iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 81

  • 75 250
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 36 191

 Дневна промоция
валидна до  28.10 - 20.00 ч. н. вр.

$1.99
California Gold Nutrition, Breath Refresh Spray, 1 fl oz (30 ml)
Спрей-освежител за уста


код  FRIENDS10  - 10% от сумата на цялата поръчка
валиден до 31.10

# 691
  • В облаците
  • Мнения: 30

Забравих да уточня, че е за възрастни, но ти си го предвидила:) Благодаря! А колко капки е препоръчително- 7-8 или...?

# 692
  • Мнения: 57
Денис,  тези витамини за коса добри ли са ако се приема по-голяма доза?
 http://www.iherb.com/Deva-Hair-Nails-Skin-90-Tablets/55153

# 693
  • София
  • Мнения: 36 191
Забравих да уточня, че е за възрастни, но ти си го предвидила:) Благодаря! А колко капки е препоръчително- 7-8 или...?
За вит.Д - до 2000МЕ/дн. , по-високи дози се назначават от лекар.

---------------------
И да вметна за този Магнезий:
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Fully-Reacted-Magnesium-Bis … -8-oz-227-g/62797  /0,10$ - доза/  с кода за 10% излиза по-изгодно, отколкото този:
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-High-Absorption-Magnesium-100 … 240-Tablets/16567 въпреки че е с 15% намален. /0,12$-доза/ Формата е една и съща - глицинат.

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
за да се ползва, трябва да се въведе накрая, преди пускане на поръчката

# 694
  • София
  • Мнения: 346
Денис, опитах да ползвам кода, но ми дава че е невалиден
нали не е само за първа поръчка?
Предния път с твоя код направих 5 поръчки и съм ти супер благодарна, но сега не става Sad

# 695
  • София
  • Мнения: 36 191
Денис,  тези витамини за коса добри ли са ако се приема по-голяма доза?
 http://www.iherb.com/Deva-Hair-Nails-Skin-90-Tablets/55153
Да, но доста трябва да увеличиш дозата, поне 3-4 табл./дн.
Не съдържат вит. А, което е много интересно... вегетариански са /затова е и D2, а не D3/ , но можеше да е Бета-Каротин  Wink

DesiKom
Кодът работи, пробвай с различни продукти и да имаш поне един, който не е на промоция.
Продуктите, които са на промоция май не се намалят с него.

# 696
  • Мнения: 8
denis, ще помоля за компетентното Ви мнение за тези продукти:
http://www.iherb.com/NutraLife-B-12-with-Folic-Acid-180-Easy-Chew-Tablets/18050
http://www.iherb.com/Now-Foods-Inositol-Capsules-500-mg-100-Capsules/684
http://www.iherb.com/Rexall-Sundown-Naturals-Sublingual-Liquid-B … fl-oz-59-ml/32966

С изследван недостиг на витамин Б12 съм, от около година на 5 дни ми инжектират цианкобаламин 1000 мкг.   Дали тези продукти биха заместили инжекциите и добавянето на инозитол към тях добра идея ли е?

# 697
  • Мнения: 57
Денис,  тези витамини за коса добри ли са ако се приема по-голяма доза?
 http://www.iherb.com/Deva-Hair-Nails-Skin-90-Tablets/55153
Да, но доста трябва да увеличиш дозата, поне 3-4 табл./дн.
Не съдържат вит. А, което е много интересно... вегетариански са /затова е и D2, а не D3/ , но можеше да е Бета-Каротин  Wink

Благодаря ти, пак от другите ще си поръчам.

# 698
  • Мнения: 216
Денис,може ли да ми препоръчаш витамини за момиче,14г,спортува два пъти дневно?

и друго да питам,мога ли да пия колаген след тренировка или по някое друго време,а не сутрин на гладно?

Последна редакция: пт, 28 окт 2016, 07:55 от ioioto0

# 699
  • В облаците
  • Мнения: 30
Забравих да уточня, че е за възрастни, но ти си го предвидила:) Благодаря! А колко капки е препоръчително- 7-8 или...?
За вит.Д - до 2000МЕ/дн. , по-високи дози се назначават от лекар.

 bouquet

# 700
  • Мнения: 3 353
Писах на БГ пощи да дадат идея къде да си търся пратката пристигнала на 7ми
отговорът им
Скрит текст:
Благодарим за Вашия е-мейл.
 
Операторът със задължение за извършване на универсалната пощенска услуга в САЩ, с който работим, е USPS(Американски пощи).
Предоставения от Вас номер не е за проследяване на пощенски пратки и не подлежи на проследяване чрез системата на Всемирния пощенски съюз IPS.
За да се направи проверка е необходим международен тракинг номер за проследяване от 13 символа в следния формат:
Първа буква R,С, Е или V, следва втора буква от A до Z, следват девет цифри, следват две букви с кода на държавата, от която е изпратена пратката. Например: RH054250664CN, CP004152151BG, EC610548787UA, VV015975882ES.
 
Възможно е пратката да не се доставя от Български пощи.
Хубав ден!
 

Точно преди да прочета това мнение, пуснах молба за издирване на пратката в нашата пощенска станция - мога да си представя какво ще ми отговорят Laughing
Но нищо - нека знаят, че си издирвам пратката и този път няма да се откажа толкова лесно.

Ето и текстът, ако на някой би му бил от полза:

Скрит текст:
УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН НАЧАЛНИК,

Моля за Вашето съдействие във връзка с издирването на адресирана до .../имена, адрес/ пратка, изпратена от онлайн търговец -  www.iherb.com. Съгласно тракинг номера, предоставен ми от търговеца, а именно GM..., пратката е пристигнала в България на 03.10.2016г. чрез услугата Global Mail, която в България се предоставя от „Български пощи“ ЕАД. Тъй като намирам, че срок от 25 дни би трябвало да е напълно достатъчен пратката да бъде доставена в рамките на страната, моля за Вашето съдействие във връзка с издирването й.

# 701
  • Europe
  • Мнения: 548
Има си проблеми с нашите пощи .... Ето ви една случка, която потвърждава
Скрит текст:
- чаках 2,5 месеца една пратка от юни. Така и не дойде. Писах и вдигнах 4-5 скандала на всякъде, където се сетих, вкл. и на айхърб, рових по тетрадки и рафтове на пощата - няма и няма и накрая ми възстановиха сумата от сайта.

А голямата изненада беше, че 1,5 месеца след като съм си получила парите и вече абсолютно съм забравила случая - нещеш ли получавам неочаквана пратка - и коя мислите, че беше - тази, за която ми върнаха парите  Shocked Shocked Shocked - т.е. близо 4 месеца след поръчката  #Cussing out - вътре имаше разтекли се и разтопени неща, мазало - цяло лято кой знае къде се пекла из складовете на пощите. Оказа се, че айхърб са коректни, даже пре-коректни, а в нашия телевизор е проблемът.
За това вече пускам предимно с DHL, и по-изгодно ми излиза за големи суми.
Последно поръчах с DHL една на 7-ми окт. и на 14-ти окт. вече си ползвах продуктите, не зная защо вашите се бавят. А една дребна поръчка с Глобал Мейл ми дойде и тя супер бързо този месец, да съм честна все пак.

Последна редакция: пт, 28 окт 2016, 14:32 от aleina

# 702
  • Мнения: 138
ХК в http://m.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Hyaluronic-Acid-with-Chond … -60-Tablets/38814 може ли също да повлияе на кожата? Разбира се, не както, Injuv, но като цяло би ли й придала благоприятен ефект и постигане на резултат, сходен до този на Injuv? Питам, защото ми се иска да поръчам някакъв по-евтин вариант, само един Injuv идва поввче от 30 лв., а не ми се дават излишни пари за митница.

# 703
  • Europe
  • Мнения: 548
С DHL процедирах така. (Поръчах на 7-ми Окт. - на 14-ти вече си ползвах продуктите)
Скрит текст:
Първо получаваш мейл от DHL, че пратка от Iherb пътува към теб - ти потвърждаваш това с мейл. (при мен на 8-ми)
После получаваш втори мейл, в който ти искат (събота/неделя беше - но, те работят):
1 - оригинал на нот. заверено пълномощно - пращат мейл с готова бланка само я заверяваш при нотариус за 5 мин./6 лв.
2 - ЕОРИ номер - пращат ти бланка - безплатно се вади за 1 ден от Митниците
3 - да им върнеш отговор по мейла сам ли ще си платиш ДДС-то или искаш те да ти го платят
4 - да принтираш товарителницата, която ти изпратят
5 - да принтираш и подпишеш попълнената мит. декларация - пращат ти готова бланка, супер лесно за 5 мин. се попълва
Аз им извадих пълномощното и си извадих ЕОРИ номер, това ми бяха двете излизания от вкъщи.

Върнах им мейл, че съм готова с документите. (на 9-ти)
Те ми пратиха безплатно куриер на място (на 10-ти - на какъвто адрес аз им кажа) да ги вземе и отнесе при тях.

От там нататък като получат оригиналите (само при първата поръчка им ги изпращаш), те ти връщат мейл:
- да платиш ДДС-то с готово попълнено от тях платежно (плащаш по Интернет за 5 мин.) - (на 12-ти)
- ти им връщаш пак по мейл сканираното платежно, че си платил
- като получат потвърждение за парите - освобождават пратката и веднага ти връщат мейл - с ОК.

И това е - само си я чакаш вкъщи да ти я донесат - получаваш смс - кога ще дойдат. (при мен на 14-ти)

А ако искаш те да ти платят ДДС-то (т.е. да не попълваш сам декларацията и да не плащаш към бюджета ДДС), те ти предлагат с/у 24 лв. да го направят вместо теб, а ти ще им го платиш после директно на тях (плаща се на куриера, когато дойде на вратата да ти донесе пратката).
Лесно е - когато ти е за пръв път, просто следваш инструкциите в мейлите и всичко върви по вода. Никъде не ходиш освен за пълномощното и за ЕОРИ-то (и то само първия път еднократно)
Единствен недостатък за мен е магазинажът, това е таксата, която ти взимат, че ти пазят на склад пратката ако не дойдеш да си я вземеш веднага - 12 лв./ден. Т.е. ако заминеш някъде и ти дойде пратката, а теб те няма ще ти излезе солено ... Но пък иначе за 4-5 дни нещата ти пристигат.

DJT139 - код за 5$ отстъпка, само при първа поръчка

Последна редакция: пт, 28 окт 2016, 21:42 от aleina

# 704
  • Мнения: 2 364
И аз чакам още поръчка от 13-ти,пише,че е пристигнала в София,но още нищо   newsm78 Ще изчакам още малко и ще го мисля  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт