Мнения за Л-каритина

  • 6 819
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Имаш впредвид Л-карнитин ли? Ефикасен е само при здрави тренировки -иначе не действа.
И аз така знам ,а също и че чисти мазнините,но само от кръста надолу.

# 16
  • Мнения: 5 140
И аз знам, че действа най добре с яка тренировка.

# 17
  • Мнения: 1 558
Имаш впредвид Л-карнитин ли? Ефикасен е само при здрави тренировки -иначе не действа.
И аз така знам ,а също и че чисти мазнините,но само от кръста надолу.

Де да беше така с мазнинките от кръста надолу, ама не е Close
Аз съм го ползвала + здраво кардио 3 пъти седмично във фитнеса и честно казано освен, че ставаш  по-издържлив изобщо не мога да видя влияние върху килограмите ми. Смъквам килограми само като съм на "фотосинтеза", иначе при нормалния ми хранителен режим + тренировки дали съм с Л-карнитин или без него няма отражение върху килограмите ми. Може би трябва да се взема по-дълъг период, аз съм го приемала в края на лятото и сега изпих една опаковка.

# 18
  • Мнения: 5 475
Ако питаш мен - от здравите тренировки ще да е, не от L-Carnitin-а Simple Smile

 Peace

# 19
  • Мнения: 7 914
Ако тренираш редовно, ще ти помогне, обаче  да те предупредя, че ако се пие на гладно ( бил по ефикасен) дразни стомаха ! yes

# 20
  • Мнения: 1 455
Ефикасен е, но само интензивните тренировки не са достатъчни. Трябва си и режим на хранене, най-вече ограничаване на въглехидратните храни!

# 21
  • Мнения: 379
За да има ефект L-Carnitinа трябва да го натовариш( трябват тренировки, за да може да се ускори пулса и L-Carnitinа да разгражда мазнините), ако не го правиш ефекта ще е минимален. Laughing

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Аз пих Карнитин преди да забременея. Не тренирах, правех само коремни преси. Резултатът се забеляза бързо, но забременях и нещата се върнаха в началото  Grinning

# 23
  • Ruse
  • Мнения: 390
От утре почвам да го пия като едновременно с това ще карам велоаргометъра по 30 мин сутрин и след това паля гумите на количката и цял ден с бебата пеш Mr. GreenТребва да сваля само още 15 кила #Crazy

# 24
  • Мнения: 157
Момичета, реших да го пробвам пък ще видим Rolling EyesИначе тренирам много сериозно, но искам да си помогна малко с карнитина за да има ефект по-скоро.Аз не съм превържаничка на диетите, гледам да наблягам на спортуването.Пък и се чувствам много добре като ходя на фитнес bowuu

  Благодаря ви за отговорите!Успех в борбата с килограмите Peace

# 25
  • Мнения: 1 558
На коя фирма ще използваш. Аз съм използвала само ма Нутрим.

# 26
  • Мнения: 1 680
Чувала съм, че не е все едно коя е фирмата производител. Имало пречистен и непречистен Л-Карнитин, а имало и само Карнитин, който включвал някакъв вреден Д-карнитин.

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте,
аз пих л-карнитин но се отказах защото забелязах че от него освирепявам от глад  Thinking
може и да си въобразявам ама пих 5-6 дена и после немажах да се наям 1 месец  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 157
Чувала съм, че не е все едно коя е фирмата производител. Имало пречистен и непречистен Л-Карнитин, а имало и само Карнитин, който включвал някакъв вреден Д-карнитин.

   ShockedТака ли ThinkingОф, незнам, да взема да се откажа Whistling

# 29
  • Мнения: 236
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1223- мисля че това ще отговори на поне част от нещата ,които ви вълнуват за карнитина аз също пия като тренирам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт