Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама

  • 475 324
  • 1 256
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
А дали не може просто да ги изваря?Умират ли гъбите при по висока температура?

Да може, но аз лично бих сменила всичко.

# 16
Ох,не знам...Най-накрая така ще направя,защото вече просто ми писна...

# 17
  • Мнения: 7 837
О, да и бельото задължително го смени, както ти е казала Дундеса.

# 18
  • Мнения: 384
Гъбите са страшна напаст и аз ги придобих докато бременеех,от тогава само си ги отглеждаме с мъжо.От раждането поизчезнаха,после той пи низорал и се маза с нещо,но ефект явно не е имало.По време на бремеността слагах гино-певарил,инъче винаги съм с ежедневни превръзки,ползвам интимен душ на Лиция с мента,много е освежаващ,но заради кърменето не мога да взема по сериозни мерки.Хомеопадката ми препоръча да си направя изледвания и ще ми предпише нещо.

# 19
  • Мнения: 2 006
Изследванията ти потвърждават ли гъбички?Мен ме лекуваха 1 година от гъбички (същата симптоматика като описаната от теб)-накрая се оказа възпаление, което няма нищо общо с гъбички-ако държиш ще се поровя за бележката с диагнозата.Оправи ме един страхотен гинеколог от Тина Киркова-др.Гергов  bouquet
Ако обаче действително имаш гъбички е желателно преди всичко друго да се погрижиш за имунитета си-потърси хомеопат или пробвай водораслите на аква сорс-изхвърли кърпите и бельото си-чувала съм също и за промивки с кисело мляко(не съм пробвала)
Успех  bouquet

# 20
Момичета,много благодаря за съветите!Така-за имунитета постоянно пия витамини,изпих една бутилка "Шведска горчивка",сега и Цитросепт приемам...А за промивките с кисело мляко-какво точно представляват?Някой пробвал ли ги е?

# 21
  • Мнения: 262
преди години и аз имах гъбички че и мъжа ми страшен сърбеж и зачервяване и аз и той дадохме към 500 лв. за лекарства той се оправи но аз не докато една от всички доктори при които ходих не ми изписа невероятния мехлем който ме опрви. Санмо да добавя че освен сърбеж и зачервяване аз по едно време си спомням че също имах като теб нещо като нацепване на срамната устна. Мехлема се казва НИЗОРАЛ преди окло 5 години струваше към 6 и нещо, има и таблетки но аз се оправих само с мехлема за веднага се усеща резултат Мажех се сътрин и вечер като непосредствено преди това се измивах хубаво само с хладка вода никакви сапуни или интимни гелове подсушаваш се добре и се намазваш като при всяко ново мазане трябва да си слагаш нови бикини (не чисто нови а просто други). След като успях да ги разкарм тея гъбички после ако усетих и най - малки симптоми на повторна поява пак се намазвах няколко пъти и така ве4е от години нямам. Изключително съм доволна от този мехлем опитай го няма да съжаляваш препоръчвам го на всички с подобен проблем  Hug

# 22
  • Мнения: 9 094
Канестена и при мен имаше временен ефект. Но все пак имаше.
Клотримазола е слабичък, така че ефект е нормално да е нямало, по принцип при по-упорити гъби няма...
Ентеросан аз лично не съм го пила, тъй като винаги когато ми се наложи да го пия, не мога да отделя достатъчно финанси да си го купя, но задължително ако решиш да го пробваш, вземи и двата вида: и вагинални таблетки, и хапчета.

# 23
Канестена и при мен имаше временен ефект. Но все пак имаше.
Клотримазола е слабичък, така че ефект е нормално да е нямало, по принцип при по-упорити гъби няма...
Ентеросан аз лично не съм го пила, тъй като винаги когато ми се наложи да го пия, не мога да отделя достатъчно финанси да си го купя, но задължително ако решиш да го пробваш, вземи и двата вида: и вагинални таблетки, и хапчета.

Ще ми кажеш ли каква цена горе-долу е Ентеросан-а?Благодаря предварително! Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 880
Ентеросан за пиене (основен) струва 2.88 лв. вагиналните глобули обаче не знам.
Ентеросан-а е чудесен препарат!!!

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
на мен глобули Клотримазол много ми помагат.а моя приятелка казва, че с едно хапче, което се изпива й изчезвали за една нощ...било около 24 лв. но се пие 1 път. нещо с М започваше..ама как беше? newsm78 питай в аптеката, ако искаш?
иначе Ентеросан аз редовно профилактично си пия. 1 хапче съдържа над 10 млрд. живи бактерии. има и ваг. глобули, трябва да попиташ в Аптеката:)
успех!
хапчето се казва MYCOSYST и наистина помага, аз съм живото доказателство вярно е малко скъпо и се пие по едно в месеца продължение на 4-12 мес ,но аз от 1год да чукна на дърво проблеми нямам.

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
забравих да кажа ,че еднакратно си поставих и GYNAZOL вагинално естественно предписано от гинеколог.

# 27
Сега се сетих,че преди около 2 месеца гинеколожката ми предписа хапче за еднократно пиене,но не мога да се сетя дали беше MYCOSYST или MYCOMAX...Доколкото си спомням имаше ефект,но само краткотраен...Значи от всичко написано до тук,ще направя следното:ще продължа с промивките с Цитросепт,ще си купя Ентеросан за пиене и вагинално и да се надяваме,че ще с справя с тея отвратителни гъби!Може евентулно да си купя и Низорал крем,но първо ще видя как ще потръгнат нещата!Момичета,много благодаря за съветите,които ми дадохте!Наистина ми помогнахте!Ако има още нещо,с което може да ме насочите-пишете!Благодаря отново!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 100
Опитай така, както си решила.
Но ако нещо не е наред и си от София, пиши ми на лични. Ще те свържа с наистина добър гинеколог. Лежала съм при нея в Майчин дом. Беше една от добрите. В отделението по патология.

# 29
  • Мнения: 9 094
Това е списъкът с препарати Ентеросан, за цени не пише, учудвам се обаче че този за пиене е толкова евтин, а ваг. глобули са към 12 лв newsm78

Общи условия

Активация на акаунт