Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 479

  • 52 382
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 785
Проф  Hug
Ама ако е Мерт той така застрашава Ейлем и аннето  Peace
Според мен не е Мерт  Thinking чак толко да навреди на Сарп  newsm78  знам ли, то този преди да умре видяхте ли как се зарадва на човека дето не видяхме  Rolling Eyes  значи много добре го познава  Peace  значи не е този Акън ( този беше човека със запалката нали?)  newsm78
И по тази логика Мерт изключваме,защото не знаят,че той е "вътре"  Peace
Давутчо в възможния вариант,защото е без скруполи и би направил всичко да очерни Сарп  Mr. Green

А за в реала - на Чачо такива купонджии не му влияят добре  Mr. Green  особено последното парти Чачо беше под всякаква критика  hahaha  много му е хлъзгав пътя за съжаление и лесно се поддава на пороци

# 721
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Анджелина, добре дошла! Hug

В личен план, не бих се учудила Ча и Ръза да се сближат. Ръза си пада по разни екстремни спортове, постоянно е някъде да го духа вятъра и мисля, че ще намерят нещо общо за правене. Отделно от това си личи как ги тегли към купона. И трето - и двамата са приятели на Киво, Ръза от бая години, а Чачко отскоро. И четвърто има, ама няма да го споделя. Joy Peace
Тогава аз..
Първата партньорка на Ча от сериал и първата му партньорка от филм Mr. Green. И двете са с Х. Хазал е близка приятелка на Ръза, Ханде Субашъ му беше любима (не знам все още заедно ли са).

# 722
  • Мнения: 21 201
Вай, вай, ваааййй Марги, ти направо ме разби.
Хич не ми е минавало през ума за двете ХХ, а че на Ча са му мноУ слаби ангелите когато Брадатко не е в обкръжението му е вярно.

# 723
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Николова  Hug, пИчелиш  Wink Joy
Да, това беше четвъртото.  Peace
Обаче и дума не съм обелвала дали добре или зле ще му се отрази такова сближаване с Ръза Коджаоолу. Само казах, че е възможно, а вие го разтеглихте в други посоки.  Laughing А че Чачко не може да се контролира сам и затова все трябва Енгин да го държи изкъсо си е ясно. Peace

# 724
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Профче и аз се досетих за четвъртото, ама само за първото Х но не го споделих в темата Mr. Green  Виж за Ханде не ми мина през ума.... Лятото беше направила някакво изказване че "връзката" и с Ръза е продължила само месец. Сложих думата в кавички защото докато четях изказването и разбрах, че и тя самата не го виждаше това време прекарано с Ръза като връзка, пък за любов да не говорим....
Мдааам, Чачун е пораснал на години, но не и на акъл, та Енгин по-добре да продължава да го държи на къса каишка tooth
В момента се въртят из нета някакви слухове за Чачова любима, много готина мацка, ама ще видим доколко истина има в тях Mr. Green

ПП Ох ядосах се #Cussing out Два дни правих новата тема, качих още към 40 снимки, а днес се оказва че са изчезнали ooooh! Няма да имам време пак да се занимавам с това, ще я пусна във вида в който е и да се надяваме че в някакъв момент отново ще станат видими, както се е случвало преди.

# 725
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Профче и аз се досетих за четвъртото, ама само за първото Х но не го споделих в темата Mr. Green  Виж за Ханде не ми мина през ума.... Лятото беше направила някакво изказване че "връзката" и с Ръза е продължила само месец. Сложих думата в кавички защото докато четях изказването и разбрах, че и тя самата не го виждаше това време прекарано с Ръза като връзка, пък за любов да не говорим....
Мдааам, Чачун е пораснал на години, но не и на акъл, та Енгин по-добре да продължава да го държи на къса каишка tooth
В момента се въртят из нета някакви слухове за Чачова любима, много готина мацка, ама ще видим доколко истина има в тях Mr. Green

ПП Ох ядосах се #Cussing out Два дни правих новата тема, качих още към 40 снимки, а днес се оказва че са изчезнали ooooh! Няма да имам време пак да се занимавам с това, ще я пусна във вида в който е и да се надяваме че в някакъв момент отново ще станат видими, както се е случвало преди.

Хай  Party дружки.
Ивче, я не се коси за оформлението на темата. В края накраищата е важно да има къде да си бърборкаме в промеждутъците от свободно време и не е нужно да се кичим като коледни елхи Stop с тежки за скролване първи страници, а и честно казано претрупани такива хич не са ми по вкуса, и ги прескачам.

http://www.gecce.com/fotogaleri-cagatay-ulusoy-sosyetik-guzelle-ask-mi-yasiyor

"Голямата ашк" Laughing е от два месеца.
Скрит текст:
Для Чагатая Улусоя, похоже, нашли возлюбленную. По информации турецкой прессы актер уже два месяца встречается со спортивным комментатором Дияр Онар. Несколько лет назад, девушке уже приписывали роман с капитаном турецкой сборной Ардой Тураном. Насколько информация правдива пока не ясно. Напомним, что журналисты уже "женили" Чагатая на Ханде Эрчель, что оказалось просто уткой. Как всегда, подтверждения от самого актера точно не последует, он никогда не комментирует свои отношения

Нещо не ме кефи.


Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 12:04 от Neidjal

# 726
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Таман идвах с тая новина, ама Надето ме е преварила . Дияр Онар било момето  Mr. Green

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Малко азиатски тип са чертите и но на пръв поглед  е симпатична  Peace



Ей я и на сватбата на Енгин Алтан



Наде ти гледаше ли Майка (Anne) с Джансу и Вахиде? Рейтинга им направо е в небесата  10,78 %. Продуцента бил нашия човек Фатих Аксой- тоя като седи седи, пък като изцепи нещо размазващо....
Тези дни гледах един репортаж- интервю с малката актриса Берен нам си коя. Една дума не разбрах, но беше толкова ярка и въздействаща докато говореше, че не се учудвам на резултата.

# 728
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Колко е малък света Joy, и Чачослав беше на сватбата май...

# 729
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
На мен ми е твърде арабска на вид и не ми допада, което не значи, че не е хубава.
Не виждам и да подхожда на Чачо за разлика от това как му пасва на Арда Туран.
Ама си е Чачова работа, коя и колко ще търкаля. Laughing

# 730
  • Мнения: 21 201
Ивче, не гледам сериала(но в общи линии съм в час със случващото се) с Джансу и Вахиде, но браво за рейтинга, радвам се, защото и двете ги харесвам като актриси, а малката играе за Оскар(те техните малчугани са в пъти по-добри от батковците, Laughing и каките Laughing им в този бранш).
Сега на ход е поредното Чачово изявление, че в сърцето му няма никоя мома, Laughing защото се е отдал на работа, работа и само работа, Mr. Green и нЕмЪ време за лИбоФ. tooth

# 731
  • Мнения: 27 904
  Оф  пак ли пачнаха с измишльотините бе  #Cussing out #2gunfire От де разбраха че е точно тая  . Била на сватбата на Алтанов   и Ча бил там  . Животните обичала  . Тва нищо не значи  .  Брюнетка е квито патрона харесва  висока  или той аресваше ниски    newsm78  На вид не е лоша ма нещо не ми допада  . По - голема е от Ча   .И да има нещо е само  за мъжкия нагон   .  В руския форум и те нещо не вярват  на ашка  . Повечето цитират думите му от репортажа , че е сам . И аз му повервах  Mr. Green То на тези красиви очи и така освободено говореше ка да не поверваш . Той е прикрит за личния си живот  .   Противовес съм лееко   с по - горе написаното ама   си го знаем  , че   за любов не говори лесно.

 Тая баскетболистката от яхтата с кучето  , когат почиваха ваканцията  го спрегаха с тая щот била на яхтата с Ча и се отрече за ашк между тях

  В руския  са доста ревниви към Чаги  като мен  Mr. Green Blush




 с Аталай непубликувана


 Аз па невиждам нищо  лошо Ча да се забавлява по купони с колегите .  Не е лесно да си от сутрин до вечер на площадката  . Енгин не може да му забрани да   разпусне  . Пие алкохол но не е некоя пияница  Naughty  

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 17:57 от femmi2

# 732
  • Мнения: 21 201
Фемииии, може и да е истина, защо не, млад мъж в разцвета на силите си няма да е все на пост, и молитви(нищо, че по неговите думи за пореден път се изкарва монах, Mr. Green аз не му вярвам Naughty)!?!
SET
Според подругите това са Сарп и Давуд.









Носят се слухове, че актьора Мерт Айгун(не ми е познат), ще се присъедини към сериала.
Скрит текст:
По неподтвержденной пока информации к съемкам сериала Внутри/Içerde присоединился еще один известный актер Мерт Айгун. В его портфолио множество работ в сериалах, в том числе и в популярных Долине волков и Грязные деньги и любовь. Последний сериал Мерта - Филинта. Любопытно, это уже третий актер из Филинты, который попал в Ичерде.


# 733
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


 с Аталай непубликувана
Тук малкия е по-хубав от батко Косматко  newsm53

Old /Newly Published Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 27 904
Ми да ги джангръсти ма на сутринта чао Аморе  Joy

Кат оди по заведенията и е  на черешата не му остава време за джангрЪстене  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт