Цветолечението на д-р Бах - 9

  • 117 944
  • 787
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5
За агресията и гнева може да се пробва с Джел /15/ , а за концентрация повет/9/. 9 е подходящо, когато си отвеян в твой си свят, не виждаш, не чуваш, не се интересуваш от реалността.Хубаво е  и родителите да приемат същото като детето.

Не е лоша идея да направите консултация с някой терапевт от България онлайн, защото ако е възрастен много лесно може да каже какво поражда чувствата му, но детето не може да каже и е хубаво да се види динамиката в семейството.Сигурно има някакви методики за определяне на подходящите за този тип деца есенции.

Здравейте,нова съм във форума.Имам доста симптоми: паник атаки, задушавания, стрес,нервност,депресия,яд,злоба,липса на концентрация.Вчера си поръчах капки на Бах от сайта www.kapkibah.com След разговор с консултантката и симптомите,които и споделих каза,че ще ми изготвят индивидуални капки. 3 шишенца по 20лв.общо 60 лв. Трябва да взимам по 13 капки от трите вида в чаша вода сутрин и вечер и да ги пия поне месец за да има ефект,но за максимален ефект се препоръчва три месеца за да не се получи рецедив.Поръчвали ли сте от този сайт.Доволни ли сте.Моля за съвет.
Пишете ми на cvetelina_rajankova@abv.bg

# 616
  • Мнения: 11 844
cvetiii1 моя съвет извън тази тема и приема на капки на Бах е да си проверите щитовидната жлеза, както и за дефицит на желязо, В12 и вит.Д.

# 617
  • Мнения: 5
cvetiii1 моя съвет извън тази тема и приема на капки на Бах е да си проверите щитовидната жлеза, както и за дефицит на желязо, В12 и вит.Д.
Много благодаря за отговора и съвета.Ще си направя изследвания за проверка на тези показатели.Но вие сте за съчетаването на капките Бах според симптомите до колко разбирам.Благодаря отново. Simple Smile

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Може да се съчетават различни есенции, предполагам, че някои работят и с повече на брой.Аз също със себе си експериментирам.Капките не може да се каже, че ще ви излекуват, но ще ви помогнат да намерите начин да се излекувате.Има причина за тези емоции и освен физическа-хормони и дефицити, със сигурност и някаква емоционална.Освен капки вземете и други мерки за релаксация на тялото и ума-танци, медитация, музика,спорт, но по-релаксиращ, разходки, почивка, качествена храна, витамини както и посещение на ендокринолог+ изследванията като начало.

# 619
  • Мнения: 11 844
cvetiii1 моя съвет извън тази тема и приема на капки на Бах е да си проверите щитовидната жлеза, както и за дефицит на желязо, В12 и вит.Д.
Много благодаря за отговора и съвета.Ще си направя изследвания за проверка на тези показатели.Но вие сте за съчетаването на капките Бах според симптомите до колко разбирам.Благодаря отново. Simple Smile

Аз лично използвам капките като си определям сама комбинацията и не вземам повече от 5-6 капки комбинация на един път.

Иначе симптомите, които описваш са типични за тези проблеми които казах да провериш. Ако има здравословен проблем, само с капки няма да се оправиш

# 620
  • Мнения: 5
За агресията и гнева може да се пробва с Джел /15/ , а за концентрация повет/9/. 9 е подходящо, когато си отвеян в твой си свят, не виждаш, не чуваш, не се интересуваш от реалността.Хубаво е  и родителите да приемат същото като детето.

Не е лоша идея да направите консултация с някой терапевт от България онлайн, защото ако е възрастен много лесно може да каже какво поражда чувствата му, но детето не може да каже и е хубаво да се види динамиката в семейството.Сигурно има някакви методики за определяне на подходящите за този тип деца есенции.
Здравейте,днес си взех 3-те шишенца от капките на Бах изготвени индивидуално за мен.www.kapkibah.com казаха да ги пия сутрин и вечер.Капнах по 13 капки от трите шишенца в чаша с вода.Ще споделя след време как се чувствам.Първото шишенце съдържа:
За стабилна психика:
1.Cherry plum Джанка
2.Mimulus Мимулус
3.Aspen Трепетлика
4.Rock Rose скална роза
5.Star of Bethlehem витлеемска звезда
6.white chestnut  бял кестен

2.Втори вид за проблеми:
1.Chesnut Bud  Кестенова пъпка
2.Gentian  Тинтява
3.Wild rose  Шипка
4.Star of Bethlehem Витлеемска звезда
5.Vervain    Върбинка
6.Mustard  Полски синап
7.Crab Apple   Дива ябълка

3.За симптоми:
1.Mustard Полски синап
2.Olive  Маслина
3.Rock Wather  Скална роза
4.White Chestnut  Бял кестен
5.Willow  Върба
6.Wild Rose  Шипка
7.R.Remedy
Момичета,забелязах че някои от растенията се повтарят в другите шишенца.Това нормално ли е.
Благодаря. Simple Smile))

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Аз за първи път виждам такъв вариант с толкова много наведнъж, но може да са някакви нови методи или потенции, ще ми е интересно да споделите наистина.

# 622
  • Мнения: 5
Аз за първи път виждам такъв вариант с толкова много наведнъж, но може да са някакви нови методи или потенции, ще ми е интересно да споделите наистина.
Ползвам капките вече седмица и до някъде мога да кажа,че малко ми помогнаха,все още не е напълно,но за да се чувствам добре ще ги пия месец.

# 623
  • Мнения: 2 081
Аз за първи път виждам такъв вариант с толкова много наведнъж, но може да са някакви нови методи или потенции, ще ми е интересно да споделите наистина.

И аз за първи път виждам толкова много . Препоръчваше се до 6 вида в комбинация и то само една ...

# 624
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте! Изчетох малко от темата, но все пак имам въпроси. Мога ли да приемам капките по време на бременност? Ако да, то кои са подходящи за стрес, страх и паник атаки? Трабва ли да комбинирам или мога да си взема от готовите капки? Трябва ли да съобразявам с терапията за бременност или са напълно безопасни?
За друг човек също ще се радвам да ми препоръчате при безсъние, страх и безпокойство. Не приема други лекарства ако това влияе на избора на капки.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
В моята книга есенциите се използват при всички състояния на жената вкл. и бременност.Пише, че т.к. състоянията се менят бързо може майката спонтанно да си избира и да ги взима с вода директно, вместо да прави шишенче смес.

# 626
  • София
  • Мнения: 262
Благодаря! А мога ли да вземам от 2 различни есенции наведнъж?

# 627
  • Мнения: 5 598
Благодаря! А мога ли да вземам от 2 различни есенции наведнъж?
Можете

# 628
  • Мнения: 182
Привет!
Разглеждам различни сайтове за есенции на различни цени. Как мога да преценя, кои са истински и ефикасни?
Благодаря!

# 629
  • Мнения: 162
Привет!
Разглеждам различни сайтове за есенции на различни цени. Как мога да преценя, кои са истински и ефикасни?
Благодаря!

Моите са рескю, взимам ги от аптеката, за ефикасни ще разберете, като ги пробвате

Общи условия

Активация на акаунт