Искам да кажа ... (89)

  • 66 109
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 39 732
Жаки, честито и мен(за малко щях да напиша нас, все едно и ММ ви поздравява). Само като прочетох, че е имало изненада и вече бях сигурна че е почивка! Добре да си изкарате! Кажи къде ще запрашите, че да оплакна очи. На мен такова нещо не може се случи до края на учебната година без децата.
Давиз, подсетих се и за твоя свекър. Ми, да приемем че си им е в кръвта!
Aя, браво и на вас! Хапнахте ли под хижа Вихрен на големия завой?

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 7 446
Давиз и аз правя нещо на мъжа ми и не слушал майка си,а мен! Ти да видиш!
За празниците на децата каня само моите родители. Свекърва ми не е  виждала децата от година. Свекър ми съм го виждала преди пет години на сватбата и още веднъж преди една година. Толкоз!

Честита годишнина на Жаки! Да се обичате все повече и повече Simple Smile

# 152
  • Мнения: 39 732
Да се обичате все повече и повече Simple Smile
Това ми хареса и ще го ползвам. Как не съм се сетила до сега за такова пожелание!
И в този ред на мисли- Акаша, как е влюбването? Държи ли те още?

# 153
  • Мнения: 6 305
Мариат, май не сме минавали покрай тази хижа. Единия ден ходихме на езерата, а следващия до хижа Скакавица и водопада, след това минерален басейн в Сапарева баня. Водопадът не беше впечатляващ, явно не му е сезон.

# 154
  • Мнения: 870
Честита годишнина Жаки, да сте щастливи още много години!
През уикенда катерихме Рилските езера, беше ми доста трудно, но си струваше
Скрит текст:
Поздравления.  Това винаги си струва Heart Eyes
Акаша, плюс 1 и аз за въпросчето от колежката, м ? Wink 

# 155
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Честита годишнина Жаки!Много дълги години разбирателство и любов!
Марият моят не е за говорене..че темата няма да ми стигне. Grinning
Красиви са Рилските езера и така зареждат.Ходила съм като ученичка и трябва да се повтори,обаче кога.
Аз продължавам упорито да настоявам за домашна храна(тайно).Днес нямаше звънене.Ще видим реакцията следобед.Те са научени че храна не се хвърля и съм сигурна че няма да я хвърлят но дали ще я хапват те или други деца не знам. Grinning

# 156
  • Мнения: 14 393
Жаки, честита годишнина! Дълги години любов и разбирателство!

# 157
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Жаки, честота годишнина! Още дълги години любов и уважение! bouquet

Ние довечера сме на годишнина, на семейството, на което бяхме кумове преди 7 години. След сватбата ходихме заедно 4-мата на екскурзия в Лондон и Амстердам.  Party Heart Eyes

Влюбеността ми позатихна, очаквано. Все още я има в някаква степен, но май започва отново да се слива с обичта и скоро съвсем ще отшуми като ни хване ежедневието.

Днес дъщеря ни за първи ден на детска. Снощи поплака, но днес сутринта се държа. Обикновено при нея истериите сутрин започват на третия ден, а на 4-я е вече болна. Да видим сега как ще тръгне. То добре, че само и утре за тази седмица. За празниците ще ходим на Белмекен и в Благоевград. Не знам като се позастоим след това в София дали няма да ме тресне депресията, че то пътуването е пристрастяващо.

# 158
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 143
Жаки, честита ви годишнина! Да се доводите до края, викаше баба ми, а аз добавям - и винаги да се обичате!
Малката Жаки просто е в такава възраст, когато са залепени за майките дечицата. Няма никога да забравя, когато ми оставиха малкия за пръв път за цял ден - три часа плака, щях да се побъркам. С нищо не можех да го заглавичкам, дере се детото, а аз в ужас. Изведох го на вън, белким се поразсее, вървим и той се дере, хората го питат защо плаче, той казва "за мамаааа", ревейки и продължава. То и на мен ми се плачеше след първия половин час, ама не помня устисках ли. Сега ми предстои да изживея това със сестра му.

Лято, и аз бих ти казала - да си гледа работата свекър ти! Ами нямаш ли свекърва, да му налива ум в главата и да го озаптява?

Ая, страхотно приключение са Рилските езера, блазе ти. Аз съм ходила като ученичка, по-късно пак ми се ходеше, но съм си взела мъж, който природата само на картинки я обича, та не можах да го навия.
А водопадите са ми любима природна чудесия. Ама аз всъщност всичко харесвам в планините, но най-много местата с вода.

