Бродирана красота - тема 134

  • 104 433
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 572
  Следя Роси...А и ти ли имаш профил във фейса st. Dobri...пропуснала ли съм.Тук те знам,а там си...

Иии, начи, страшна си. Ама Роси е бетон бе, няма да се изложи. Аз още не съм разбрала играта анонимна ли беше?

Как анонимнабе? Не е анонимна, публично ще се излагаме, особено аз.

Плажче , играта е в група Хоби мини гоблени - схеми, но има още 2 дни до финала.

Последна редакция: ср, 21 сеп 2016, 23:36 от Роси 123

# 61
  • Мнения: X
Да се запиша и аз в новата тема и да ви поздравя за красивите неща, които сте показали  Hug
Моя проект за хеад в момента е малко на изчакване, докато събера всичко необходимо. Междувременно взех акварелните рози на риолис, да ги ушия за подарък.



Тези дни докато си ровех в нета ми грабнаха окото ей тия цветя



Много ми харесват, като живи са, обаче нямам идея на коя фирма е гоблена, затова моля, помагайте.

Много цветя много нещо при мен, чак гаджето оня ден изстреля "ми те сигурно се шият по-лесно, затова все цветя си избираш" Grinning
Ще му дойде времето и на другото

# 62
# 63
  • Мнения: 125
   Ей на мойте престилки...ама не докарах хубава снимка

# 64
# 65
  • Мнения: 572

Ето го и моят рибар как лови риба.


И още една измъчена картичка.

Последна редакция: сб, 24 сеп 2016, 22:23 от Роси 123

# 66
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 284
страхотни сте Hug

личи си, че Коледа наближава  Laughing

# 67
  • Мнения: 11 890
За играта във ФБ картичка и възглавничка Simple Smile

 

# 68
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 284
чудна кокотк и чудна възглавничка Simple Smile

това хорце сме го играли! Joy и продължението е "ти спи, спи, аз само малко ще посвиря на свирката/барабанчето..."

# 69
  • София
  • Мнения: 461
Етап от Oriental Splendor by Dimensions


Появи се една купа с цветя

# 70
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Бубе, Роси, Мибибо, страхотни сте! А за Кристал  #Crazy

Да покажа и аз нещо готово завършено късно снощи и с кофти снимка.
Скрит текст:


# 71
  • София
  • Мнения: 9 850
ba4iiska, на мен ми харесва и нещото, и снимката  bouquet
Kristal, ти си почнала от долу нагоре, аз обратното Simple Smile Сега съм на този етап, който ти почти си завършила, в момента шия точно при купата. Показаха се розовите и жълто-белите цветя и двете рози, започнала съм и листата. Довечера едва ли ще имам време да шия, но се надявам скоро... Simple Smile Получава се страхотно! bouquet Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 461
Kristal, ти си почнала от долу нагоре, аз обратното Simple Smile Сега съм на този етап, който ти почти си завършила, в момента шия точно при купата. Показаха се розовите и жълто-белите цветя и двете рози, започнала съм и листата. Довечера едва ли ще имам време да шия, но се надявам скоро... Simple Smile Получава се страхотно! bouquet Hug

Навик ми е да започвам отдолу, отляво надясно.  Crazy Като изключа бродиране, коучинк и лейзи-дейзи с метализирани конци, останалото е лесно и приятно. Е, някой ден ще стигна и до стотиците френски възли

# 73
  • Мнения: 129
Момичета, може ли някой да ме добави във фейсбук групата за малки гоблени? Изпратих заявка преди седмица, писах съобщение на една от админите, но нищо. Или не може всеки да се присъединява?
 Аз шия точно такива малки и мини гоблени и ще ми е интересно да участвам и там, особено ако е по-активно.

Благодаря!

# 74
  • Мнения: 8 322
Момичета, може ли някой да ме добави във фейсбук групата за малки гоблени? Изпратих заявка преди седмица, писах съобщение на една от админите, но нищо. Или не може всеки да се присъединява?
 Аз шия точно такива малки и мини гоблени и ще ми е интересно да участвам и там, особено ако е по-активно.

Благодаря!

Може да не е видяла, нали знаеш, че като не си в приятели, съобщенията отиват в други и може да не е видяла. Покажи тук какво си шила и тя ще види.

Общи условия

Активация на акаунт