евростандарт имали някаква практика,стаж,което според мен е много добре защото е шанс някой да те забележи,изучава се и доста теория,но до колкое добра самата гримьорка не ми е известно.Диана Борисова е гримьорка на Бтв,гримирала е и някои известни певици ,но пък не се знае какви дипломи точно се издават...та ако някой има няккво мнение по въпроса моля да сподели.Разликата между дватакурса  е 700 лв....
Ааа също попаднах и на друга гримьорка Beautyhouse make up,Олга някоя си.... и при нея ако някой знае как е нека сподели...

# 1
  • Мнения: 252
Карала съм курса на Диана Борисова в студиото й Фиоре и след това съм се заклела да изказвам негативното си мнение навсякъде, където ми се отдаде възможност, за да предпазя други момичета с мечти и страст да гримират. Сумата е огромна, хигиената е под всякакво ниво, Диана е стисната за консумативи. Да, за лице ще ти дава да ползваш тв-стикове на Криолан, а всичко останало ще е на Катрис, Есънс и други нисък клас марки... Палитрите си ги купува от някакъв нейн дилър, който според мен внася очевидни ментета на МАК, Боби Браун и т.н., а тя и те пресира да купуваш, да си пълниш мейк-ъп кит, както казва тя...
Четките се разпадат, повечето са евтини и некачествени, всяка курсистка е длъжна да ги измие след работа в края на деня и да ги остави да съхнат. Понякога остават мръсни, мокри, тя Диана обясни, че не можела да контролира курсистките как мият. Половината на курса бяхме с ечемици, възпалени очи, алергии, обриви. Аз бях стигнала до офтамолог от протрито (от опити за очна линия, стотици) и алергизирано око.  Sick Sick Sick
Курсът е скъп, тя си има някаколко фаворитки, мъжът й се изживява като фотограф и уж прави сесии. Диана никога няма да издаде тайните на занаята, които е усвоила и е изключително посредствен учител, който е създал машина за пари. Дори приближените й на курса говореха колко са възмутени от нейната алчност и пресметливост...

Общи условия

Активация на акаунт