Домакини 57/ И есента си има чар

  • 59 841
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 68
Добро утро!
Смърфи  Praynig всичко ще е наред
И при нас вчера видях три страхотни котета. Следваха майка си и отидоха при комшии - прескачаха оградата сладкишите. Как искам и аз - при двор (ММ не дава да се издума за вътре) не смея заради кучето, но пък то е на школа - ще видя после как ще е, че котета колкото искаш. Все някое ще избере нас.
Ма ко и Вио да се оправят  bouquet
Ма ко, не знаех от къде произлиза "шефа". Голям смях
Ред, за първи път чувам за такава върколашка алергия. Хубавото е, че на мъж си случила. И аз все така провалям всичко без да искам  Embarassed , важна е идеята.
Малкия мрънка... хубав ден

# 676
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Смърфи, стискам палци, всичко ще е наред  Peace
Аз не съм посетила пулмолог все още, само си записах час - другия петък чак, само за тогава имаше  свободни часове  ooooh!

# 677
  • Мнения: 39 370
Смърфи, след толкова твои полети имам чувството, че ако не забягвате през уикенд за някъде няма да сте вие. Иначе от мен имаш палчета.
Вио, а до следващия петък какво казаха да правиш?
При спазъм знам, че се пие чай от босилек.

# 678
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!
Спах една идея по-добре.
Аз определено кашлям от секрети от носа, не идва от дробовете зачервяването на гърлото.
Смърфи, всичко ще е наред и чакаме снимки от острова
И тук е едно мърляво време, чудя се какво да правим с шефа цял ден. Освен домашните де.
Рижавите котета и на мен си ма любими откак се помня.

Хубав ден на всички  Hug

# 679
  • Мнения: 11 623
Добро утро!
Смърфи всичко ще е наред  Heart Eyes Летяла съм с такъв тип самолет преди години - номера е да си със слушалки на ушите  hahaha и далече от крилата  Joy
Днес е Св. Мина!
Хуквам на седмично пазаруване...
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 680
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Добър ден на всички.Добре дошла на новата ни домакиня.
Така сега започвам да се оплаквам Rolling Eyes Вчера беше лош ден.На работа е гърч голям и се прибирам като парцал.Това е ясно .Че търча после да вземам щерката от тренировки и това е ясно.Но вчера вече издивях.След като най после се добрахме до в къщи към 18:30ч. ми звънна телефона.поглеждам- съученик на моят син. newsm78 викам тука нещо стана в училище сигурно.Вдигам , а насреща моя убавец реве.Мамоооо някой от класа ми открадна телефона.Докато го успокоя и разбера какво е станало ..... #Cussing out Та с две думи- нашия хубавец си изкарал телефона на чина и отишъл до прозореца с приятелите си.Обръщайки се след малко от телефона няма и следа.Започва да звъни от телефона на съученика си и той вече е изключен.Сигурни са всички ,че никой външен не е влизал в стаята и ,че апалата е взет от някой от класа.Мислех да ходя до училище,но аз като родител нямам право да пребърквам децата.Обадих се на класната ,която вече се беше прибрала ,но тя пък изпрати зам.директорката в стаята и се проведе уж следствие.Няма и следа от телефона.Детето го е яд не за самия апарат /струва 70лв. на промоция взет/ а за това ,че му заминаха всички снимки и номера .А най много му е мъчно ,че е направено от хора с които е в едни клас от 7 години.След разправията ми стана много зле. Забуча ми главата и ме преряза такава болка ,че мислех че умирам.Мислех че съм вдигнала кръвно но се оказа че е паднало още повече защото аз съм с 90/60 обикновено.Беше 70/50 и едвам стоях на краката си.Легнах и едвам се вдигнах за работа.
Днес сутринта пуснахме жалба до МВР и предадохме документите на телефона за проследяване.Ноооооо

# 681
  • Мнения: 39 370
Плами, селски изпълнения, а?
Споко. Мисля, че няма да има ефект от полицията. Когато е имало обиск в стаята учениците са били на ясно, че може да последва и нещо по- сериозно. Та може и да е изхвърлен някъде.
Все пак си свиркай- малък дявол е. И мен би ме било яд за снимки и телефони- но това са загуби, които може да се компенсират.
Ма ко, взимай някакви хапчета/сироп за потискане на кашлицата и много промивки на носа.

# 682
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Плами, много неприятно, дано се намери. Все пак добре сте направили, че сте сигнализирали официално.
За мен пък снимките са нещо, което не може да се компенсира, когато го загубиш. На материалните неща ма**ата им, обаче за снимки много ще ме е яд.
Аз освен, че на няколко диска качвам едни и същи снимки ги вадя и на хартия. Купих си разкроена фотохартия за снимки много изгодно (лошото е, че хартията е лимитирана и този вариант няма да го има вече) и вадя непрекъснато.
Отделно си купих албуми, които са с твърд картон, в/у който се слага фолио. В такива мога да слагам и снимки на обикновенна хартия. Скъпи са тези албуми и рядко се намират, но не те задължава как да сложиш снимката и какъв размер да е. И колажи може да правиш под фолиото.

Обядвахме, шефа е написал домашните сега се чудя на къде да хващаме.

# 683
  • Мнения: 2 169
Ма ко, щом обичаш снимки - ето тук http://www.zno.com/ можеш да си направиш фотокниги, като първата в безплатна - плащаш само доставка до БГ 10 долара. Много са им професионални нещата, просто за такова качество това е никаква цена. Моя колежка си прави наскоро, сега и аз се запалих и ще правя на малките...Супер е.
Плами, наистина много неприятно, дано се намери...

# 684
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Вио, мерси  Hug
В Грабо от време на време пускат ваучери за фото книги на 50%. За фотостудия на Канон, ако не се лъжа. Единия обект в центъра ми е удобен и правих вече. Спечелих от гработо ваучер за 50 лв. и едната поръчка беше тази.
Че правихме и на една приятелка на дъщеря ѝ. Беше подарък за бала. Много хубаво стават. Нося на диск снимките в студиото и там решаваме какво да е на корицата, кои да останат, отпаднат и ти ги подреждат както искаш.
Фотокнигата е страхотно нещо, вечна е.
Ако някой не е от София и в неговия град няма студио, а иска книга с ваучер, може да ми прати снимките и аз да отида да ги занеса и после да взема книгата. Препоръчано по пощата или с Еконт ще излезе по-евтино аз да я пратя някъде, отколкото по условията от ваучера да ви пращат те.

Сушард имат пак игра и наградите са ваучери за Гроба и още някъде беше.
https://suchard-promo.com/game
Трябва всеки ден да попълваш, печелившите са на томболен принцип, трима за деня. Теглят се на следващия ден

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 14:49 от ма ко

# 685
  • Мнения: 2 169
Наистина е много хубаво нещо фотокнигата - и за подарък става, и за всичко. В този сайт си правиш сам дизайна, надписите, корици. Аз другата седмица ако се организирам ще си поръчам една, тъкмо да има време до Коледа да дойде.

# 686
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Вио мерси за линка , много хубаво изглеждат албумите
ама само да кажа , че за да изглеждат така и наистинско , трябва снимките да са с хубаво качество ,не очаквайте много от снимки ,направени с телефон , че да няма после разочарования , щото аз вече се прецаках така веднъж , без хич да се усетя че са от телефон снимките , ама поне албумчето с бебешките снимки на детето сега е при баба , и тя си го гледа и пази Simple Smile Simple Smile
водихме детето на детски център да играе , подивя там , голяма игра му удари -сега спи като заклана ххахха..Малко почивка за мама

# 687
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Привет девойки.Пак не съм писала 100 години.Добре сме.Новото при нас е, че мъжа ми си смени работата.Работи за по-голяма компания с по-високо заплащане и единия от близнаците бачка с него.Това е , че сега работят на 4 часа от нас.Пак са в Тексас , но спят на хотел и фирмата им и поема спането и разходите за гориво.Ще си идват уикендите.Аз си бачкам в училището още.Днес сме офф, че е деня на ветерана.От 18 сме пак брейк за тенксгивинг.Изобщо сега като се заточат едни брейкове. Mr. Green
Иначе нищо интересно.Поне вече не е толкова топло .През деня е макс 24 градуса.Спряхме климатика преди 2 дни да не охлажда и сме на отворени прозорци.Аз си слагам вече блузки с дълъг ръкав.Много се изнежихме и 24 градуса си ни е хладно. Mr. Green
Целувки на всички.

# 688
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте мили момичета  Hug Попаднах случайно на тази тема и реших да се присъединя ако ме приемете разбира се. Живеем в Норвегия с годеника ми. Той е от тук, а аз дойдох тук преди 2 години. През това време главно съм учила езика и се опитвах да си намеря нормална работа. Тази година карах две практики и малко поработих, но решихме, че искаме да имаме дете, а аз имам малко здравословни проблеми и е дълго за разказване, но трябваше да избирам общо взето между това да опитаме за дете или да работя и аз реших, че е време да си имаме детенце. Замислих се, че съм си точно домакиня. Стоя си доста вкъщи. Има ли други домакини тук, които нямат още деца? Не знам защо се чувствам като някаква мързелана едва ли не, виновно ми е че не работя. Имала съм случаи един българин ми беше писал, че ако имал жена като мен щял да я изгони, защото не съм работила и съм нямала дете. Стана ми много обидно понеже той нито ме познаваше особено, нито знаеше какво ми е. Не знам защо българите масово приемат като нещо срамно едва ли не че не работиш. А и това че сега не работиш не значи, че до живот ще е така. Просто исках да споделя с вас. Има ли и други, които живеете в чужбина и ако да къде сте?
Привет.Аз живея в Тексас.Отдавна съм в групата.Мисля че от самото и създаване. Тогава бях домакиня, но от почти две години работя.Имам 3 момчета.За приказките които чуваш не се притеснявай.Много нетактични, несъобразителни и прости хора има.

# 689
  • На север
  • Мнения: 1 377
Ехааааа 24 градуса ... Ние тук му викаме лято на това  Mr. Green Абсолюто съм сериозна. Тук лютото е около 22-25 градуса. А сега термометрите показват -6 градуса и е есен  Joy Да ми завиди човек нали? Винаги ми е било интересно за Тексас  дали там  се разхождат хората с ботуши и от тези каубойските шапки? Simple Smile Май много филми съм гледала, но ми е било много симпатично. Представям си ги яхнали по един кон  Wink Ти от кога си там? Аз съм живяла няколко месеца в Rehoboth Beach в DE. Хареса ми като цяло, но ми се стори доста различно от Европа. Имах усещането, че съм част от някакъв филм.

Общи условия

Активация на акаунт