АПРИЛски мамчета се чудим синьо или розово да купим - Тема 5

  • 34 934
  • 695
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 149
Да, и според мен зависи от позицията. Има бебенца, до последно се "крият" Simple Smile

Кари си заслужи ника. She knows good sex and isn't afraid to ask Joy Ако правилно си спомням Mr. Green
Стига де, Белинда. Сега направо ме засрами. Embarassed
Просто , ако щете вярвайте тия дни само тоеа сънувам - то направо не е нормално  Shocked
До скоро не беше така- беше ми все тая, но от както ми е по- добре .. 😈сега аз как да се чувствам..

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 644
Отдавна не съм влизала тук, но не мога да ви насмогна. Толкова много сте изписали...  Hug

Наложи се да полежа няколко дни, защото прокървих. Направо не искам да знам, на тези дето лежат по няколко месеца какво им е. Аз се побърках. Сега вече съм доста по-добре, но все още има леко кафеникаво зацапване. Пия си хаповете и от вчера съм на работа. А в офиса само мен са чакали имам чувството. Един през друг се надвикваха. Бюрото ми заринато. Питах ги какво ще правят след нова година, шефа кърши пръсти... Имам колежка, която ще се връща от майчинство през декември, та вероятно на нея ще си отдам обектите.

Довечера ще се видим с кумовете и ще им кажем. Някак не вървеше по телефона досега, а не сме се виждали от август, когато беше на щерката рождения ден. Ще трябва да бързам да им кажа, че както ми се гади от всичко да не тръгнем да се прибираме без време.

Малката ми подсмърча само сутрин. Вчера я пуснах на градината и предупредих госпожата да ми се обади ако види сопол. Абе подсмърча, но сопол няма. Не мога да разбера дали просто не й се задръства ноздрата. Вече започнаха мъглите в Бургас и вероятно да е от това. Никой не ми се обади, вечерта като я взех нищо й нямаше. Даже не помнеше че е подсмърчала. Днес сутринта - пак така. А тя ми е от изведнъж разболяващите се. С нейното състояние на кръвта, като лепне нещо - за два часа вече е много болна. Та сега много ме обърква това нейно състояние. Дано не ми докара нещо, че като кихнах ония ден имах чувството, че внезапно съм влязла в 9 месец и раждам.

Гледам и колички обсъждате. Много е рано по принцип, но аз този път ще си взема Quinny, cosatto или chicco лятна. Не съвсем чадър, но в никакъв случай не искам зимни и летни кошове и комбинирани 100 кг колички. С Михаела бях с Хаук. Много здрава количка излезе. Мисля че дори и това бебе мога да изгледам в нея, но не ми се занимава с танкове вече. Скоро я давах на едни плажуващи /тръгнали от София и не намерили място в багажника за количката/ да я ползват. Върнаха ми я изпрана с бебешки омекотител.  Mr. Green

Май доста дълго се получи, но не бях влизала отдавна, не мога да се спра сега  Joy

# 647
  • Мнения: 1 111
И аз сънувах 1-2 еротични сънища  Laughing
Ние нямаме забрана и от време на време правим внимателен секс, но явно хормоните са пообъркани. Колкото до другия въпрос на Кари, доколкото знам оргазмите може да причинят контракции. Дали обаче това е проблем в случая не знам, най-добре питай доктора.

Таня, защо толкова се е шашнала докторката? Аз всъщност нямам идея личните дали могат да ги пускат тези изследвания, които си се полагат за следене на бременност. Дано всичко с хормоните е наред  Peace

Анито, радвам се, че си по-добре  Hug

# 648
  • Мнения: 9
Здравейте момичета Simple Smile Почти два месеца ме нямаше тук и едва успях да изчета петте теми които сте изписали - около месец и половина пътувах, а през другото време наваксвах с четенето Simple Smile Кратък отчет и от мен по темите, които сте обсъждали. Прегледите ми минаха добре, ФМ е много добра и видях бебчо как се върти като пумпалче Laughing, и заради това въртене не успяхме да видим пола. С БХС се изплаших много и направо се отчаях. Днес бях на консултация при специалист в Майчин дом и се оказа, че съм гледала не където трябва т.е. графа ЗА ЛЕКАРЯ. Професора ми обясни, че това не е моя резултат, а предположение какви ще бъдат резултатите... т.е. спрямо възрастта ми са предполагали, че ще са високи, но се оказва, че са средни и няма  място за паника, и при втория БХС предполага, че ще излязат ниски. Докато чаках да вляза при професора ви четях и се успокоявах ... балгодаря ви че ви има, че сте толкова позитивни и готини ... без вас щях да полудея от негативни мисли Hug Hug Hug И за мамите, които им предстои БХС ... не правете моята грешка неспециалист да ви чете резултатите, а си се консултирайте със специалист в областта Laughing
Що се отнася до болничния, аз вече съм в болнични от началото на месеца и мисля да не го прекъсвам, защото работата ми е свързана с много командировки из цялата страна и не искам всеки месец да съм някъде по хотели. Това е за сега, което се сещам newsm78 Прегръщам ви още веднъж силно силно силно Hug

# 649
  • Мнения: 351
Таня, защо толкова се е шашнала докторката? Аз всъщност нямам идея личните дали могат да ги пускат тези изследвания, които си се полагат за следене на бременност. Дано всичко с хормоните е наред  Peace
Защото не й искам стандартните хормонални изследвания, а подробните за Хашимото, а те са много скъпи. Касата покрива само два мисля, а ТАТ, МАТ и другите антитела и разни други опашчици са платени и ще ми излязат солено. Но Начев иска да ида с готови изследвания, за да не се налага да ходя втори път след като той ми ги е назначил, а направо да ме гледа на ехографа ( Тук също е една хубава цифра от 80 лева).  Отделно от тях й исках пълна кръвна картина и урина + диференциално броене и маркери заради артрита, който имам.  Абе ще се разделя и тук с едно 100 лева за хормоните,5-6 лева за другите и прегледа при Начев 80лв. ..... ММ получава ортикария като ме чуе да говоря за хормонални изследвания завалията. Heart Eyes

# 650
  • Мнения: 1 149
А знаете ли? Tired днес станах в 10ч. ( още не съм излязла от нас). Много странно се чувствам- все едно не съм спала, очите и главата ми тежат , спи ми се Tired а съм спала цяла нощ и се събуждам все едно не съм? Случвало ли ви се е?

# 651
  • Мнения: 1 341
Carrie аз бях така но до към 12  седмица, голям сън голямо чудо. Спях и още ми се спеше, но сега наистина си усещам енергията как се възвръща. Изкарвам до 12 будна на дивана   hahaha
Ще мине още малко то остана.
Аз само да питам сега знам, че го обсъждахме запека, ама аз паниката си е паника. Последите два дни стомаха ми е прекалено добре, вярно продължавам да ям круши, сливи и марули и т.н. но така изведнъж от 14 седмица да се подобрява ....  newsm78
Та прекалено добре не ми е на добре, да се шашкам ли?  Embarassed или и с него е като с гаденето и другите симптоми, в ранна бременност е по-зле, а сега да отшумява??

# 652
  • Мнения: 1 111
Лили и при мен се подобриха нещата в деликатната област. И аз се притесних дали всичко е наред с бебето  Joy Не мога да кажа в коя седмица точно, може би след 12-13.

# 653
  • Мнения: 351
Аз само да питам сега знам, че го обсъждахме запека, ама аз паниката си е паника. Последите два дни стомаха ми е прекалено добре, вярно продължавам да ям круши, сливи и марули и т.н. но така изведнъж от 14 седмица да се подобрява ....  newsm78
Та прекалено добре не ми е на добре, да се шашкам ли?  Embarassed или и с него е като с гаденето и другите симптоми, в ранна бременност е по-зле, а сега да отшумява??
По принцип си го имам този гаден проблем и от там се насочих за метаболитния проблем с жлезата, но докато бях бременна с баткото бях все едно друг човек - към 4-ти месец бях супер редовна и нямах никакъв проблем до края, родих и обратно с проблема.  Simple Smile

Танче , аз си следя само Тсх, според мен е достатъчно. Ако искаш може и Т4.
Аз все още не мога да го докарам до 1-но тсх,от както забременях.
Начев ми иска пълни хормонални изследвания, защото според него изобщо нямам Хашимото, а просто някакво временно понижаване на TSH-то. Факт е, че като изключим сърцебиенето, нямам никакви оплаквания свързани с хиперфункция на жлезата или Базедова болест. Да не говоря, че при хиперфункция се слабее рязко, а аз не само качих няколко кила, но и от хапчетата, които ми бяха изписали качих още килограми, които много ми тежат и пречат - близо 12 килограма съм отгоре. Според него е нещо свързано  newsm12с преддиабет ли знам ли какво. Като ида другата седмица ще видя.

# 654
  • София
  • Мнения: 305
Момичета, това изследване за хормона TSH всички ли го правите? Или само ако сте имали някакъв проблем преди това със стойностите? Взех да се замислям....аз досега съм пускала само веднъж преди 2 години и ми беше 4.020 което беше в горна граница но все пак в граница. Тогава не планувах забременяване и не съм му отдавала особено значение...Но сега като ви чета, се замислих  Flutter

# 655
  • Мнения: 1 149
Таня, ами аз съм с хипофункция- склонност към пълнеене/ тоест по учебник/, а при мен обратно преди да започна да пия хормоните бях 42 кг... Сега съм 50 вече и с бебо. Та, така.. Не винаги е като по учебник, е все пак дано е нещо временно при теб.
Но пък щом си при Начев, аз само хубаво за него съм чувала, можеш да си спокойна.
Aleir, аз си открих проблема с жлезата още зимата и за това се следя. Твоето тсх е било 4 ( по реф.стойности в норма, да), всъщност отдавна е прието за нормално Тсх около 2. Ако искаш си го пусни да се видиш как вървиш.  Hug Но няма нищо страшно, спокойно.

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз си пуснах TSH профилактично. Не е задължително, но ако така или иначе ще те бодат, не е лошо да се изследва.

# 657
  • Мнения: 1 149
Аз си пуснах TSH профилактично. Не е задължително, но ако така или иначе ще те бодат, не е лошо да се изследва.
Аз теб ще запомня с боцкането на куп.😀 разбрах те аз колко те е страх и се радваше май колко неща могат да се пуснат на куп и дерзаеш на веднъж. Peace

# 658
  • Мнения: 351
Момичета, може ли малко разяснения за д-р Сигридов, телефон, на който мога да се запиша за късна ФМ, впечатленията ви като слушам са отлични. Къде най-вече се ходи за прегледа такива ти му работи? Hug

# 659
  • София
  • Мнения: 305
Момичета, може ли малко разяснения за д-р Сигридов, телефон, на който мога да се запиша за късна ФМ, впечатленията ви като слушам са отлични. Къде най-вече се ходи за прегледа такива ти му работи? Hug

телефона е: 0895 770 715 или 0895 770 717 - това е регистратурата на клиника Св. Петкаhttp://mc-svetapetka.com/site/. Казваш че искаш при д-р Сигридов за втора фетална и те ще питат за първия ден на последния МЦ и ще ти кажат кой ден да отидеш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт