Искам да кажа ... (89)

  • 66 098
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Марипоса, със същия съм. Над клавиатурата с буквите ти излиза полето с подсказани думи, в дясно до тях трябва да има стрелкичка, кликни на нея.

# 121
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Марипоса, със същия съм. Над клавиатурата с буквите ти излиза полето с подсказани думи, в дясно до тях трябва да има стрелкичка, кликни на нея.
Господ здраве да ти дава  bouquet bouquet bouquet

# 122
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Господ здраве да ти дава  bouquet bouquet bouquet
Hug благодаря.

# 123
  • Някъде там
  • Мнения: 16 251
Тези,които са на ЕВН,колко фактури имате този месец? При нас се появи освен регулярната и някаква от юли месец? Уж плащаме редовно ,то иначе ще ни изключат де, пък сега нова фактура за допълнителни 60 лв за периода до 08.07
Ние също имахме 2 фактури за юли.Някакво изравняване.Доста парички платихме.
Измислих я вечерята,даже я сготвих и от темата за готвене харесах руло с ябълки печени на едно.Да видим ще се получи ли.

# 124
  • София
  • Мнения: 4 328
и аз съм на родителска днес Sick
приготвила съм кеш + някои въпросчета.

в 4 клас проимаха учителка по физическо, която още на 16 септември направила забележка, че децата не са с  подходящ екип. ми те 3 години физическото го караха с класната на двора.
аз точно съм човек, на когото му е пределно ясно в какво облекло се спортува. само дето не знам къде да го сложа. м/у математиката и българския или м/у английския и ЧиО?
не може да остава в училище, защото делят кабинет с 3 клас, а и трябва да се пере.
втора раница? риъли?
при вас как са нещата?

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
М как да са.... Училището има един! салон и ..... 25 класа. В салона влезе ли повече от един клас настава ад. Докато е топло и играят вън добре е, после....

# 126
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Виж ти, има специални торбички за нещата по физическо, май в Джъмбо я купихме. Има за момчета, има и за момичета (съответно Уинкс и Спайдърмен или Хана Монтана и Джонас Брадърс Joy Joy) Направена е от лек плат, удобна е.

# 127
  • Мнения: 39 664
Ох, и аз днес се ядосах на нашата учителка.
От 16.09 ни е обяснено, че втора смята влиза в класните стаи под строй. Oтивам на 17.09. всички се строяват, освен нашия клас. Той липсва. Бяха общо 3 деца. Та минаха всички класове и тогава ние. Класната вътре с децата. Питаме, как и защо. Било много горещо и да е по удобно за децата.Но от понеделник вече всички под стори. Е, добре де, ми другите деца, дето седят и клепкат? Днес пак изненада. Нали е понеделник, нашия клас пак го няма. Само 2 деца. Въобще не чаках строй и директно в стаята. Трябва да дам пари на госпожата и да попитам все пак защо така, след като имахме уговорка, че от понеделник почва строя. "Оооо ми то долу строяват ли се?" Е, не е ли нагло? На мястото на моя син седнало ново дете. Питам госпожата къде да си настаня детето, защото друго му е взело мястото- отговор- "Оставете ме да си върша работата!" Направих се, че не я чух и я накарах да повтори- Така и така ще има разместване, та моето дете ще седи малко по- напред, че е от ниските и днес ще има разместване. И наду свирката, за да каже на децата да седят мирно. Нямам думи.
Торбичките са като мешки от шушляков плат.Даже в магазините по левче има от модерните ранички за колоездачи. Вършат същата работа. До миналата година нямаха съблекални. Когато имаха физическо щерката отиваше с клин и маратонки. Ако е с ботуши- носеше цвички(че са по- леки в раницата) и потник/тениска за преобличане в тоалетната. Но ние нямаме униформи.

Тонка, случайно да намери магазина на Хобис?

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 16:16 от mariat

# 128
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 254
Точно торба, тип мешка носи синковецът - една за физическото и една за футбола Crazy
Зимата - в салона, иначе - навън. Обикновено носи леки маратонки, тениска и шорти.Само по времето, когато няма парно още, носи анцуг-долнище и тениска.
Учителят им по физическо от 4-ти клас и занапред е млад и готин, но строг. Щом в класа на баткото преди време се появи на родителска в 7 клас, за да обясни защо е писал двойки на част от момичетата (голямо лъжене и мажене от тяхна страна и за 3 пъти без екип човекът им беше писал двойки Crazy). Момчетата много го харесват за разлика от момичетата Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1 207
Ха, и аз съм на родителска среща довечера.

При нас са с униформи в дните с физическо, така че не носят нищо допълнително. Ако можеше всеки ден да трябва да са с униформи, щеше да ми е много лесно.  Моят син се носи изключително спортно, абсурд е да обуе дънки или нормален панталон. Ако оставя на него, би отишъл на училище по футболен екип, та се дрънкаме от време на сутрин. Обаче в дните, в които знае, че трябва да е с униформа, не протестира.

# 130
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
РС на голямата е утре, на малката не знам. Правят ги по обяд, гадовете( 13.15 часа), и знам, че ще сме 5-6 човека, ама все пак ще отида. Хубаво е, че учителят й праща мейли с всичко важно и така нищо не изтървам. Да не говорим, че и двете носят по 2-3 листа на ден с всякакви обяснения, формуляри за подписи от родител и пр., много е удобно.

Системата при нас е като при Флорче- нещата си стоят под чина, носят само учебник/ тетрадка, ако имат домашно за следващия ден.

Униформи имат, но не са задължителни и почти никой не ходи с такава. Три пъти седмично имат физическо и тогава ходят с клин и кецове( например).

# 131
  • София
  • Мнения: 23 128
Мариат, ти хубаво ме подсети, защото бях забравила. Знам си аз, че трябва да си оставам напомнителни листчета, че сега 100 неща са ми на главата.

# 132
  • Мнения: 4 785
Аз се изнервих много в края на работния ден, да ме пита човек що си го слагам на сърце  ooooh! То и тези дни съм си изнервена по принцип и явно и това ми влияе.

Аз си правя напомнянията с едно приложение на телефона, да пищи там, защото много забравям, откогато го ползвам станах по-организирана.
Сложих едни фокачи с лимец да втасват, ще го доизмисля какво да е за вечеря след малко.

# 133
  • Мнения: 39 664
Мър, по една салата и яйца!

# 134
  • Мнения: 4 785
 mariat, натам отиват нещата  Laughing Или към миш-маш (има готов, само за няколко яйца отгоре е).
Хубавото е, че тази седмица е само 3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт