Майски мами 2016-Тема 2

  • 34 620
  • 766
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 256
Mомичета кокичета, честита нова година! Пожелавам на вас и вашите семейства много здраве, щастливи мигове, много любов, мир и благоденствие! Нека всичко за което мечтаете се сбъдне!

# 706
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честита нова година !
Много здраве и щастие и много бебета Simple Smile !
Ние сме с още един зъб и два на път да избият всеки момент. От малка акулка ще го прекръстя на голяма акулка тип косатка:) .

# 707
  • Мнения: 13 951
Честита Нова година  Hug
Да са ни живи и здрави бебоците  Heart Eyes
Как изкарахте новогодишната нощ? Моите като по чудо не се събудиха от гърмежите. На следващия ден ги заведохме да ги преслушат, че кашлицата на младежа много се засили  Sad слава богу нямат хрипове и им смениха само сиропа.
Как са вашите дечица  Grinning Голямата косатка вероятно вече гризка разни работи  Grinning

# 708
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини много добре сте направили и добре, че децата са здрави и няма хрипове.
Гризка нашето слънце всичко, което му попадне. Вчера имаше малко температура, но го отдавам на зъбите.
Новогодишанта нощ изкарахме на доста шумно парти имаше много заря наоколо и малчо беше буден до 1.30 горе долу. Ние си бяхме резервирали хотел и се разходихме до там около час път и спа детето много добре в количката, но в хотела се събуди и пак беше будуване.
Като цяло сме доволни беше приятно и всичко мина добре.
Сега започваме да се настройваме за 1 летене.

# 709
  • Мнения: 200
Честита Нова Година и от мен! Желая ви здрава и успешна година.
Малчо добре се представи на Нова година, гърмежите не успяха да го събудят.
Опитвам се да го опазя от разните там болести, които върлуват в момента. Дано успея.

# 710
  • Мнения: 153
Честитa Нова Година и от мен.  LaughingСкоро не съм се включвалa и аз, но четох amini и имам въпрос. бебчето ми също вече втора седмица кашля няма хрипове чиста е давaм и мукосолвaн и кетотифен сироп ,но няма никакъв ефект . На ваз със какъв го сменихa  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 13 951
Генкова, Флудитек за деца по 2,5 мл сутрин и вечер. Докторът каза, че дозата била съобразена с възрастта им. И на някакво бебе - май неговото само това помогнало.

# 712
  • Мнения: 1 109
Здравейте, момичета! Честита нова година и от мен! Пожелавам най-вече да сте здрави - вие, дечицата и цялото семейство. Всичко друго от нас си зависи.
 
Моето момче днес става на 8 месеца. Да се пооплача малко - не знам дали е от зъбките (струва ми се, че скоро ще му избият горните), но много неспокойно спи. Обръща се по корем докато спи и застава на колене и лакти, и започва да се клати и да реве. И това по 7-8 пъти на нощ, стигал е и до 10. Взех го на два пъти да спи при мен с идеята да му преча да се обръща, но не мога - той просто полага огромно усилие да се обърна и успява. Ако не да се обърне, то поне пак да се разреве, защото му преча да се обърне. При вас има ли подобни драматизми?

  Отделно от това, в последните дни на два пъти се случва вечер да реве, ама зверски. Вчера - час и половина. Мъжът ми не е могъл да го успокои с нищо, а вече има много голям опит. Каза, че се е драл с всичка сила. Чудя се дали е от зъбите или е възможно да му е било мъчно за мен? (Аз не бях там.) Някак не ми се вярва да е развил изведнъж толкова силна привързаност към мен. Бяхме 1 седмица на гости на баби и дядовци и там почти никакво внимание не ми обръщаше. По-съм склонна да го отдам на зъби и това...

# 713
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И ние сме точно по същият начин. Вчера 3 ч ревни дране. Отделно будене изправяне на ръце и рев по няколко пъти. Ставам слагам по гръб и след малко пак същото.Обяснявам си го със зъби днес изби 8 зъб и със скок в растежа.

# 714
  • Мнения: 153
Amini ,благодаря. Ние също днес правим осем месецa Partyи нямаме нито един зъб  Laughingще дойде време за всичко  Peaceнеможем и да лазим все още, но пък си седим на дупето  Hugтова е за сега от наз

# 715
  • Мнения: 13 951
От зъбки е сигурно. Съчувствам ви за няспането, изкарахме няколко такива нощи и е ад. Моите спят в големи чувалчета и няма как да се обръщат.

# 716
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честити месечинки момичета  bouquet !

Аз махнах чувалчето, че още повече рев и ритане беше. Сега заспа след час рев ама тръпна дали ще се събуди като вчера.

# 717
  • Мнения: 13 951
Горкото, измъчиха го тези зъбки. Без чувалче не се ли отвива?

# 718
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Отвива се, но иначе пък хич няма спане.

# 719
  • Мнения: 1 256
Момичета, честити месечинки на дечицата ви. Като чета милите как се мъчат, много тъжно ми става. Представям си колко много ги боли. Ние имаме едно зъбче. Във фейс групата бяха писали за някакви английски прахчета, които много помагали.

Общи условия

Активация на акаунт