АПРИЛски мамчета се чудим синьо или розово да купим - Тема 5

  • 34 940
  • 695
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 351
Момичета, може ли малко разяснения за д-р Сигридов, телефон, на който мога да се запиша за късна ФМ, впечатленията ви като слушам са отлични. Къде най-вече се ходи за прегледа такива ти му работи? Hug

телефона е: 0895 770 715 или 0895 770 717 - това е регистратурата на клиника Св. Петкаhttp://mc-svetapetka.com/site/. Казваш че искаш при д-р Сигридов за втора фетална и те ще питат за първия ден на последния МЦ и ще ти кажат кой ден да отидеш Simple Smile
Рано било още, ми каза една сърдита госпожа, чак в 16-17 седмица да се обадя!

# 661
  • Мнения: 1 341
Oх Manhamanha дано моя случай да е същия, всичко да е наред с бебо.

Tanya06 аз по принцип нямам проблем, имах го сега но нали при бременните било така и аз се примирих. Дано просто да съм се върнала към нормалния си ритъм.

# 662
  • Мнения: 1 111
Момичета, може ли малко разяснения за д-р Сигридов, телефон, на който мога да се запиша за късна ФМ, впечатленията ви като слушам са отлични. Къде най-вече се ходи за прегледа такива ти му работи? Hug

телефона е: 0895 770 715 или 0895 770 717 - това е регистратурата на клиника Св. Петкаhttp://mc-svetapetka.com/site/. Казваш че искаш при д-р Сигридов за втора фетална и те ще питат за първия ден на последния МЦ и ще ти кажат кой ден да отидеш Simple Smile
Рано било още, ми каза една сърдита госпожа, чак в 16-17 седмица да се обадя!

В 13 седмица си записах за 21-а. Не е рано, защото особено първите часове в графика са все пълни. С много дебел глас ли беше госпожата? Звъни пак.

# 663
  • Мнения: 351
За рожденния ми ден ми дадоха час - за 24 ноември за 11 часа, а мястото ми е супер удобно. Обикновено като съм в София отсядам в Борово, точно зад 20-та ДКЦ Simple Smile Беше друга жена, не тази с дебелия глас  Joy Joy Joy Име предупреди, че преди 2 на обед надали ще вляза! Simple Smile Забравих друго да ви питам, а БХС (аз сега не го правих) кога се прави, преди или след ФМ?

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Сега влизам в 14 та седмица и вчера запазих за Сигридов. Никой не ме е питал за дата на последна менструация. Предложиха ми 30.11, но им казах, че тогава ще съм в 22 ра седмица и отсреща ми казват "Ами идеално". Аз се запънах да е по-рано и успяха да ми дадат само за 24.11, което сякаш пак ми е късно, но по - бива. Говорих с някакъв мъж.

Кари, аз гледам да си пускам всичко каквото може да ми потрябва като изследване, че вените ми са по-неприкосновени и от папата.

# 665
  • Мнения: 1 111
miss july, 22 седмица не е толкова късно, втората фетална се води до 23-а мисля.

Таня, за колко часа си? Освен ако не си от първите наистина трудно се влиза преди обяд. БХС на втората фетална не се прави (вече).

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
miss july, 22 седмица не е толкова късно, втората фетална се води до 23-а мисля.
Знам, но не исках да е в края на периода. Не е ли най - оптимално да е в 20 та седмица  Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 1 111
miss july, 22 седмица не е толкова късно, втората фетална се води до 23-а мисля.
Знам, но не исках да е в края на периода. Не е ли най - оптимално да е в 20 та седмица  Rolling Eyes

Това, което са ми казвали лекарите досега е, че колкото по-голямо е бебето, толкова по-добре се вижда всичко. И за първата, и за втората ФМ.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И моите вени са задача с повишена трудност за някои сестри. Веднъж ми се наложи преди две години да лежа в болница  и сестрата ще ми слага абокат. Казва: "Боооцкам", за да ме предупреди, после "Пак ще боцна, че не стана", после"Опитвам още веднъж", след което усещам, че почва да ръга на посоки изнервено и вече без да предупреждава,  после се прехвърли на другата ръка, поръга и там известно време, накрая се предаде и извика една лекарка  Crazy а сестра ми като я приеха да ражда й взимат кръв за изследванията, тя изохкала, а сестрата й казала: "Какво охкаш, ти ако знаеш какво те чака..."  ooooh! сестра ми роди почти четирикилограмово бебче естествено и без упойка, но при изписването ръката още й беше синя и я болеше  Crossing Arms

# 669
  • Мнения: 351
Сега влизам в 14 та седмица и вчера запазих за Сигридов. Никой не ме е питал за дата на последна менструация. Предложиха ми 30.11, но им казах, че тогава ще съм в 22 ра седмица и отсреща ми казват "Ами идеално". Аз се запънах да е по-рано и успяха да ми дадат само за 24.11, което сякаш пак ми е късно, но по - бива. Говорих с някакъв мъж.
И аз съм за 24 ноември, обади се да те почерпя, че имам рожден ден тогава! Simple Smile

Таня, за колко часа си? Освен ако не си от първите наистина трудно се влиза преди обяд. БХС на втората фетална не се прави (вече).
Ами за 11 беше най-ранния свободен през тези седмици, които може да ми се прави ФМ, жената беше много любезна и понеже ме попита от къде съм и й казах, започна да рови и преглежда, за да ми намери най-ранния час възможен.  Joy Пълна противоположност на първото женище #2gunfire

За БХС- то АГ-то, което ми прави първата ФМ ми каза, че е по-важно от ранното и затова ми каза преди втора ФМ да си пусна за по-сигурно и БХС (късен). Ама като гледам навсякъде пише различни седмици се чудя кога и какво да правя. newsm78

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Сега влизам в 14 та седмица и вчера запазих за Сигридов. Никой не ме е питал за дата на последна менструация. Предложиха ми 30.11, но им казах, че тогава ще съм в 22 ра седмица и отсреща ми казват "Ами идеално". Аз се запънах да е по-рано и успяха да ми дадат само за 24.11, което сякаш пак ми е късно, но по - бива. Говорих с някакъв мъж.
И аз съм за 24 ноември, обади се да те почерпя, че имам рожден ден тогава!
Аз съм от 10 часа. Значи сигурно ще се засечем щом си от 11  Grinning
Предполагам няма да ме карат да давам кръв за БХС, след като вече съм правила такъв при първата ФМ и резултатите са наред  Rolling Eyes

# 671
  • София
  • Мнения: 305
И аз говорих с тази с дебелия глас, която ме предупреди една приятелка да не се чудя дали е мъж или жена-жена е Simple Smile и ме пита за МЦ.   Аз съм за 16.11 от 11ч но явно ще си поседя там . Тя вчера е ходила на първата фетална и часа й е бил за 14:30 а е влязла в 18  Shocked Та май отпуска ще си взема въпросния ден, да си чакам...

# 672
  • Мнения: 1 149
Ее,  някой няма ли да се засече с мен на 11.10? Grinning от сега да питам
За фм при Сигридов става въпрос Laughing

ПП: иначе когато аз се записвах и на мен ми вдигна женицата с дебелия глас Twisted Evil

# 673
  • Мнения: 1 111
Сега влизам в 14 та седмица и вчера запазих за Сигридов. Никой не ме е питал за дата на последна менструация. Предложиха ми 30.11, но им казах, че тогава ще съм в 22 ра седмица и отсреща ми казват "Ами идеално". Аз се запънах да е по-рано и успяха да ми дадат само за 24.11, което сякаш пак ми е късно, но по - бива. Говорих с някакъв мъж.
И аз съм за 24 ноември, обади се да те почерпя, че имам рожден ден тогава! Simple Smile

Таня, за колко часа си? Освен ако не си от първите наистина трудно се влиза преди обяд. БХС на втората фетална не се прави (вече).
Ами за 11 беше най-ранния свободен през тези седмици, които може да ми се прави ФМ, жената беше много любезна и понеже ме попита от къде съм и й казах, започна да рови и преглежда, за да ми намери най-ранния час възможен.  Joy Пълна противоположност на първото женище #2gunfire

За БХС- то АГ-то, което ми прави първата ФМ ми каза, че е по-важно от ранното и затова ми каза преди втора ФМ да си пусна за по-сигурно и БХС (късен). Ама като гледам навсякъде пише различни седмици се чудя кога и какво да правя. newsm78

Таня, преди се е правил този късен БХС, някои АГ все още го препоръчват. В момента доколкото знам се прави само ако от първия БХС има някакви много притеснителни или гранични стойности. Което обаче трябва да е обвързано с притеснителни резултати от ехографското изследване. Само първия, който е до 13гс се счита за достоверен. След това се разчита на ехографското изследване (феталната морфология), защото там се правят реални измервания на бебето и се оглеждат всички органи, крайници и т.н. Щом при теб на първата ФМ всичко е било наред няма защо да го правиш.

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 15:34 от Manhamanha

# 674
  • Мнения: 351
Ее,  някой няма ли да се засече с мен на 11.10? Grinning от сега да питам
За фм при Сигридов става въпрос Laughing

ПП: иначе когато аз се записвах и на мен ми вдигна женицата с дебелия глас Twisted Evil
На изпит по Картни проекции съм тогава, може да намина да те потърся из чакащите. Имам роднина в Борово и обикновено отсядам там, точно зад 20-та ДКЦ Simple Smile  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт