На море в Гърция 2016 - VI

  • 109 548
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 587
Пльос и аз тук !  bouquet

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Еха, снимки  Simple Smile

Благодаря за темата, Параход!

Ние сме замислили близко гръцко море с караваната за празниците. Не знам дали ще е закриване на сезона  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 642
 Party Вече сме на Корфу  Heart Eyes
Тръгнахме 4 и 30 от София, на границата не сме чакали, стигнахме за около 9 часа. Взехме ферибота до Лефкими, тъй като ни беше по-близо до мястото за настаняване.
Плажът е разкошен, водата е прекрасна, времето е страхотно и дано такова да си остане  Heart Eyes
Сега остана да планирам разходките с корабчета, но си харесах една през Трип Адвайзър, чак от другия край на острова тръгва, а искам да отидем и на круиз до Пакси и Антипакси. За него се чудя дали да не отидем от Кавос, че ни е най-близо.
Забравих да кажа - в Санта Барбара сме - вилна зона, има 2-3 заведения на плажа с магазинче, има чадъри и шезлонги, огромна пясъчна свободна ивица и още една таверна с магазин близо до нашето студио. Наблизо има и Лидл.

Да питам някой който е ходил в Корфу таун, да сте попадали на магазин за сандали, правени в Корфу или да сте ходили във фабриката за сапуни. Голям мерак имам и за двете места, само да не ми стане много обикалянето, че съм и бременна в петия месец, а искам да отидем и до Сидари и Палеокастрица  Crazy

# 18
# 19
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet

# 20
  • Мнения: 9 243
Скрит текст:

Безметежното лято за нас свърши Sad

# 21
  • Мнения: 380


Да питам някой който е ходил в Корфу таун, да сте попадали на магазин за сандали, правени в Корфу или да сте ходили във фабриката за сапуни. Голям мерак имам и за двете места, само да не ми стане много обикалянето, че съм и бременна в петия месец, а искам да отидем и до Сидари и Палеокастрица  Crazy
Има магазин за такива сандали в Корфу таун. Беше в по-тесните улички с магазинчета около църквата Св. Спиридон. (инфо от миналата пролет)

# 22
  • Мнения: 320
Да следя за нови дестинации на море в Гърция. Много е полезна темата. Благодаря на всички пишещи.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 013
Днес трябва да реша накъде ще тръгваме утре.
Имаме 8 дни. Притеснява ме стачката на фериботите.
Ще ровя и в сайтовете за времето, за да реша, кое ще е най-подходящото място.

# 24
  • Мнения: 816
И аз с благодарности за новата тема.

# 25
  • Мнения: 292
Притеснява ме стачката на фериботите.
На 22-23 моряците в Гърция на стачка
http://newsbg.eu/%d0%bd%d0%b0-22-23-%d1%81%d0%b5%d0%bf%d1%82%d0% … 0%ba%d0%be%d1%82/

# 26
  • София
  • Мнения: 12 013

Точно това имах предвид.

За мен не е проблем да се забавим и след 25 септември, но за мъжа ми е.

# 27
  • Мнения: 816
Party Вече сме на Корфу  Heart Eyes
Тръгнахме 4 и 30 от София, на границата не сме чакали, стигнахме за около 9 часа. Взехме ферибота до Лефкими, тъй като ни беше по-близо до мястото за настаняване.
Плажът е разкошен, водата е прекрасна, времето е страхотно и дано такова да си остане  Heart Eyes
Сега остана да планирам разходките с корабчета, но си харесах една през Трип Адвайзър, чак от другия край на острова тръгва, а искам да отидем и на круиз до Пакси и Антипакси. За него се чудя дали да не отидем от Кавос, че ни е най-близо.
Забравих да кажа - в Санта Барбара сме - вилна зона, има 2-3 заведения на плажа с магазинче, има чадъри и шезлонги, огромна пясъчна свободна ивица и още една таверна с магазин близо до нашето студио. Наблизо има и Лидл.

Да питам някой който е ходил в Корфу таун, да сте попадали на магазин за сандали, правени в Корфу или да сте ходили във фабриката за сапуни. Голям мерак имам и за двете места, само да не ми стане много обикалянето, че съм и бременна в петия месец, а искам да отидем и до Сидари и Палеокастрица  Crazy

Задължително посетете таверна Барбадос ( таверната на Костас)- има минимаркет точно до нея и се намира преди Санта Барбара.

Относно разходката до Паксос и Антипаксос и сините пещери - ние го взехме от Лефкими, като билети бяхме купили от Кавос предварително  на място от офиса на Britaniкa cruises в Кавос - 20 евро/човек - по плажовете и през тур. агенции цената е от 25 до 32 евро.

# 28
  • София
  • Мнения: 735
Запис и от мен.
Следващите дълги почивни дни няма да ходим към Гърция, но ще събирам ценни идеи за догодина, живот и здраве!

# 29
  • Мнения: 11 232
И ние се завърнахме от нашето Спорадско море на Алонисос, Скопелос и Скиатос. Макар малки, близки и от една островна група, трите са изключително различни (бях ходила само на Скиатос, а за семейството ми всичките бяха нови), та се получи много богата и разнообразна откъм пейзажи и преживявания почивка.
Снимки скоро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт