Лунна диета

  • 95 604
  • 761
  •   1
Отговори
# 465
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Присъединявам се. Днес се зачетох в тази диета - от следващия път съм на линия с вас.

# 466
  • Мнения: 64
Не знам за вас, но на мен ми се яде та ми се плаче. Цял ден изкарах на вода. Резултатите утре.

# 467
  • Мнения: X
И аз съм с вас. Днес ми е лунен ден.
Не съм гладна, още малко остава. Ще си легна по- рано и бързо ще дойде сутринта.

# 468
  • Мнения: 574
Аз едвам издържах, чак не можах да заспя от глад, но днес закусих с домашна кренвиршка. Обаче поне до 18ч. няма да хапвам Simple Smile

# 469
  • Мнения: 35 993
Аз се предадох и се отказах този път

# 470
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Aз още не съм яла, най-трудно ми е вечерта, после някак претръпвам и глад няма. Дори и в момента не съм гладна. Доволна съм от резултата от вчера. На 5-ти пак  Mr. Green
Бубс, да не си около цикъл, на мен тогава ми е по-трудно.

# 471
  • Мнения: 35 993
мне, реших, че съм по-гладна отколкото дебела  Blush
но другата седмица ще съм стриктна  Flutter

# 472
  • Хасково
  • Мнения: 592
Първо лунуване - УСПЕШНО Heart
Нямам никакви прегрешения , и3карах на вода и чай , най-тегаво беше като приготвях храната на мъжа ми Grinning
Все още не съм хапанала , не усещам глад :*

# 473
  • Мнения: 3 067
Моето от към практика на теорията не беше успешно, ама от към кила съм -600 гр.
Щото ядох един монголски бонбон, и няколко дребни ирански сладки. А вечерта викам е така и така замина, резнах 25 гр пармезан и пих чаша бира.

Днес съм на ориза. Да видим че мине ли най сетне 67. Онзи ден бях 69.900 ама след цял ден в болницата... Не беше от хубаво това кило надолу Simple Smile

# 474
  • Мнения: 162
- 800 гр от мен!
По - малко от друг път,ама това е..може би организмът привиква.
До нови срещи!

# 475
  • Мнения: 64
-1кг. Доволна съм, но едва издържах

# 476
  • Мнения: X
Момичета, моят резултат е 600 гр. вчера забравих да се изтегля сутринта и го направих тази сутрин- за мен е супер. Кг са ми малко.Попринцип се храня изключително здравословно и не я спазвам за отслабване, а за прочистване на организма и лекота.

# 477
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте, дами Simple Smile Започвам с вас! Simple Smile 60 кг съм, цел - 56-57. Hug

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте, дами Simple Smile Започвам с вас! Simple Smile 60 кг съм, цел - 56-57. Hug
Трудна цел  Mr. Green  Simple Smile В смисъл, че последните кг най-трудно се свалят и най-трудно се задържат.
При 4 лунувания месечно обаче би могло да стане сравнително лесно и бързо  Wink

# 479
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте, дами Simple Smile Започвам с вас! Simple Smile 60 кг съм, цел - 56-57. Hug
Трудна цел  Mr. Green  Simple Smile В смисъл, че последните кг най-трудно се свалят и най-трудно се задържат.
При 4 лунувания месечно обаче би могло да стане сравнително лесно и бързо  Wink
Благодаря!  Hug Не са "последни" килограмите, просто ги качих и искам да ги разкарам. Повече не съм била.

Общи условия

Активация на акаунт