"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 10/сезон 2

  • 78 697
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Калин не е вземал досега наркотици, онези как се озоваха у него не знам обаче, не съм гледала целия епизод.
Аз мисля, че ще се пропие.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Калин не е вземал досега наркотици, онези как се озоваха у него не знам обаче, не съм гледала целия епизод.
Аз мисля, че ще се пропие.
Взе ги от Наталка,за да я оттърве...ама мама ги намери Mr. Green

# 32
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да, но не е употребил.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
не е.

# 34
  • Мнения: 2 643
Жени в лудницата,дразни ме още от началото.и да разбере,че Сашо и е син ,все си мисля,че няма да го приеме.за нея Калин и е син.

# 35
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 286
Калин според мене ще посегне към взетите от Наталия наркотици и то още тази вечер, когато вече и не е шеф на спешното.

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Май само аз мисля, че в края на краищата Калин ще се оправи. Знам ли, изначално не мисля, че е лош.

# 37
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Май само аз мисля, че в края на краищата Калин ще се оправи. Знам ли, изначално не мисля, че е лош.

И аз вярвам,че този образ ще претърпи развитие в тази посока

# 38
  • Мнения: 7 180
Снощи ми хареса Наталия. Добра игра на актрисата. И на интервюто, и с Калин... хареса ми. А досега ми беше леко противна.

# 39
  • Мнения: 3 785
Снощи ми хареса Наталия. Добра игра на актрисата. И на интервюто, и с Калин... хареса ми. А досега ми беше леко противна.
+1 за Наталката.Харесва ми,като образ,а и добре играе!

# 40
  • Мнения: 29
Споделям версия, която чух днес. Звучеше ми налудничава, но знае ли човек. Ами ако се окаже, че бащата на Алекс е Камбуров, а не Генадиев? Не се споменава дали Генадиеви 10 години не са имали дете заради него или нея...

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Абсурдна. Няма подобна близост между Женя и Камбуров. Та те по едно време си говореха по телефона толкова официално, на Вие. Аз лично много се изненадах, че Камбуров отиде да готви у тях. Дори, когато в църквата се видяха. Камбуров е от този тип хора, които са верни. Поне на мен такова усещане ми вдъхва - верен, последователен, принципен.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Няма как Алекс да е син на Камбуров.

Не гледате ли сериала?

Алекс е син на професора и Жени.
Калин е син на Янко и Елица.
При раждането им ги смениха. Нищо повече.

# 43
  • Мнения: 29
Мен сцената с АТВто много ме изненада. Абсурдна е засега, предвид нейната отдаденост на Генадиев....но знае ли човек

# 44
  • Мнения: 2 753
А за личния живот на Камбуров ставало ли е въпрос? Той имал ли е семейство, деца?

Общи условия

Активация на акаунт