Италия 151

  • 89 820
  • 771
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета
Предстои ми семейно пътуване в Италия през септември и се иизвинявам, че ще задам в уютната ви тема туристически въпрос, но не мога да преценя, как е по-добре да организирам пътуването ни от Рим през Флоренция до Венеция. Първата ми идея беше за кола под наем последният ден в Рим, на тръгване за Флоренция, която да върнем след 4 дни при пристигането във Венеция. Цените обаче ми излизат кошмарни. Вторият вариант е с ФречияРоса по двата прехода Рим-Флоренция и Фл-Вен, което ми стъпва към 200 евро за 4-ма ако сега резервирам. Правилно ли се ориентирам, че това е по-изгодно или ми убягват добри оферти за коле под наем? Предварително благодаря за всяка препоръка и се извинявам за нахлуването.

# 316
  • Русе
  • Мнения: 7 803
И аз с молба за помощ  Praynig
Търся онлайн цветарски магазин който да доставя в района на Модена  Praynig Hug

# 317
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
Здравейте, момичета
Предстои ми семейно пътуване в Италия през септември и се иизвинявам, че ще задам в уютната ви тема туристически въпрос, но не мога да преценя, как е по-добре да организирам пътуването ни от Рим през Флоренция до Венеция. Първата ми идея беше за кола под наем последният ден в Рим, на тръгване за Флоренция, която да върнем след 4 дни при пристигането във Венеция. Цените обаче ми излизат кошмарни. Вторият вариант е с ФречияРоса по двата прехода Рим-Флоренция и Фл-Вен, което ми стъпва към 200 евро за 4-ма ако сега резервирам. Правилно ли се ориентирам, че това е по-изгодно или ми убягват добри оферти за коле под наем? Предварително благодаря за всяка препоръка и се извинявам за нахлуването.
Не мога да ти дам съвет защото не ми се е налагало да пътувам с влак и дори не знаех,че трябвало до се запазят предварително билети newsm78
Само от чисто любопитство,колко искат за наета кола на ден в Италия? Плюс и капарото,което трябва да се депозира по принцип. Досега сме наемали кола само у нашенско и за там си имам представа и опит.
200 евро за 4_ма май е добра цена. И в двете посоки ли е,в смисъл отиване и връщане?! А септември по принцип не е от високотуристическия сезон,макар че за Венеция май няма нисък такъв Sunglasses

# 318
  • Мнения: 1 545
Здравейте, момичета
Предстои ми семейно пътуване в Италия през септември и се иизвинявам, че ще задам в уютната ви тема туристически въпрос, но не мога да преценя, как е по-добре да организирам пътуването ни от Рим през Флоренция до Венеция. Първата ми идея беше за кола под наем последният ден в Рим, на тръгване за Флоренция, която да върнем след 4 дни при пристигането във Венеция. Цените обаче ми излизат кошмарни. Вторият вариант е с ФречияРоса по двата прехода Рим-Флоренция и Фл-Вен, което ми стъпва към 200 евро за 4-ма ако сега резервирам. Правилно ли се ориентирам, че това е по-изгодно или ми убягват добри оферти за коле под наем? Предварително благодаря за всяка препоръка и се извинявам за нахлуването.
С влак е най-изгодно, кола ще ви излезе скъпо, особено, ако не се върне на същото място, от където е взета. Фречча росса е от най-скъпите, но най-бързите влакове, следи сайта на трениталия и си купи билетите.

# 319
  • MI
  • Мнения: 11 868
Моят съвет е ако ще сте само в тези големи градове и не искате да обикаляте наоколо, да ползвате фреча росса. Цената е супер, но имай предвид че се променя като на самолетите, така че трябва да запазиш веднага ако решиш. Да, рентакара е скъп и в града за какво ти е?

# 320
  • IT
  • Мнения: 3 704
Аз и отговорих на потребителката, поста ми е затрит обаче, казах и да си види и с Итало цените. Излизало и по/изгодно писа, имаше някакъв проблем с регистрацията, но повече не знам.

# 321
  • Мнения: 1 545
И аз с молба за помощ  Praynig
Търся онлайн цветарски магазин който да доставя в района на Модена  Praynig Hug

https://www.fioristalbfiori.it/it/576/Consegna_fiori_a_domicilio_Modena/

# 322
  • MI
  • Мнения: 11 868
Май с прпромяната на сайта на бг-мама стават грешки  Crazy

# 323
  • Русе
  • Мнения: 7 803
И аз с молба за помощ  Praynig
Търся онлайн цветарски магазин който да доставя в района на Модена  Praynig Hug

https://www.fioristalbfiori.it/it/576/Consegna_fiori_a_domicilio_Modena/

Мнооого благодаря. Свърши ми работа. Вече чакам доставката и изненадата.
 Hug

# 324
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
И все пак,колко се плаща рентакар в Италия  newsm78 Thinking

# 325
  • Мнения: 6 382
Някой трябва да го преразкаже от гугъл https://www.google.it/search?q=rent-a-car 

# 326
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
Някой трябва да го преразкаже от гугъл https://www.google.it/search?q=rent-a-car  
А ако напише някой 3 цифри,като например 600 евро депозит и 100 евро на ден не че ще му се развали маникюра. Или ще се развали newsm78 Пардон!  bouquetБлагодаря за труда!

# 327
  • MI
  • Мнения: 11 868
За рентакара, зависи от много неща - в кой град, за колко време, с каква застраховка и кои дни. Бяхме поръчали за приятели,за целия уикенд (вземаш петък вечер и връщаш понеделник сутрин) платиха малко по-малко отколкото за понеделник... Зависи и колко компании има в града, ако го вземеш в Милано със сигурност имаш повече шанс за оферта, отколкото от някой среден град. За Беневенто например бяха просто невъзможни цените, защото има малко предлагане... Затова не бих се наела да пиша суми, но Юропкар например имат супер сайт, на който човек може да се ориентира.  Peace
Но за мен за турист, който иска да разгледа само няколко големи града просто няма смисъл да наема кола, много по-лесно, безболезнено, че и бързо ще стане с фречата и после градски транспорт...

# 328
  • Мнения: 6 382
А ако напише някой 3 цифри,като например 600 евро депозит и 100 евро на ден не че ще му се развали маникюра.
Да ги знаехме, да ги бяхме написали. Simple Smile

# 329
  • Мнения: 124
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темичката ви Simple Smile Обмисляме една екскурзия до Милано есента за 4 дни, но малката ще е на 2 години и 2 месеца. Няма да може да върви цял ден и ще ми трябва лятна количка и сгъваема кошара, че хич не може да спи при нас. Знаете ли дали мога да взема от някъде под наем, за да не носим от Бг?
В България има сайт, от където мога да поръчам. Прегледах в гугъл и ми излизат някакви сайтове и в Италия, но ми се иска да ми препоръчате, ако знаете Grinning
Хубав ден ви желая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт