Въпрос за кенгуруто

  • 1 401
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 771
Препоръчвам ти слинга. Много е удобен.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Зависи от кенгуруто,има такива,които са предвидени за новородени с твърдо гръбче Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз започнах да слагам мъника в кенгуру след втория месец,но мисля че и на двама ни не ни беше удобно и рядко сме го ползвали

# 18
  • Мнения: 574
Само при належащи случеи бих сложила дребосъчето преди третият месец ,пък и било то суперско кенгуро.

# 19
  • Мнения: 513
Само при належащи случеи бих сложила дребосъчето преди третият месец ,пък и било то суперско кенгуро.
Защо ? Има такива и за малки бебета с легнало положение  Peace Аз почнах да ползвам кенгуру след 2-ия месец.

# 20
  • Мнения: 1 259
Започнах да го нося с кенгуру на месец и половина.За целта си купих подходящ за вързастта модел с твърдо гръбче.

# 21
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Задължително условие, е да има твърдо гръбче!
Ние бяхме на около 1,5месеца, когато за пръв път използвахме кенгуро.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
ако кенгуруто има ллегнало положение няма проблем...иначе когото започне да си държи главата изправена стабилно , но тогава зад с твърд гръб и облегалка за главата...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Към 2 месеца с най-обикновено кенгуро - не знам какво е , може би китайско. И аз, и бебка сме много доволни - но я слагам с лице напред, тя си се кокори и тъй като е една малка клюкарчица е много радостна от това положение. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 537
3-тия месец започнах да го слагам.Кенгурото ни е 3 позиций на Чико

# 25
  • Мнения: 1 040
Кенгуруто започнахме да ползваме от скоро -  като беше на около 2м и половина, но гледам да не стои дълго време в него, защото все още не си държи главичката стабилно. Иначе нашето кенгуру е с твърдо гръбче.

# 26
  • Мнения: 532
Ние си купихме днес кенгуро ,тъй като и аз не смеех до трети месец да я слагам.Бебчетата са много крехки в началото.Според мен,ако не ти е супер наложително изчакай да започне да си държи стабилно главичката и тогава пак си вземете с твърдо гръбче.А и на нас ортопеда ни препоръча да чакаме да навърши 3 месеца.

# 27
  • Мнения: 2 381
Вчера я скожих за пръв път в кенгуруто.Нашето е на Чиполино с 3 позиции.Има и твърда подложка, естествено. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
И ние след третия купихме.

# 29
  • Мнения: 388
На  нас лекарката ни беше посъветвала да е слагаме на кенгуру,когато започне сама да си държи главата изправена.

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 11:44 от walentin

Общи условия

Активация на акаунт