АПРИЛче в коремчето расте, скоро пред всички ще ни издаде - Тема 4

  • 30 037
  • 731
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами на мен и тук ми е екстра Sunglasses

Като казахте сънища, при мен безсексието си казва думата. Нощес какъв сън сънувах, не е за разправяне Embarassed

Тази ситуация при Сигридов е пълно безобразие. Какъв е смисълът от записване на часове, ако ще влезнеш след 5 часа? То нашето време нали е без пари...В цялата здравна система е така, много се дразня.

Бадемче, аз те предупредих, че толкова рано вероятността е 50 на 50 Laughing Какво ви пука, нали е живо и здраво Embarassed

# 631
  • Мнения: 1 149
Да и аз се дразня да имаме записан час и да висиме като луканки #Cussing out

Ух, мен ме втриса нещо. Чай от лайка можеше , нали? Мисля, че вкъщи имам в пакетче, купувана или може и от кутийка , не да варя билката? Ех, 100 правила..

# 632
  • Мнения: 123
Carrie луканка каза край ще те трепя... Сега ми пращайте мазна свинска луканка от БГ,ако може и сланинка  Money Party

# 633
  • Мнения: 1 149
Carrie луканка каза край ще те трепя... Сега ми пращайте мазна свинска луканка от БГ,ако може и сланинка  Money Party
Лелееее, много се извинявам🙈🙈🙈
Пиши адрес и ти пращам колет , мила 😁

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И аз съм взела да сънувам много  Blush иначе нямам против фейсбук група, въпреки че като че ли ми е по-лесно тук да ви следя, че няма шанс да пропусна нещо 😊

# 635
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
При мен при първата бременност в 15 седмица ми казаха момче,а после в 19-та се оказа момиче,та сега не бързам много  Simple Smile
Момичета,как сте с неразположенията?При мен продължават.Днес влизам в 10 г.с.-гадене целодневно,ужасна умора,липса на сили  Sick
А,и изках да ви питам в коя седмица се записахте на Ж.К.,че аз реших да си сменям АГ и се чудя кога да цъфна при новия с направлението.
Carrie луканка каза край ще те трепя... Сега ми пращайте мазна свинска луканка от БГ,ако може и сланинка  Money Party
Лелееее, много се извинявам🙈🙈🙈
Пиши адрес и ти пращам колет , мила 😁
Не е позволено да ядем луканки  Naughty

# 636
  • Мнения: 1 149
Аз от днес( според приложението) също влизам в 10 г.с. ми, както казах трети ден ме боли глава постоянно- това никога не е било, филмирам се на моменти.
Днес съм бледааа и съм замаяна. Тези дни 2 пъти мерих кръвно около 64/110.. Примерно някви такива , май е малко ниско. Главата ме боли в слепоочията, отгоре, отзад ми тежиии..😔Дано мине.
За сънищата искам да си призная и аз , че тези дни два пъти вече какви ги сънуваммм 😈😈

# 637
  • София
  • Мнения: 385
Аз също сънувам доста напоследък,само уникални глупости  Joy Аз съм в 8ма седмица и няколко дни,последните 3-4 дена съм доста по жива от предните,не чувствам такава умора.За сега да чукна на дърво не ми е лошо,не знам на моменти догажда ли ми се или си втълпявам и съм с доста намален апетит като цяло Simple Smile

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз си знам, че ще е момче. Направо ще се изненадам ако ми кажат, че ще е момиче /не, че не искам/  Grinning

Белинда, на мен малко ми премина меракът, обаче до преди няколко седмици какви розови сънища с хепи енд имах  Mr. Green Joy

# 639
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз продължавам с внезапното пригаждане, което минава, като хапна нещо. Освен това, на моменти просто съм като парцал - не знам кръвно ли е, кръвна захар ли, но просто не мога да се остържа от дивана. Май е кръвно, защото днес внезапно ми се допи много айрян и след като унищожих кана и половина, се освестих.

