Бродирана красота - тема 134

  • 103 837
  • 729
  •   2
Отговори
# 30
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Здравейте! Благодаря на Хриси за готината тема!  bouquet

Жива съм, здрава съм, нищо ми няма, но както каза Елка -  "селската тематика " ме е обзела - градина, зеленчуци, консервиране, дори снощи в дъжда правих едни люти чушлета за ММ...
А вечер искам да шия, шия, шия, но трябва и да се почива ...

Нямам думи за красотите, които сте показали. Поздравления на всички!!!  newsm51 newsm51 Но Лалетата от Алиса  на Носферата и Хортензиите от РТО на Ина са ми фаворит. Не искам да обидя или омаловажа никой друг ...  Hug

Аз продължавам да шия Вечер във Венеция на Чудесна игла, като вече му се вижда края. Трябва да го снимам за да се фръцна тук

# 31
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
 hahaha Бачийска, изненадА ме!

очаквах нещо такова  Blush

Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 579
Бачийска, ще ми се да ти пратя един мъжки екип дати прави зимнината, а ти да бъдеш "Ай ти специалист", т. е.  да казваш "ай т направи това, ай ти направи друго, а ти да си шиеш ли шиеш, но няма такива.
Само това мога да предложа

# 33
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Бачийска, ще ми се да ти пратя един мъжки екип дати прави зимнината, а ти да бъдеш "Ай ти специалист", т. е.  да казваш "ай т направи това, ай ти направи друго, а ти да си шиеш ли шиеш, но няма такива.
Само това мога да предложа



 hahaha "ай ти" специалист  Joy Joy

# 34
  • Мнения: 352
...
Бяло Цвете, какво стана с "Жеравна"?
Аз отдавна я приключих и показах.

Скрит текст:
Много съм доволна, ама ме е страх да пиша/покажа на Чернева, че тя малко остро се изказа за хиксчетата и ако разбере какво съм предприела...  Blush

Хайде, изчезвам да побоцкам.  Mr. Green

# 35
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
ОооОООоооо, приемам, всичко приемам, и такъв специалист ще бъда , че не е истина. От кога чакам да юркам някого....
За гладещите
Скрит текст:
Аз не гладя   Twisted Evil
Скрит текст:

За готвачките
Скрит текст:
По принцип готвя  newsm78
Скрит текст:

За градинарките
Скрит текст:
И градина имам  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Скрит текст:

Ох, как усетих сега липсата на това....  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 860
Бяло Цвете, изпуснала съм... ПРЕКРАСНА Е!!!

# 37
  • Казанлък
  • Мнения: 180
...
Бяло Цвете, какво стана с "Жеравна"?
Аз отдавна я приключих и показах.

Скрит текст:
Много съм доволна, ама ме е страх да пиша/покажа на Чернева, че тя малко остро се изказа за хиксчетата и ако разбере какво съм предприела...  Blush

Хайде, изчезвам да побоцкам.  Mr. Green
Сериозно се замислям този гоблен да е следващия, но не знам дали ще събера кураж за толкова много цветове  newsm78
Но е разкошен  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 937
И на мен много ми хареса "Жеравна", страхотни цветове!

# 39
  • Мнения: 579
ОооОООоооо, приемам, всичко приемам, и такъв специалист ще бъда , че не е истина. От кога чакам да юркам някого....
За гладещите
Скрит текст:
Аз не гладя   Twisted Evil
Скрит текст:

За готвачките
Скрит текст:
По принцип готвя  newsm78
Скрит текст:

За градинарките
Скрит текст:
И градина имам  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Скрит текст:

Ох, как усетих сега липсата на това....  Heart Eyes
Както казваше една моя позната  "Една жена има нужда не само от един мъж. Един да и направи стан, друг да и вдява иглата, трети друго........

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
 Joy Joy тия мъже не спазват никакви мерки за ТБ. ще ги накажем  Laughing

а оня с отровния бръшлян ще се накаже сам  Crazy

# 41
  • sof
  • Мнения: 437
Ооо, ами записвам се да чета, ако трябва ще подпомагам доброволно комисията по ТБ, че да се опазят Ай-ти специалистите!

ina. , ще споделиш ли подробности за модела от снимка 9 от горе на долу в поста ти с прекрасни творби, моля? Номер 8 го имам като схема, но напоследък съм се бъгнала на тема Шателайн, и даже получих подкрепа от съседен сайт, та за това.

# 42
  • Мнения: 579
Темата бързо напредва като се разговорим по-сериозно за бродерия и домашни помощници. Joy Joy

# 43
  • Мнения: 860
Момичета, на някоя да и се намира схема на това или подобно?


# 44
  • Мнения: 129
Здравейте! Аз напоследък започнах да бродирам разни неща и не ми остава време за двата гоблена, които съм почнала. Много напредвам с бродерията, и там съм начинаеща.
Дано успея скоро да ги завърша и покажа, ама става бавно. И аз най-вече вечер шия, но е много кофти на лампа, не успявам да различавам някои цветове. Забелязах, че почва и главата и очите да ме болят, като почна да се взирам много. Някой има ли подобен проблем?

Приятен ден! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт