Мебели от Jysk

  • 13 278
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 847
В този ред на мисли - какво ще кажете за възглавниците им?


Аз имам възглавници от техните . Доволна съм , една приятелка също си купува , не се е оплаквала. Следи ги като ги пуснат на промоция ( често го правят) .

На майка подарих от анатомичните с мемори пяна, в кутия с калъфче , а пък беше доста на промоция около 20лв. ми е споменът  Peace И аз съм доволна от бръмбъзаците, които съм купувала - последния път си напазарувах стабилно рамки, бяха доста намалени. Жалко, че диваните, които харесвам не се разгъват, иначе не бих се замислила.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 703
По повод въпроса на Benita 2010 не сме купили от  Jysk меката мебел Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 20:03 от Ан3л

# 17
  • Мнения: 471
По повод въпроса на Benita 2010 не сме купили от  Jysk меката мебел Simple Smile



Благодаря ти  ,  това ми подейства успокояващо  ( съжалявам за  вашия диван) .
И на мен ми се искаше да  се разпъва за спане за гости ама  ... Хареса ми на вид , стори ми се много мек и удобен и беше намален от 700 на 450 лв  и  реших да рискувам ... Ще дам отзиви как се държи като  се нанеса (  до месец надявам се )

# 18
  • БГ
  • Мнения: 1 263
Здравейте,
някой има този скрин BJERRINGBRO https://jysk.bg/skhranenie/skrin/basic-0/skrin-bjerringbro-6-che … edzh-natural-byal? Чудя се дали да изчакам по-добро намаление ..

# 19
  • Мнения: X
Имам неща от Jysk, но за мен те определено не са качествени - особено ако има дървени елементи. За мен те са по-смотаната версия на Икея... ако имаш пари - по добре вземи икея, а олкс е пълен с икейски неща

# 20
  • Мнения: 264
Здравейте! Знам, че не е точно по темата, но понеже не намерих друга реших да питам тук. Има ли някой, който има тези щори и доволен ли е? https://jysk.bg/za-prozoreca/roletni-schori/zatmnena/schora-zatm … a-140x170-sivokaf
Благодаря предварително! 🙂

# 21
  • Мнения: 1
купих си спалня - счупи се на втория месец
купих си скрин - вратичките не могат да се напаснат по никакъв начин
купих си гардероб - вратите му увиснаха след десетина отваряния , защото талашита е по-рехав от дамска превръзка
И диван си купих - сега кучето лежи на него , защото пружината излезе след ..... не помня колко , но не повече от 5 месеца.....
екстра са им мебелите на тия палячовци - купувайте здраво Simple Smile))

# 22
  • Мнения: 2 888
Възползвайте се от правото си на рекламация в гаранционният срок, който е 2години за повечето стоки.

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Точно от показаните на предната страница столове купихме два. Сглобихме ги накъде след година и отдавна бяхме загубили касовата бележка, така че сега ги използваме като практическо помагало за сглобяване на мебели.
Седалката се захваща отдолу с едни винтове на верев, които падат на поразия, без това видимо да се отразява на стабилността й. Падне ли и последният обаче, изведнъж се предава и ти остава в ръцете.
Веднъж малката понечи да премести единия стол, като го хвана за горната част - горната летвичка се откачи и всички пръчки се изсипаха (лепило не е предвидено). Оттогава с пръст да го бутнеш, летвичката се откачаше. Не отричам, че реденето на пречките развива добре фината моторика и че пробутването на такъв стол на не особено желан гост или на самопоканил се роднина гарантира леко злобарски реванш, защото визията е много стабилна, но не бих повторила.

Общи условия

Активация на акаунт