Мебели от Jysk

  • 13 298
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 704
Здравейте,някой има ли впечатления за мебелите от Jysk,харесала съм маса и столове за трапезария,но се приятеснявам защото не съм купувала мебели от тях,ако някой може да сподели мнение ще съм много благодарна Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 207
Здравей и ти!
Маса и столове не съм си купувала (въпреки че се замислям за нови столове, че старите ми се издъниха малко), но си купих три броя от тези шкафчета - много съм доволна: евтини, стабилни, събират много, не са мръднали вече цяла година. Купих си етажерка преди няколко месеца - същото мнение.
Синът ми си купи легло, подматрачна скара и матрак февруари миналата година като главното му пристеснение беше леглото да не се разпадне - досега няма такова нещо, много е стабилно, не скърца, не се клати, а матракът му е много удобен, лек е, обръща си го сам. Подматрачната скара също е здрава засега.
Мебелите се сглобяват много лесно, функционални са, изглеждат добре, покритието е хубаво, не се разваля като имаш предвид, че сме взели възможно най-евтините варианти. Мисля, че ще си доволна, ако си вземеш маса и столове от там. За мен са отлична евтина алтернатива. Лошото е, че не предлагат безплатна доставка, но всичко си пренесох с колата.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 178
Аз съм купувала един скрин и не бих повторила - много трудно се сглоби, лошо изработен. Но за маса и столове нямам впечатления.
п.П. Явно е на късмет

# 3
  • Мнения: 704
Благодаря ви,със сигурност има разлика от модел до модел,като във всички други магазини има и хубави неща и големи боклуци,столовете и масата са от дърво или поне така пише(омаслен дъб),хареса ми това,че не са като всички други столове,които масово се продават.

# 4
  • Мнения: 5 207
Обикновено в този тип магазини няма проблеми с подмяна на дефектни стоки, така че не виждам какво рискуваш.
Аз им станах фен на Jysk. Относно мнението на hmhm: ние сгобихме 3 шкафчета, 1 легло и 1 етажерка без абсолютно никакъв проблем само с приложения шестограм (и чук от нас да забиваме пироните на гърбовете) - дупките си бяха на правилните места, не липсваха винтове и други джаджи в пакетчетата. Сглобяваш и пееш.

Ти какво си си харесала, Ан3л? Това ли?

Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 704
Точно тези столове съм харесала и другите неща са от тази серия .

# 6
  • Мнения: 5 207
Е, виж как познах. Докато съм редактирала, ти си писала. Много хубави столове са това.
Сега видях - маса и четири стола за 695 лева. Много добре изглеждат.

# 7
  • Мнения: 704
Да,цената е добра,единственото което ме притеснява е,че ако дървото е нацепено някъде(защото никой не знае колко време са стояли на склад и как са ги подмятали)и после се върнем в магазина могат да кажат,че при сглобяването сме го спукали ние и да не искат да го заменят,тази серия май ще я спират и за това има намаление на нея.

# 8
  • Мнения: 5 207
По тази логика нищо от никъде не можеш да си купиш.

# 9
  • Мнения: 704
Мебели до сега не сме си купували готови,всичко сме правили по поръчка,столовете обаче няма как да ги направим,само мека мебел сме купували готова,и при нея дефектите бяха видими още като ги доставиха...

# 10
  • Мнения: 471
Мебели до сега не сме си купували готови,всичко сме правили по поръчка,столовете обаче няма как да ги направим,само мека мебел сме купували готова,и при нея дефектите бяха видими още като ги доставиха...


Меката мебел от  Jysk  ли купихте ?  Леко ме притесни  с " видимите дефекти "  , аз миналата седмица купих от там диван , но е още в кашона ...

# 11
  • Мнения: 2 998
Аз съм купувала мека мебел от Jysk и нямаше проблеми.

# 12
  • Мнения: 953
В този ред на мисли - какво ще кажете за възглавниците им?

# 13
  • София
  • Мнения: 757
Аз да си призная почвам да им ставам фен, защото ме е яд на Икея, с техните смешни промоции. Как пък един път не направиха нещо като хората! А Jysk правят реални намаления. Напазарувала съм си от тях мноооого декорации - кашпи /от 20 на 10 лв./, свещници /от 22,50 на 11 лв./, боклучета всякакви .... Онзи ден награбих четири възглавници - едни такива, мекички, пухкави, е .... прахосъбирачки, ама кво да правиш - декорация. И как да не ги взема - намалени от 25 лв. на по 10 лв. То те сърбят ръцете направо. Ето така се вади душата на жените .... Не като Икеа.
Купих си две нощни шкафчета, но и моите са в кашон, че са за селската къща, а не съм стигнала там до обзавеждане още - само купувам. Утре чакам да ми пристигне едно бюро, пак от Jysk . Ще взема обаче да отворя кашоните, че ме притеснихте нещо с тези скрити дефекти.

# 14
  • Мнения: 471
В този ред на мисли - какво ще кажете за възглавниците им?


Аз имам възглавници от техните . Доволна съм , една приятелка също си купува , не се е оплаквала. Следи ги като ги пуснат на промоция ( често го правят) .

Общи условия

Активация на акаунт