Бременни мами с термин 2017 от Пловдив

  • 52 895
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 454
И аз секцио,но си го поисках понеже нещата вървяха към едро бебе и преносваше,а бях на терапия с клексан и не трябваше да преносвам.Иначе д-р Амалиев ми каза,че мога да родя нормално,но ще се наложи да го предизвикаме.И понеже съм преживяла две такива раждания с предизвикване,затова си поисках този път секцио.Та избора си беше мой.

# 106
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Аз съм с бременна с близнаци и ми налага да родя секцио. Не бих си рискувала живота на децата, а и не виждам какво значение има една жена как е родила. Важното е всичко с децата и майките да е наред.

# 107
  • Мнения: 7
Здравейте мами и от мен  Simple Smile
Искам да попитам за мнения за раждане в Окръжна и Втора градска  newsm78
Първото ми раждане беше в Хирургиите...не искам пак там да ходя...изживях голям кошмар
Моля ако някои има мнение по темата да сподели  Rolling Eyes

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Окръжна по-добре от втора градска.Аз никога не бих родила там и не ти я препоръчвам,но ти си знаеш.

# 109
  • Мнения: X
Окръжна въобще не може да се сравнява с втора градска. Втора градска е кошмар!!! За ВМИ се носят легенди за кофти отношение. Мисля че Окръжна за сега е единствения оазис между държавните болници. Визирам само АГ отделението, другата част май е като навсякъде  Rolling Eyes
Има дни на отворените врати - отиди, разгледай, поговори с лекарите и сама ще прецениш  Peace

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 50
През 2012 г. раждах в Окръжна болница, нямам лошо впечатление, бях казала че искам вип стая и ми беше що годе добре през дните престой, а той беше повече от предвиденото. Дъщеря ми стана цялата жълта от несъвместимост на кръвните групи и стоя в кувиоз 2 дена на системи и ултравиолетова светлина. За втора градска една позната ражда там преди няколко месеца там, но секцио с уговорка с лекар д-р Карагьозан ако не бъркам името и беше доволна.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Сега мислех в ВМИ, защото ходех при лекар който работеше там, но се премести в Селената и като слушам от тук там коментари за хирургиите се чудя дали да не си ходя пак в Окръжна болница да раждам.

# 112
  • Мнения: X
Някой има ли информация какво се случва, ако не избера педиатър по ЗК на бебето и просто не го запиша в никоя от държавните поликлиники? Автоматично ли се записва при моя ЛЛ?

# 113
  • Мнения: 267
Реших да ви се намеся в темата, нищо, че родих миналата година. За хирургиите мога да кажа, че не е нищо особено. Базата е обновена до що годе прилично положение. Не можах да се скарам с никой, не са се държали враждебно, но и не са седнали да обясняват. Не съм платила и 1 лев за раждането и престоя. Ако си платите вип стая и отделението е пълно пак ще ви сложат компания. Това, което ме очарова обаче беше отношението на една от неонатоложките. Имаше рядък проблем с детенцето на другата жена в стаята и за няколко часа се разбра какво става. До вечерта беше транспортирано в София за операция, а информацията беше поднасяна редовно и доста внимателно. Това е което в случая ми направи впечатление. Лека бременност и безпроблемно раждане, момичета.

# 114
  • Мнения: 40
Здравейте, мами!
Имам въпрос свързан с избора на педиатър и ЛЛ на детето...
Ние все още не сме си избрали такъв, та молбата ми е за предложения на добри лекари, ако вие вече сте се насочили или имате информация за такива Simple Smile Благодаря!

# 115
  • Мнения: X
Здравейте. Grinning
Записвам се при вас с термин октомври 2017.
И искам да попитам тези от вас, взимали болнични от ДКЦ- то в Тракия - само амбулаторната карта ли трябва да нося ? Не съм там на ЖК, но ми казаха, че издават болнични, независимо от това.
Първият ми болничен е от Селена, но се заплаща доста и не ми се дава такава сума всеки месец.

# 116
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
И мен въпроса с лл на децата ме вълнува, че скоро трябва да се занимая с това

# 117
  • Мнения: 171
И аз се интересувам от педиатрите. На скоро чух от доста места страшно добри отзиви за д-р Атанас Петров, проблема е че е пенсиониран и работа само на частно. Също така за д-р Ориета Каменова, но ако някой има по запознат нека сподели лично мнение.

# 118
  • Мнения: 405
Има ли още някой като мен, който ходи при Борислав Иванов от Медлайн?

Аз също съм при Борислав Иванов Simple Smile

# 119
  • Мнения: 8
Аз също съм при д- р Борислав Иванов.Прекрасен лекар, тъй като бременността не ми е от най-леките, досега прави всичко възможно да задържа бебето.

Общи условия

Активация на акаунт