Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2016, 17:59 ч.

Цветолечението на д-р Бах - 9

• 71 818
  • 503
  •   1
Отговори
# 495
  • София
Херцогиня, баховите есенции са за емоции. Не мисля, че точно за тези физически усещания ще свършат работа.

Последна редакция: чт, 11 юни 2020, 09:15 от Спокойна

# 496
  • София
Имам въпрос - има ли Бахови капки, които не са с алкохол?

Поръчах от Пашкулев за 4-годишно дете и според мен комбинацията е смесена с алкохолната основа. Дозата е 4 пъти по 2 капки, но все пак се притеснявам че не е подходящо. Има ли някаква алтернатива на капките в основа без алкохол?

# 497
  • Sofia
В Рескю не съм усетила алкохол.

# 498
Просто кажете на Пашкулев, че ги искате без алкохол.

# 499
Имам въпрос - има ли Бахови капки, които не са с алкохол?

. Има ли някаква алтернатива на капките в основа без алкохол?

Да ,  кажете , че са деца .

# 500
  • София
Благодаря на всички за отговора - той много добре знае, че са за дете, можеби аз бъркам че са на базата на алкохол но ми миришат и имат вкус подобен на моите...ще проверя.

Благодаря ви още веднъж!

# 501
Самите извлеци/есенции са спиртни, няма как да се съхраняват по друг начин. Вече когато от избрани на брой моноесенции съм си правила комбинация за детето, не съм слагала алкохол. Държах в хладилник да не се развалят, но и тогава се усеща лек дъх на спирт, все пак съм накапала от спиртните извлеци.

# 502
  • Бургас
За деца може да се прави смес с оцет, но не приятно на вкус.

# 503
  • на брега на морето
За животинка д-р Пашкулев ми ги правеше с ябълков оцет и с ябъков оцет правех разреждането. От Пашкулев знам, че може и с глицерин, но не оня от аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт