Карти таро 15

  • 60 072
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2

Flame3003
благодаря ти! Писах ти на лични.

# 61
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
И аз съм в много труден и объркан период последните 1-2 години, което се отразява и на емоционалното ми състояние. Дали може някой да ми изтегли карти? Кога най-после ще се подредят нещата?

# 62
  • Мнения: 32
И аз съм в много труден и объркан период последните 1-2 години, което се отразява и на емоционалното ми състояние. Дали може някой да ми изтегли карти? Кога най-после ще се подредят нещата?
Здравей,Лита. По принцип не съм фен на тегленето на карти по този начин,но пробвах.
Въпросът ми беше : Кога ще се оправят нещата за теб? излязоха 4-ка мечове,рицар чаши,8-ца жезли
Лично според мен имаш нужда може би от малко отдих/почивка.Насъбрало ти се е доста и душата ти има нужда от покой и тишина,даже малко изолация.Или пък може би си в точно такъв период-"лекуваш" душата си и си малко затворена в себе си.С рицаря идват някакви промени в емоционален аспект,но едва ли ще са много стабилни.Пази се от много крайноемоционални ситуации/реакции,възможно е да се появи и нов човек в живота ти,който да донесе положителна промяна.Според мен съветът към теб е търпение.Може да ти се ще вече нещата да се променят,плановете ти да се реализират и да има придвижване напред в застояла ситуация,но още не е дошло времето за тези промени.Потърпи още малко и не прибързвай с думи/действия,защото има шанс да останеш недоразбрана или усилията ти да не попаднат в целта.
Отдавна не бях слагала карти за човек,който изобщо не познавам и ще се радвам на обратна връзка от теб.Надявам се да съм помогнала. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
Бих искала да Ви помоля за мнение по следната подредба :
Има ли нещо общо Х с моето състояние в момента? рицар купи,Влюбените,10 меча
Как гледа Х на мен в момента? 4-ка жезли,3-ка купи,2-ка купи
Според мен е възможно само да си въобразявам,че има някакви чувства към мен,а всичко да е просто проекция. Какво бихте казали Вие?

# 64
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Благодаря ти, Flame3003!

Така е. Близките ми също ми казват да имам търпение и че нещата просто ще се наредят в един момент, но за мен този период на "безпътица" продължи дълго и като че ли съм на предела на силите и търпението си.

Благодаря ти много!  bouquet

# 65
  • Мнения: 3
Zdraveite,imam dosta problemi v posledno vreme,nqkoi ot vas dali e vazmojno da mi iztegli karti,naistina mi e dosta vajno dali shte se opravqt neshtata,stignah da si posegna na jivota molq pomognete,

# 66
  • Мнения: 10 210
Момичета, едни карти ме стреснаха. Питах има ли жена здравословен проблем:

2 меча - Звездата - 8 пентакли

Как ги тълкувате?

# 67
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Ще продължим ли връзката си с Х?
Висшата Жрица - 6 Чаши - Рицар Пентакли
Първата ми карта ми е била винаги неясна, както и сега. По другите карти съдя, че ще я продължим, но ще отнеме малко време по Рицар Пентакли, към момента има застой (сърдит ми е). По 6 Чаши - според мен указва, че не ни е за първи път да сме в такова положение и се случва отново, но по Рицар Пентакли следва промяна, макар и да отнеме време, просто нещата се повтарят, до сега винаги сме се сдобрявали, чувствам го и сега - дали това не значи Висшата Жрица - вътрешната ми сигурност и усет как ще се развие връзката ни, а именно че ще сме пак заедно - Висшата Жрица + Рицар Пентакли

# 68
  • Мнения: 4
Здравейте, от скоро си взех карти таро на Уейт, начинаеща съм. Наредих Висшата жрица за приятелка с въпроса " Какво трябва да знае за отношенията с Х". Картите се наредиха така:
 1. Глупакът
 2. Сила
 3. Шест жезли
 4. Седем мечове
 5. Императора
 6. Десет жезли
 7. Кралица на жезлите
 8. Умереност
 9. Магьосникът
Донякъде поотделно тълкувам някои от картите, но какво иска да каже Магьосникът в тази подредба? Ще очаквам и вашите мнения! Благодаря!

# 69
  • Мнения: 3
Може ли момя някой от вас да ми гледа моля ви,опитах да се самоубия,положението е ужасно,помогнете ми моля

# 70
  • Мнения: 10 210
Миленита, в случай че това, което пишеш, не е някаква грозна шега, незабавно се обърни към психолог или психиатър. Таро в любителски форум няма как да ти помогне при такова крайно състояние.

# 71
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте , търся мнение по тези карти, а въпросът е: Ще се оправят ли отношенията между мъж и жена?

Магьосникът Звездата Шестица мечове

# 72
  • Мнения: 41
Здравейте!

Ако някой има възможност, би ли хвърлил карти на мен. Имам само един въпрос - една от моите приятелки изпитва ли чувства към мен? Т.е. как да тълкувам поведението й спрямо мен.

Благодаря предварително!

# 73
  • Мнения: X
Дами,може ли малко помощ по тази комбинация?

Защо Х се държи с мен така?

7 мечове-4 пентакли-6 чаши

Аз тълкувам така-Някой му говори лоши неща за мен и той затова се ядосва,освен това преди месец и аз направих един панаир и това минало много го дразни.

4 пентакли как да тълкувам тук?

# 74
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен. Тук съм с молба за помощ, че съм много разстроена?
Ще ми поиска ли прошка?
6меч-Любовниците-Асо меч
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт