За българските мъже

  • 40 032
  • 255
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Джо - убиваш ме Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Юксел Кадриев, ама много остаря, преди 10 години много ми ловеше око.
Янтра - разочароваш ме Joy
този пелтек? Wink
Е вкус, к'во да прайм, не може все да съм на високото Simple Smile Сериозно го намирам за хубав преди десетина години.

# 31
  • Мнения: 3 031
Харесвам Захари Бахаров и Вергов, за друг не се сещам.
Или са много чалга, или са много мутренски, или са адски тъпи повечето "желани" български мъже. Сега погледанх няколко статии по темата. Леле майко Whistling - Петко Димитров, Валерката, Криско, Росен Петров, Кубрат Пулев, Ники Михайлов, Вълчо Арабаджиев.

# 32
  • Мнения: 5 955
Харесвам Вежди Рашидов, Астор и Буги Барабата.

# 33
  • Мнения: 642
С риск да бъда линчувана ще си кажа моето мнение- на родния хоризонт няма кьорав свестен мъж в медийното пространство. Ни от актьори ни от ритнитопковци и там другите му спортисти. От години се лустросва типа смесица от''батка и селски бег''. Лично на мен ми харесва Христо Шопов артиста- обикновен бг мъж, от изгубеното поколение артисти .От спортистите Данчо Йовчев ми допада и по визия и по държание в ежедневието си.
Младичките и известни под тридесет са много бутафорни та чак смешни. Мъжът е мъж, не кифльо или прикрит гей/нищо лично към различните/ Лошото е, че образа на бг. мъжа задължително трябва да се допълва от С класа или възможността да джитка из нощните клубове на големите градове. Критерий наложен от няколко тв формата и псевдо журналисти.
Получи се доста скептично, но имам база за сравнение между две държави и ми се иска плюсовете да са повече в полза на българското...до тогава търпение

# 34
  • Мнения: 22 036
На Асен Блатечки никога не мога да разбера какво му харесват.

# 35
  • Мнения: 6 728
Захари Бахаров е абсолютен страстоубиец. Sick Мега противен като външност и излъчване, особено в рекламата за "големите топки". ooooh! ooooh!
Вергов и Блатечки също не ги харесвам.

Претиснявам се чак за себе си, то бива нехаресване..... ooooh! Laughing

А! Сетих се -харесва ми , защото има чувство за хумор и излъчване-актьора Филип Аврамов /Коцето/.Не и по външност, обаче.
Спортиста Йордан Йовчев е много интелигентен и скромен, харесва ми и като външност, много е нисичък само...

# 36
  • София
  • Мнения: 12 374
Виждала съм Блатечки в любима моя кръчма. Мазен и противен, придаваше си смешна важност.

Фроузън  Hug Филип Аврамов е май единственият, който харесвам  Simple Smile Не като външност, по-скоро като излъчване и поведение.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 16:06 от Tаис

# 37
  • София
  • Мнения: 4 328
Харесвам Вежди Рашидов, Астор и Буги Барабата.
фетишистка Simple Smile

аз харесвам Иван Костов.
и никой не ме разбира Mr. Green

# 38
  • Мнения: 24 776
Юксел Кадриев, ама много остаря, преди 10 години много ми ловеше око.
Тоя, дето си е засмукал едната ноздра Rolling Eyes

# 39
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441

Диан Христов като външност. На живо е още по-магнетичен. Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 29 052
Скрит текст:
Харесвам Вежди Рашидов, Астор и Буги Барабата.
фетишистка Simple Smile

аз харесвам Иван Костов.
и никой не ме разбира Mr. Green
Joy
Разбираемо.

# 41
  • Мнения: 3 390
вече не харесвам българските мъже..(талибани с талибаните му)

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935

Диан Христов като външност. На живо е още по-магнетичен. Wink
Този да, Мариан Кюрпанов - не Simple Smile

# 43
  • Мнения: X
Калин Врачански е много свеж тип, но не само на външен вид. Любовта ми към него не е от пръв поглед!  Grinning
Михаил Билалов също има доста секси излъчване.

# 44
  • Мнения: 3 031
Сетих се за Васко Василев, много го харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт