Откраднат телефон

  • 15 256
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 561
Обадиха се от полицията,този път истински полицай.Представи се с две имена и телефона му се вижда, каза,че вече предполагат кой може да е, прати човека снимка на вайбър, почти същото момче е, само по-слабо и сериозно.Май си го знаят доста от преди.Каза дъщерята,че иска и жалба за заплаха и тормоз да пусне, отговори идвайте и пускайте, ще я добавим към предишната.

Полицаят Ви прати снимка по вайбър? Той Ви се обади и Ви даде информация по телефона?
Не мога да повярвам  Shocked В кое РПУ работят така? Що за полицай е това, който води следствие тип "от местопрестъплението", а не по установена процедура? Нещо не се връзва ...

# 91
  • София
  • Мнения: 15 516
Няма да разследва по вайбър, сега ще ходим на място.

# 92
  • Мнения: 189
Няма ли нещо ново по случая, интересно ми е какво се случва.

# 93
  • Мнения: 5 060
Ако е познат на полицията и има пробация, твоят случай ще бъде решаващ за него.
Дано получи заслуженото.

# 94
  • София
  • Мнения: 15 516
Ако е познат на полицията и има пробация, твоят случай ще бъде решаващ за него.
Дано получи заслуженото.
Нашия адвокат каза,че всичко зависи от съвестта на разследващия!

# 95
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Относно загубата на контакти от смартфона - андроид устройствата имат опция за пазене на информацията и синхронизация с google акаунта, с който сте се логнали. Като тази опция мисля, че трябва да е изрично потвърдена, иначе не съхранява.

# 96
  • Мнения: 5 060
За съжаление е прав адвокатът.

# 97
  • София
  • Мнения: 15 516
Засега няма да пиша повече, защото не се знае кой чете.Нека оставим човека да работи спокойно.Когато има някакъв резултат, ще Ви кажа! Благодаря за съветите и съпричастността! Hug Hug Hug Бъдете внимателни!

# 98
  • Мнения: 189
Ако чете и го сърби от мене е, изобщо да не се чуди.

# 99
  • София
  • Мнения: 15 516
Относно загубата на контакти от смартфона - андроид устройствата имат опция за пазене на информацията и синхронизация с google акаунта, с който сте се логнали. Като тази опция мисля, че трябва да е изрично потвърдена, иначе не съхранява.
Контактите си ги имаме на гугъл диска, ще ги свалим.Но първо трябва да купим нов телефон, че стария хем е потрошен, хем не ги побира всичките.Имаме вече и нова карта със стария  номер.

# 100
  • София
  • Мнения: 15 516
Обадиха се и застрахователите - това не спадало към застрахователните събития.Имам  или нямам телефон все тая, ще си го плащам като поп. Confused

# 101
  • Мнения: 2 175
Що за застрахователи ? Какво излиза,
че в договорът имаш застраховка, но на практика ?
Какъв е смисълът тогава от тях ?

# 102
  • София
  • Мнения: 15 516
Що за застрахователи ? Какво излиза,
че в договорът имаш застраховка, но на практика ?
Какъв е смисълът тогава от тях ?
Нищо не разбирам от застраховки, щом така казват, значи сигурно е така.

# 103
  • UK
  • Мнения: 958
Не съм сигурна как е в България, но във Великобритания имаш два вида застраховка към някои оператори - частична, която покрива само повреди (счупени екрани, изтърване във вода) и пълна, която покрива повреда, загуба и кражба.  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 15 516
Ами тази и смърт, заболяване и безработица покрива,даже трайна безработица, наводнение, обир на жилище, пожар, удар от светкавица, но явно кражбата не.  Joy Тук е нормално да се извъртат нещата, за да не плащат.Те си застраховат кредита, не телефона.Просто да са сигурни,че ще си върнат парите.

Общи условия

Активация на акаунт