Откраднат телефон

  • 15 254
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 447
Ако е звънял от скрит номер доколкото разбрах,никой не може да види номера му нито оператора,нито полицията.Според мен се обърни към 'Господари на ефира' те биха свършили добра работа,в днешно време те действат по-добре от полицията.Не им се давайте на тия да ви заплашват,те като видят че се стряскате на заплахите им още повече ще ви заплашват, с добро не става заплашвайте ги и вие.Проверихте ли дали не са го пуснали за продажба в olx или bazar?

# 76
  • София
  • Мнения: 15 516
Ако е звънял от скрит номер доколкото разбрах,никой не може да види номера му нито оператора,нито полицията.Според мен се обърни към 'Господари на ефира' те биха свършили добра работа,в днешно време те действат по-добре от полицията.Не им се давайте на тия да ви заплашват,те като видят че се стряскате на заплахите им още повече ще ви заплашват, с добро не става заплашвайте ги и вие.Проверихте ли дали не са го пуснали за продажба в olx или bazar?
Разгледа и там дъщерята.Но по-вероятно е да са се отървали от него без следа - счупен, разглобен, изхвърлен.Дъщерята не иска телевизионни изяви.Пак ще я нападнат,че търси евтина слава,че е лайкосъбирачка и други подобни екстри.

# 77
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Дори бих им пуснала снимките тук. Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 11:21 от Syn

# 78
  • София
  • Мнения: 1 447
Ако е звънял от скрит номер доколкото разбрах,никой не може да види номера му нито оператора,нито полицията.Според мен се обърни към 'Господари на ефира' те биха свършили добра работа,в днешно време те действат по-добре от полицията.Не им се давайте на тия да ви заплашват,те като видят че се стряскате на заплахите им още повече ще ви заплашват, с добро не става заплашвайте ги и вие.Проверихте ли дали не са го пуснали за продажба в olx или bazar?
Разгледа и там дъщерята.Но по-вероятно е да са се отървали от него без следа - счупен, разглобен, изхвърлен.Дъщерята не иска телевизионни изяви.Пак ще я нападнат,че търси евтина слава,че е лайкосъбирачка и други подобни екстри.
Кой ще я обвини?Не е ли по-важно телефона да се намери и такива измамници да са публично посрамени и изобличени.Ваш е избора,казвам аз какво бих направила.Успех
Поне знаете ли как се казват тези,имате ли им фейбука?

# 79
  • София
  • Мнения: 15 516
Не им знаем имената, имаме снимка на момчето, но в момента в който беше пусната историята със снимката във фейсбук,веднага звъннаха със заплахите.Явно са гузни, щом и следят профила.Иначе няма как на секундата да разберат,че има такава публикация.Накарах дъщерята да ограничи публикацията, само за приятели.Писна ми от изкуствено създавани проблеми.

# 80
  • Мнения: 3 058
Страх ги е, използвайте го това срещу тях.

# 81
  • София
  • Мнения: 15 516
Страх ги е, използвайте го това срещу тях.
Страх ги е и затова заплашват.Но имат откачени приятели, знам ли на кой какво ще му скимне.Нападнаха я без дори да знаят за какво става въпрос.А телефона не е даже от тези с поредните номера, с които гъзарчетата бързат да се обзаведат в момента, в който го пуснат.

Скрит текст:
Denislav Danielov Ей мършо заспала, познавам лично хората и знам историята. Как теб не те е срам да си измисляш такива неща Grinning Iphone-a си е на момичето и по никакъв начин не можеш да промениш това.
Харесвам · Отговор · 1 · 17 септември в 18:52

******* Мършо, нали знаеш,кой може да наричаш? Телефона няма нищо общо с айфон, не ползвам тази марка. Не си запознат, не се обаждай.

Ще пусна и отговора на предложението за връщане на телефона, ако ги е страх, да го пратят по Еконт.Така или иначе нашия адвокат каза,че дори да го покажем, те щели да отричат и не можело да бъде доказателство.


Скрит текст:

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 12:01 от Тайна

# 82
  • Мнения: 5 060
Само не ми казвай, че след обаждането сте изтрили снимките от фейса.
Те на това разчитат, а ако са наистина дебили и вие не подадете и жалба за заплаха биха могли да ви докарат още неприятности, за да ви държат под страх.
Ако обаче подадете такава няма да им стиска да се правят на велики.
Стига бе, наистина не мога да повярвам, звучиш интелигентна жена, не се оставяйте в ръцете на бабаитите.
Да не говоря, че по този начин бихте предпазили и други хора.
Нямам думи, стига сте си трайкали и сте се свивали пред тези нагледци.

# 83
  • София
  • Мнения: 15 516
Само не ми казвай, че след обаждането сте изтрили снимките от фейса.

Ограничихме публикацията.Не зависи само от мен, дъщерята е с разбити нерви и наистина се уплаши.А и дете има.

# 84
  • Мнения: 10 711
Тайна  Hug
Дано всичко се разреши благополучно и скоро разрешите този проблем. Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 15 516
Тайна  Hug
Дано всичко се разреши благополучно и скоро разрешите този проблем. Hug
Сега говорих с момчето от магазина, на майка му откраднаха в автобус телефона,циганка и го измъкнала от чантата, тя я усетила, развикала се, молила  шофьора да не отваря вратите, молила някой да и даде телефон, за да набере своя и да чуят всички,че и е в джоба, но никой не се отзовал.Шофьора отворил вратата и оная слязла и си заминала. Не са го намерили.

# 86
  • Мнения: 851
Хората не се отзовават от страх да не е някаква схема. Но аз пък знам за намерени телефони и лаптопи, върнати от полицията. Лошото е, че отнема много време, примерно година- две...когато вече си забравил за случката. Публикувайте си поста в групата на Люлин във фейсбук, да го видим всички този хубавец. Ако някой го познае, може да ви съдействат.

# 87
  • Мнения: 5 060
Само не ми казвай, че след обаждането сте изтрили снимките от фейса.

Ограничихме публикацията.Не зависи само от мен, дъщерята е с разбити нерви и наистина се уплаши.А и дете има.

Именно, затова отивайте в Полицията и кажете, че ви заплашва.
Защото за да не отидете тези могат да ви тормозят непрекъснато.
Осъзнай, че е по-добрия вариант.

# 88
  • Мнения: 189
Ако е звънял от скрит номер доколкото разбрах,никой не може да види номера му нито оператора,нито полицията.
Не знам от кого си разбрала, но това не е вярно. Пред оператора никога не си 'анонимен', защото иначе няма да ти се отчитат минути и пари. Оператора може да го разкрие и даже да каже от коя клетка се е обадил, но не на 'тоя и ония'.

# 89
  • София
  • Мнения: 15 516
Обадиха се от полицията,този път истински полицай.Представи се с две имена и телефона му се вижда, каза,че вече предполагат кой може да е, прати човека снимка на вайбър, почти същото момче е, само по-слабо и сериозно.Май си го знаят доста от преди.Каза дъщерята,че иска и жалба за заплаха и тормоз да пусне, отговори идвайте и пускайте, ще я добавим към предишната.

Общи условия

Активация на акаунт