# 159
  • Мнения: 3 609
Жаки, честита годишнина!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много любов, хармония и разбиратлство!!!

Акаша, пожелавам ти всеки ден да намираш нов, мъничък повод за влюбване!

Аз днес имах ужасен ден, до този момент. Сутринта реших да хвана 204 от Белите брези,  понеже моето същество беше с мотора, та викам си..какво толкова. Потрес!! 7.40ч излязох от вкъщи и 9.30 стигнах на работа ( за протокола работя до Дъ мол). Адски задръствания, в първия автобус нямаше шанс да вляза неразмазана, въпреки че 20 мин го чаках на спирката. После втория дойде ама пътувахме час!!  #2gunfire Ужасни, ужасни задръствания. В знак на личен протест бях без билет, но за съжаление не ми се изпречи контрола, щях да ги побъркам. Имам страшно много работа, а досега бяхме в свръх глупава среща на отдела..сега ще наваксвам, защото утре съм отпуска! Живот и здраве, ще направим последното море за годината. За пръв път ходя на море толкова!!  Crazy

# 160
  • Мнения: 10 677
Не споделяте как минаха родителските срещи при вас.
При нас - голяма обърквация. Утре ще правят входно по Физика, а те досега не са учили физика, имали са един час точно, какво входно ще правят не знам. Имали материал и от 8 ми клас, сега в 7-ми по всички предмети, който трябва да наваксат, защото ще получат диплома за основно образование и това, което не можаха да ни обяснят е, че има вероятност оценките от 5,6 и 7 клас средно-аритметично ли ще се смятат или как, още не било решено.
Признавам си, не следя в дълбочина промените в образованието и не ми е ясно какво са приели и какво предстои да приемат, но е супер глупаво, на едно дете, което ще кандидатства да му направят общия успех средно-аритметично с предишните 2 години, при условие, че това не е било въобще планирано. Възможно ли е това, или аз не съм разбрала?

Жаки - все така влюбени и задружни Hug

Захир, навсякъде са задръствания. Аз с кола пристигнах за 45 минути сутринта, а преди съм се придвижвала между 10 и 15 минути... Снощи тръгнах за сина ми да го прибирам след урок, ами изчаках го на една от спирките на автобуса и той дойде пеш, просто беше невъзможно да се набутам в задръстването, защото така закъснях, че детето ме чакаше половин час и накрая той дойде при мен, въобще не успях да стигна до където бях тръгнала, прибрахме се след 21 часа ooooh!

Акаша, на колко е къдрокоска, дано този път й потръгне Hug

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
И в Пловдив движението е някакъв ужас. Аз съм сигурна, че за Европейска столица на културата 2019 градът ще изглежда супер, обаче до 2019 година ще откачим. Започнати са големи ремонти, специално аз където и да тръгна на ремонт налитам или през обход на някой ремонт. И затвориха завинаги една улица, която често използвах, има разкопки, ще има експозиция на раннохристиянска базилика.

# 162
  • Мнения: 10 677
Ако е ремонт на улица/булевард ще е обнадеждаващо - все някога ще го завършат, по моя маршрут няма ремонт, просто има много голям трафик, а пък представям си където има организация и стесняване заради ремонт.
Всъщност започване от 8 часа нас не ни устройва, защото попадаме точно в гювеча Mr. Green започнахме да излизаме по същото време както миналата година, когато почваха по-рано.

Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 12:08 от blackcat6

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Ако е ремонт на улица/булевард ще е обнадеждаващо - все някога ще го завършат, по моя маршрут няма ремонт, просто има много голям трафик, а пък представям си където има организация и стесняване заради ремонт.
Все някога..... единия булевард е от година в ремонт и края не му се вижда.
И друго - ако имате в голям град два успоредни и съседни, големи, натоварени булеварди ще ги затворите ли за ремонт едновременно?????????!!?!?!?!!?!?!?!?!?! Руски и Априлов в момента в Пловдив. Ама не били затворени в цялата си част, обаче и двата в различни части, като връзката на единия с другия не е точно лесна в частта където почва ремонта.
Ремонтират Шести септември - обход, миналата седмица и по обхода копаеха #Crazy #Crazy #Crazy От този ремонт аз живея на 500 метра.

Няма значение, че по твоя маршрут няма ремонт, колкото повече ремонти има, толкова повече трафика се пренасочва към незатворените улици и там положението е по-тежко.

# 164
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 917
Брех, че те цял Пловдив разкопали! Дано наистина да работят, че лятото гледах - Априлов затворен, жива душа нямаше по него.

Общи условия

Активация на акаунт