Имам страхотен апетит и целият корем, който се вижда, е от плюскане, не от бебе. А какви планове имах...Вместо, като не мога да спортувам, да внимавам още повече с яденето, аз се демотивирах и си ям на воля hahaha

# 640
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Аз също сънувам доста напоследък,само уникални глупости  Joy
Аз много се смях с печения щъркел,не помня кой го беше сънувал  Joy
Аз си знам, че ще е момче. Направо ще се изненадам ако ми кажат, че ще е момиче /не, че не искам/  Grinning


Аз мисля,че ще е момиче моето,но по-добре да е момче,че едва ли ще се навия на трета бременност.До момента тази бременност е много по-зле от първата  Sick

# 641
  • Мнения: 123
При мен при първата бременност в 15 седмица ми казаха момче,а после в 19-та се оказа момиче,та сега не бързам много  Simple Smile
Момичета,как сте с неразположенията?При мен продължават.Днес влизам в 10 г.с.-гадене целодневно,ужасна умора,липса на сили  Sick
А,и изках да ви питам в коя седмица се записахте на Ж.К.,че аз реших да си сменям АГ и се чудя кога да цъфна при новия с направлението.
Carrie луканка каза край ще те трепя... Сега ми пращайте мазна свинска луканка от БГ,ако може и сланинка  Money Party
Лелееее, много се извинявам🙈🙈🙈
Пиши адрес и ти пращам колет , мила 😁
Не е позволено да ядем луканки  Naughty
аз не спазвам такива ограничения Simple Smile каквото ми се яде определено го ям,не съм болна,бременна съм и определено съм решила че няма да се ограничавам ✌🏻

# 642
  • Мнения: 1 111
Еха, колко сте изписали Simple Smile
Аз също съм за ФБ група, но ми се искаше да мине трети месец. И да, аз също имам страхотни приятелства от групата с предишната бременност. Но въпреки, че групата е тайна там сме с истинските си имена. И може да се разпространява по-лесно информацията Simple Smile Аз от понеделник влизам в 14 седмица и вече не ме е страх толкова, но имам момичета в по-ранен период. Ако искате направете група, пък всеки ще се вписва когато реши Simple Smile

# 643
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Аз така бях с плосък корем. Първа бременност ми е, но си личи вече, постепенно се оформи коремче (и дупе... и всички екстри Crossing Arms) и вече не нося прилепнали блузки за да не си личи, а съм още в 9та седмица Confused Unchita, и моя се възхищава на червата ми за сега  Joy
Днес съм с ниско кръвно,  95 на 60 , като парцал съм пак. До сега не го бях мерила, и може то да е причината да съм така отпаднала толкова често.
Тифани, свързах се с док, каза да не се притеснявам и като отида около 5-ти др. месец щял да ми обясни всичко за Фм, и че ще има достатъчно време да си запиша час (т.е. няма да закъснея да се вредя за час)  newsm78 естествено му казах че ще съм около 11та седмица тогава. Попитах тази моя позната във ФБ тя дали е правила Фм и при кого, но тя е доста заета покрай бебо, и ще по изчакам малко докато види съобщението.
Поне за едно мааалко се успокоих, химиите които се наложи да дишам последните дни, док каза да не се притеснявам, че много малко отивало към бебето.
Мерси Теди. Аз с моя ще се видя в понеделник и ще питам и аз. Но все пак смятам в петък да ида към 8, ако успея , успея, ако не-така е трябвало да стане. не смятам да ходя в 6 или 7 да чакам за записване  ooooh!

Вал, този , който искам да ме следи не изражда, за мен не е задължително при който се следиш, той да те изражда.

не е ли рано за фейс група?  Embarassed

# 644
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз все пак отново да ви приканя, когато си направите ФБ-група, наминавайте от време на време и тук, да ви "видя" Hug Дано темата не опустее...

Общи условия

Активация на акаунт