Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 479

  • 52 368
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 823
Приветтттттт... wavey

Момичета изгледахте ли серийката?...нещо екстремно и важно случи ли се?

Цитат
Сега забелязах, че има пусната тема за сериала с Вахиде. В актьорския състав присъства и Ализе Гьордюм- дъщеря ѝ. Не знаех, че е актриса. Ето я, снимката е отпреди година-две, някъде около 20 е на нея, но не ми прилича

Марги Hug ...да има пусната тема ,но никой не пише в нея...ние си коментираме в темата на "Завръщане"...нали Джансу ни е Султанката... bowuu Joy Joy Joy...сериала е супер ... bowuu PeaceНезнаех ,че и щерката на Вахиде е актриса и играе в сериала...мерсаж за информацията. bouquet

А...Парчетата  newsm78...последните серии са интересни...има и екшън ,но и тъга... bowuu Cry

# 706
  • Мнения: 21 201
Не знам дали гледахте, но аз закъснях за началото.
Откакто се разминаваме часово с комшиите все изпускам началото на сериите на сериалите, които следя, но и от това, което гледах останах без дъх.
Очаквам рейтинга да е в небесата.
С фенове.


Да Свет, имаше много екстремни моменти(ето един от тях с фатален завършек за мафиота, но убит от някой друг, не от Сарп https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456239590%2Fdc41807cf05da … pl_wall_-58199741) и Сарп е на прицел на Джелял, по-точно направо му е на мушката да го върти на чеверме ooooh! в кебапчийницата.
Дано нищо не е такова каквото изглежда. Praynig

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 23:23 от Neidjal

# 707
  • Мнения: 585
Ще ги пусна и тук, защото смятам, че снимките са прекалено хубави и трябва да бъдат навсякъде...








# 708
  • Мнения: 10 823




Наде... Hug

 Angelistic ... Hug

# 709
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 098
Прекрасен Чачко, прекрасен!  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гледах цялата серия, но много ми накъсваше и забиваше, та ми липсват моменти.
Не можах да разбера и защо Сарпчи така ядно свали гривничката, която Мелекче му закичи. Thinking

# 710
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
 Расте расте smile3501
 
http://www.egitimsistem.com/sbt-reyting-sonuclari-135sf.htm
           
TOTAL

Sıra    Program    Kanal    Başlangıç    Bitiş    Rating    Share
1    ICERDE    SHOW TV    20:45:23    23:50:25    8.66    20.80
2    KIRGIN CICEKLER    ATV    19:59:40    23:18:55    7.90    18.26
3    SHOW ANA HABER    SHOW TV    18:49:55    19:59:53    6.16    17.36
4    ICERDE (OZET)    SHOW TV    20:00:04    20:45:23    5.84    14.22

# 711
  • Мнения: 21 201
 wavey

Чудесен рейтинг, Party но очакван от мен предвид готината серия.
Подругите не са спали, вече са я превели, Party за което им благодаря.

http://turk-sinema.ru/serial/68-vnutri-icerde-2016.html

NEW




SET



 newsm53 smile3502
Скрит текст:
Любопытная статья была опубликована в газете Habertürk. Помимо восхвалений актерским талантом и харизмой Чагатая Улусоя, журналисты привели один маленький, но очень показательный факт. Чагатай и Кыванч зашли вместе в ресторан La Boom, на них немедленно обратили внимание присутствующие там дамы, причем глубоко женатый и заросший Кыва у дамской части ресторана особых вздохов не вызвал, все внимание было обращено на его младшего друга. Ах, парень, ты бы хоть побрился, а то скоро на роль бабы Джеляля приглашать начнут



Брилянтен Тойгар, Heart Eyes за мен е неизчерпаем извор на вълшебна музика.
Мелодията в края на епизода когато Сарп вървеше по улицата в квартала ме стисна за гърлото, Cry а сцената в колата с изповедта пред майка му ме довърши........ Rolling Eyes и както казва Ивчето, в тази му роля дори и проронващ по някоя сълза е мъж от класа. Peace
Всяка мелодия, всяка песен са точно за дадени моменти и са точно в десятката.
Дори не е нужно да гледам в екрана за да разбера случващото се, по мелодиите и песните(сега и по принцип) се разбира случващото се, така е било, е, и ще бъде, защото това е Тойгар. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 ное 2016, 16:30 от Neidjal

# 712
  • Мнения: 18 785
Наде чак неизчерпаем не е  Mr. Green
много ми напомня точно тая мелодия (дето вървеше по улицата ) на Езеловата музика  Peace

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
Аз на няколко пъти отбелязвам че отделни фрагменти от музиката към Ичерде напомнят доста силно за такива от Езел Peace Но пък както и не веднъж съм казвала музиката на Езел е the best Wink

Ох на снимката с Ръза как са се разплули на тротоара hahaha

# 714
  • Мнения: 21 201
Наде чак неизчерпаем не е  Mr. Green
много ми напомня точно тая мелодия (дето вървеше по улицата ) на Езеловата музика  Peace
За мен е, ненадминат, единствен и неповторим сред своите в този бранш, и докато вълшебството на нотите му ми въздейства всеки път по начин както досега, мнението ми няма как да се промени.
Следя го като композитор от времето на "Мелодията на сърцето" и да, няма как да избяга от себе си.
В различни сериали звучат познати негови музикални мотиви, но в края накраищата композитора е той, а не някой друг.
Това е същото като изказванията, че в различни Дизита даден актьор играе сходно, така е, няма как да е иначе та дори и развил се като такъв(и това се отнася за всеки актьор/актриса).
Относно "Вътре", края на 7 епизод завърши с лицето на Джошкун, дали не е жив, дали той спаси Сарп, а кой ли утрепа Местан, дали не е Давуд!? Thinking
Хазал се е завърнала у дома.

Последна редакция: вт, 08 ное 2016, 19:48 от Neidjal

# 715
  • Мнения: 18 785
То е нормално да има сходни мелодии,но точно тази се е утрепала като мелодията на Езел и Ейшан  Peace в Езел е много нежна,докато тук е как да го кажа...малко по серт  Peace  като ги слушаш една след друга си личи колко си приличат
То няма лошо в това,мелодията на Езел ми е една от любимите,дори да не съм гледала целия сериал  Party

Абе аз се чудя вече да не е това бащата на Сарп  newsm78 уж е умрял ама то в тоя бранш умрелия може да си е жив  hahaha  та сега да му помага   Thinking

А Джошкун,че е жив..,е жив  Mr. Green  такава гад не се затрива,пък и трябва да има продължение на тази история кой и защо е дал Мелек

# 716
  • Мнения: 21 201
То е нормално да има сходни мелодии,но точно тази се е утрепала като мелодията на Езел и Ейшан  Peace в Езел е много нежна,докато тук е как да го кажа...малко по серт  Peace  като ги слушаш една след друга си личи колко си приличат
То няма лошо в това,мелодията на Езел ми е една от любимите,дори да не съм гледала целия сериал  Party

Абе аз се чудя вече да не е това бащата на Сарп  newsm78 уж е умрял ама то в тоя бранш умрелия може да си е жив  hahaha  та сега да му помага   Thinking

А Джошкун,че е жив..,е жив  Mr. Green  такава гад не се затрива,пък и трябва да има продължение на тази история кой и защо е дал Мелек
Яяяяя, не се бях замисляла Верче, хм, интересна хрумка. Thinking
Ей с тази дължина на косата му ми е най-най-най. Heart Eyes
Стара/нова фотка.

Какво им пречеше да е с такава дължина(предвид косите на другите полицаи Stop) а го орапончиха Rolling Eyes чак толкова много?!

# 717
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 098
Аз пък не знам що си помислих, че или онзи Акън, дето Йомер беше негов човек и се закани на Джелял, че ще отмъсти за смъртта му, или Мерт му помогна и видя сметката на Местан. По-логично е да е първия. Но може и да е Мерт, който се опитва да защити Ейлем и аннето. Също така може и Джошкун да е. newsm53
Много ме кефи този филм, щото може всичко да е. Grinning Peace

Сладък млад Чачко  Heart Eyes
Наде  Hug, колкото по-къса е косата, толкова по полицейско-мутренски е видът. Не чакай да го видиш с по-дълга коса. Peace

Верче  Hug,  радвам се да наминеш насам. Grinning

В личен план, не бих се учудила Ча и Ръза да се сближат. Ръза си пада по разни екстремни спортове, постоянно е някъде да го духа вятъра и мисля, че ще намерят нещо общо за правене. Отделно от това си личи как ги тегли към купона. И трето - и двамата са приятели на Киво, Ръза от бая години, а Чачко отскоро. И четвърто има, ама няма да го споделя. Joy Peace

# 718
  • Мнения: 585


Много сладко селфи.  newsm03

# 719
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Аз пък не знам що си помислих, че или онзи Акън, дето Йомер беше негов човек и се закани на Джелял, че ще отмъсти за смъртта му, или Мерт му помогна и видя сметката на Местан. По-логично е да е първия. Но може и да е Мерт, който се опитва да защити Ейлем и аннето. Също така може и Джошкун да е. newsm53
Много ме кефи този филм, щото може всичко да е. Grinning Peace

Сладък млад Чачко  Heart Eyes
Наде  Hug, колкото по-къса е косата, толкова по полицейско-мутренски е видът. Не чакай да го видиш с по-дълга коса. Peace

Верче  Hug,  радвам се да наминеш насам. Grinning

В личен план, не бих се учудила Ча и Ръза да се сближат. Ръза си пада по разни екстремни спортове, постоянно е някъде да го духа вятъра и мисля, че ще намерят нещо общо за правене. Отделно от това си личи как ги тегли към купона. И трето - и двамата са приятели на Киво, Ръза от бая години, а Чачко отскоро. И четвърто има, ама няма да го споделя. Joy Peace
Това ми е ясно Профче, така е, но предвид мазните и дълги коси на двама от полицаите, и на онзи третия буренясалия полицай можеше Сарп да не го орапончват чак толкова.
Това имах предвид съпоставяйки го с другите трима.
Айде деее, пошушни ни, само ние тук, Mr. Green Joy ще си знаем.......само да не са пак размисли и страсти за левия завой. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт