Избор на училище след 4-ти клас в Пловдив

  • 86 611
  • 753
  •   3
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 73
Здравейте, ние се записахме в МГ, но имам въпрос за униформите там. Дали има такава тема или не?
На записването не мерихме униформи, както бяха написали, а ни викат другата седмица, когато не сме в Пловдив.
Знаете ли дали от някъде мога да ги поръчам и дали ги носят всеки ден? С бели ризи ли ходят?

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
За униформите бяха дали дати от4 до 6 както и 13,16 и 17.И нас ни няма на първите дати,но за следващите ще се постараем.

# 362
  • Мнения: 4 127
Със сигурност и след това ще се правят проби за униформи
Другата седмица ще има и родителска среща
Така и не разбрах разделението на двете паралелки по бал ли ще е ,или на случаен принцип като в Патриарха

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 73
И аз попитах за разпределението на паралелките и не получих отговор. Не се знаело още. Странна работа!

# 364
  • Мнения: 4 127
И аз попитах за разпределението на паралелките и не получих отговор. Не се знаело още. Странна работа!
Много по-здравословно ще е да не е по бал,макар че ние би трябвало да сме в първата
Но все пак каквото решат
На родителската,доста родители ще повдигнат този въпрос,дано дотогава се подготвят с отговор
Тази година всичко решават в последния момент

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз я записвах по късно на 27 и се говореше че разпределението ще е по бал,но за родителска нищо не казаха.

# 366
  • Мнения: 32
[video][/video]
в Стара Загора има училища до7-8клас макар че  може и след 4ти да се запише ама то само в музикалното или спортното и затова никой не записва тук след 4ти

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 73
За родителска среща нищо не са ни казали и на нас, макар че и занм. директорката беше там. Благодаря, успокоихте ме за униформите. Ще отидем на вторите дати най-вероятно. Миналата година е било по бал разпределението.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
За униформите бяха дали дати от4 до 6 както и 13,16 и 17.И нас ни няма на първите дати,но за следващите ще се постараем.

за униформите
малко стара информация, но това открих на сайта. Не знам дали цените са все още същите.

http://omg-bg.com/files/suobshtenie%20uniformi.pdf

Принципно са задължителни т.е. трябва да се носят всеки ден. Освен белите ризи в Пен силует /мисля/ има различни видове блузи - с дълъг ръкав, с къс ръкав. Преди 3 години вратовръзките ги плащахме при записването и си ги получаваха преди началото на учебната година.
Но, има деца, които си ходят с униформи, при малките контролът е по-строг, при големите не всеки носи униформа, но поне гледат да са едноцветни блузи, дълги панталони, по възможност без много дупки по тях.

Панталоните им се отвратителни и в мъжки и в женски вариант. Аз лично си спестих този разход. Суитчърите са практични, под тях може да си сложиш, каквото искаш. Няма ги в списъка, но ги продават в Гранд-а.

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
[video][/video]
в Стара Загора има училища до7-8клас макар че  може и след 4ти да се запише ама то само в музикалното или спортното и затова никой не записва тук след 4ти

В Пловдив има няколко начални училища т.е. от 1ви до 4ти клас.
В ПМГ Стара Загора също има прием в пети клас. Та не е съвсем никой.

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
За униформите в МГ да допълня: може да си купите нормална бяла риза и да й зашиете една емблема - емблеми се купуват от една фирма до Сточна гара. Суитчърите и блузките са ОК. Вратовръзката е задължителна за официални случаи. За надолу спокойно може да си ползвате черни и всякакви дънки /стига да не са много ярки и крещящи цветове/ .

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Излезе второ класиране в Лиляната!

# 372
  • Мнения: 558
Миналата година разделението на паралелките в МГ беше по бал

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Някой мнение за Г-жа Генова по математика и г-н Даскалов по БЕ?
Те на кой клас ще преподават?

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Обикновено водят една паралелка БЕЛ, една МАТ и една или две обикновени.

Общи условия

Активация на акаунт