За българските мъже

  • 40 053
  • 255
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 058
Освен Захари Бахаров ми допадат визуално едни двама.
Единия май е водещ на "събуди се" по Нова Тв, идея си нямам как се казва.
И другият пак е от Нова Тв, репортер от новините, пак не знам как се казва. Трябва да обърна внимание.
Ама съм с точни обяснения.  Joy
Не харесвам: Блатечки, Антон Кикимян/Кекимян не знам как се пише, Бат Бойко, Волен Сидеров, Даниел Петканов. Абе, много не ги харесвам.  ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 881
Бат Бойко хващаше око навремето, когато беше млад. Някъде там като беше главен секретар на МВР.

А, сетих се, от Нова ТВ харесвам водещия на сутрешния блок - Виктор Николаев.  Grinning

# 62
  • Мнения: 3 819
Освен Захари Бахаров ми допадат визуално едни двама.
Единия май е водещ на "събуди се" по Нова Тв, идея си нямам как се казва.
Деян Веселинов. Наистина е много симпатичен.
Тези двамата ги пропуснах, но и аз ги харесвам.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Нали правихме, ама и за наши, и за световни с звизди, с гласувсне, анкети...
Но накрая стана скучно и не помня резултати Mr. Green
Аз го правих, ама не ща да си спомням резултата, много се разочаровах Joy Joy

# 64
  • Мнения: 85
Аз с нови "любимци" Crazy

Теодор Минев,гадже е с Никол Станкулова

Павлин Андреев

# 65
  • Мнения: 3 058
Не виждам глас за Маги Халваджиян.  Thinking Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 4 328
Руши Виденлиев Heart Eyes. Още откакто изгря, та до днес.
И на Михаела Филева гаджето, не му помня името, но с много татуировки и разкошни очи.
Павел се казва. и като си отвори устата, не оставаш разочарован Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 12 374
Не виждам глас за Маги Халваджиян.  Thinking Joy
Ай стига бе  hahaha

# 68
  • Мнения: 2 760
Много се изненадах, когато харесах един рапър, участва в журито на едно от музикалните формати, не помня по коя телевизия (ясно е колко често гледам ТВ...) Та пичът изглеждаше добре, отгоре на всичко говореше интелигентно, държеше се добре с горките участници за разлика от някои други членове на журито. Много добро впечатление ми направи, дотогава мислех всички рапъри за кухи лейки, дано някой си спомня името му.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 884
...

А, сетих се, от Нова ТВ харесвам водещия на сутрешния блок - Виктор Николаев.  Grinning
Кажи честно.
Този съм се чудила кой изобщо го е пуснал по телевизора, че и си мънка под носа, та и за радио не става.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 328
Много се изненадах, когато харесах един рапър, участва в журито на едно от музикалните формати, не помня по коя телевизия (ясно е колко често гледам ТВ...) Та пичът изглеждаше добре, отгоре на всичко говореше интелигентно, държеше се добре с горките участници за разлика от някои други членове на журито. Много добро впечатление ми направи, дотогава мислех всички рапъри за кухи лейки, дано някой си спомня името му.
предполагам Криско.

# 71
  • Мнения: 2 881

Скрит текст:
...

А, сетих се, от Нова ТВ харесвам водещия на сутрешния блок - Виктор Николаев.  Grinning
Кажи честно.
Този съм се чудила кой изобщо го е пуснал по телевизора, че и си мънка под носа, та и за радио не става.
хаха честно  Grinning Харесвам го като водещ.
За разлика от него много ме дразни  този по БТВ на сутрешния блок. Мисля че се казваше Антон Хекимян (ако не се бъркам в името  newsm78)

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Що така никоя не харесва Милен Цветков? Мхм. Горкия. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 73
  • Мнения: 981
И понеже не бях виждала български мъже наживо от около 5 години, впечатленията ми за краткия престой бяха, че всички са еднакви: с еднакви прически доста късо подстригани, с подобни физиономии, еднакъв стил на обличане, и всичките с шкембета. От 20 до 55 годишни. Къде изчезнаха нормалните мъже, и защо са решили да се правят на селяни не знам. За София са ми впечатленията.

Аз да допълня друго нещо, което ми е правило впечатление последните години. Всички мъже ходят с едни смешни чантички, препасани през рамо тип пощальон, в повечето случаи опънати на шкембетата. Каква е тази мода?

# 74
  • Мнения: 12 473
Аз от младите харесвам този:
https://www.google.bg/search?q=%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F%D0%BD+%D … =1152&bih=588

На живо е доста приятен и има чудно хубава жена и детенце.

От Демир Доган също съм с много хубави впечатления. Peace

Общи условия

Активация на акаунт