Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 27

  • 36 071
  • 771
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз чакам включване от ФЕли, да каже, как са момчетата, сигурно са събрали много емоции  Heart Eyes
Бамба, дано имате успех и се сбъдне двойно Wink пък защо не и тройно;) мечтата ти Simple Smile)

# 46
  • Мнения: 19 687
И аз много исках три деца, но ако номер 2 и 3 не са заедно, най-вероятно ще се мъча да ги докараме до две и толкова. Емоционално, физически и финансово няма да ни стигнат силите за повече.

# 47
  • Мнения: 39 286
Аз съм доволна и на единственото което имам. Да е живо и здраво, друго не искам. Ще имам сигурно един ден и второ, може и трето, но родени от друга майка. Аз каквото можах, направих  Mr. Green

# 48
  • България
  • Мнения: 3 621
И аз чакам Фели!
Гале,благодаря за идеите за приспиване Hug За сега спят по леглата  Wink
Пожелавам на всички толкова дечица,колкото искат  Hug

# 49
  • Мнения: 3 191
Благодаря за отзивите за гърнето.... Все още ми се струва рано, той още не седи дори... А и дори и да го слагам ми се струва, че ако уцеля да свърши нещо, ще е чиста случайност. Обикновено сутрин заварвам вече пълен памперс и за през деня ще ми остане да го дебна за пишкане, което ми се струва хамалогия...
От 12 дни захранвам, въведох сладък картоф и тиквичка, утре към тиквичката ще добавя малко морков. Засега нещата са ОК, пу-пу...
 След по-малко от 7 часа тръгваме на най-голямото пътуване с дребното, откакто го има. Отиваме до Атина да се запознае с баба и дядо и въпреки изтормозеността ми от задачи през последните два дни ми е едно такова... Развълнувано... Flutter

Почти събрах багажа, останаха на дребното да прибера нещата + някои тоалетни принадлежности за нас...

Даже две бурканчета с пюре затворих, да има за ден-два, докато се установим и да не  търся и давам магазински... Абе вътрешно ми е едно доволно колко съм бойна и отметнах всичко. Остава само да натоварим каляската и да пътуваме безаварийно.

Фели, как са градинчовците?
Шоки-дано да не е прихванало нищо детето и да си останеш с напразни притеснения.
Пънче-как си? Май няма да те видя бременна  Tired

Алекс -и от мен -добре дошла, що се притесняваш, виж как си хортуваме тука, аз чета още от деня, в който решихме с ММ, че ще имаме дете, нищо, че нямах и идея , че ще го докараме от АРТ.
Бамба-поклон за борбеността ти. Дано се развият нещата по най-добрия начин. И аз съм с мисли за второ, ама Борис да поотрасне. Дано ми останат сили и яйца до тогава де...

Бързо да се оправят болните, утре ще се включа по международния канал  Joy

# 50
  • Мнения: 19 687
Фокси, що не летите? Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 1 928
Чудя се аз, като ги слагат хората на гърне бебетата на 6,7 месеца, хапват пръчици на около  година, година и половина, значи ли, че на три години ги приготвят за абитуриенти??

Аз, пък искам четвърто дете, ама доки Стаменов мен не ме иска, та затова на пук ще зема за зачена порочно, ама надали.

# 52
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета! Много ми допада темата,интересна ми е и следя редовно.Все още не мога да се включа да пиша с вас,защото на бебчо му остават 3 месеца и малко да се появи на бял свят. Като наближи събитието и след това ще ви тормозя за съвети, тъй като ще ми е първо детенце и нямам много представа какво ще ми трябва да си купя предварително,а и после.
Желая на всички да имат толкова дечица,колкото пожелаят и имат възможност! Нека дечицата растат здрави,по-важно от това няма!

# 53
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравей и добре дошла  Hug
Макси и аз съм с мераци за четвърто  Wink едно момченце,глезанче,но и момиченце може Simple Smile Но май ще си остана с мераците ,освен ако ,както казваш не зачена порочно, ама при мен не би трябвало да може.Но ще чакам чудо Simple Smile
Фели,мислим ви  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 23 164
Фели се затри нещо  newsm78

# 55
  • Мнения: 7 488
Привет, тук съм. Снощи не можах да пиша, защото бях гроги. В 8 часа започнаха да се прозяват и искаха да лягат. Днес в 7 часа станаха, та на тъкъдък ядохме и се обличахме. Яли са, даже госпожата каза че добре си хапват, не бяха накапани, само по долнището на единия имаше следи, явно се е бърсал там. Спа ли са, големия само е ревал не искал да ляга на леглото, но госпожата го накарала и заспал. Малкия се въртял повече, но и той заспал. Големия нещо след обяд си е показал характера на госпожата, явно се е тръшнал за нещо и се е наложило да го вдига от земята. Днес тръгнахме с огромно желание, нямаше ревове изобщо. Даже едвам смогнах да ги съблека, малкия влезе с маратонките, другия със суичъра. Гонихме се да се съблечем, голям мерак за градина. Гледам и другите деца не ревът, останахме малко да ги видим какво правят. Влязоха, седнаха на столчетата чинно, госпожата започна да им казва стихотворение а те повтаряха след нея.
Аз да се съдера това не мога да го постигна.
Сега се сетих, големия не се е напикал докато спи, направо съм учудена, как са го постигнали това  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 23 164
всичко ви е наред значи, щом и втория ден влизат без рев  Simple Smile

# 57
  • България
  • Мнения: 3 621
Леле,Фели,браво!Върна ми надеждата Simple Smile

# 58
  • Мнения: 986
Браво на децата! Като че ли изведнъж порастват в детската.. поглеждаш ги вече направо с други очи..
Аз днес съм на родителска среща, да видим какви ще са целите за тази година(3-та група). За миналата бяха да броят съзнателно до 10 и да си знаят буквичките  Heart Eyes

Ние в събота летим за първото ни пътуване навън след появата на младежа и то С него:) Много се вълнуваме, да видим какво ще излезе от това начинание:)

Относно гърнетата според мен е мъчение и за двете страни опитите преди 2 години. Старата школа на педагози и акушерки така е учена и така продължава със съветите, но според мен реално няма много резон. Децата не го правят осъзнато...

# 59
  • Мнения: 7 488
Иренче пак казвам, има си значение когато са две. Все пак когато и да се обърне вижда познато лице.

Лутиенче, права си когато е осъзнато тогава има ефект, и става много бързо и лесно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт