Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 31 694
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 895
Първо май ще е Кристи  Wink Моника нека почака, рано й е още.

# 31
  • Мнения: 882
Лив, няма да си самичка  Heart Eyes
Ехааа, супер  Hug

ЧРД на д-р Калчев!  bouquet Да е жив и здрав, много щастлив и успешен и да продължава да сбъдва мечтите ни!

Аз се чудя защо се разбират така с ММ, а то защото и двамата са везнички.  Crazy

# 32
  • Мнения: 6 045
Вие винаги с мъжете си ли влизате? Затова ли док на един от последните прегледи като видя ММ отвън и ми вика: "Да го поканим и него. Ти все го пренебрегваш." Blush
ММ присъства само на първите два прегледа докато отметнахме и неговите изследвания. След това все сама си влизам.
Аз не намирам за нужно и той да влиза, защото нищо не разбира, няма да зададе и един въпрос и само ще мълчи. Даже сега ми каза, че след следващата пункция не иска да присъства на разговора с док след това, а иска аз да му кажа резултата. Много гадно му стана, особено като се разплаках там.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2016, 10:42 от Boby_pl

# 33
  • Мнения: 5 895
Ние винаги сме комплект, но защото пътуваме. Само наскоро ходих сама с една приятелка и щяхме да влизаме заедно за майтапа.
Инструктирам ММ за всеки преглдед да пита неща, които аз мога да забравя. Отделно той си задава въпроси сам, но аз го държа постоянно информиран и е в час с доста неща.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2016, 11:57 от 💎Bling-a-ling💎

# 34
  • Мнения: 3 902
Мерси за палците!  bouquet bouquet bouquet Hug Hug Hug Аз още чакам да ми се обадят... Ако ме викат според вас до колко часа да чакам да звъннат?

И ние вървим в комплект, трябва си да ми напомня, ако забравя нещо или да слуша, ако аз се разсейвам... Само ако ходя за нещо дребно не го взимам или ако има някакви сериозни пречки в работата.

# 35
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Блинк и аз така му говоря на рибока ... ще става като док! Praynig
Иначе Сигридов е тих човек, спокоен, но доста плашещ, ако се хванеш за всяка дума.
Скрит текст:
Вчера вика 2 умряха тази седмица с твоята мутация  Shocked , не си слагаха инжекциите, а третата я чакаме всеки момент да умре ... викам шегува ли се, какво става  Shocked Shocked Shocked Реших, че се шегува за да ме стресне. Иначе и Лисичков ми надрънка едни такива ... за някаква белодробна емболия и аз после имах пулс 200. Та от тогава се пазя от такива емоции.
Лив, стискам палци и за теб!
Сън, според мен ще се обадят след 11, сега излизат резултатите от сутринта, да мине лудницата за прегледи, и тогава започват да звънят.

Аз на процедурата ходех сама през повечето време, иначе сега ходи всеки път не е пропускал среща с човека

# 36
  • Мнения: 6 045
Аз предпочитам да не го затормозявам с подробности и да не го психясвам.

Sun, на мен винаги са ми звъняли около 10.00 - 10.15. Може днес покрай ЧРД-то да е по-натоварен и да не е видял още резултатите ти.

# 37
  • Мнения: 3 902
Синеока, Боби, мерси:) Ще постискам още малко и ще си чакам чинно. Ама така ми е свит стомахът какво ще излезе...

# 38
  • София
  • Мнения: 7 645
ние не само, че не влизаме заедно, но и ходя сама.
Ако ММ ме закара някой път, дори не чака в чакалните, защото не го кефи да чака в чакалня... чака си в колата на музичка  Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 сеп 2016, 11:04 от Brayda

# 39
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Bling, темата е супер и нека да е повод да станеш дебела  Whistling Whistling

Честит празник на човекът, който даде надежда на всяка от нас. Бог да го благослови  Peace

Ние с ММ сме все заедно, при мен нещатра бяха инфарктно тежки и депресиращи, че не можех без него. А и пътуваме така и така 2 дни заедно. Пък и аз като се шашна, той после помни подробности.

# 40
  • Мнения: 6 045
Моят винаги ме кара, но или чака в колата или във фоайето на клиниката. Отделно има една подробност още, заради която не искам да го мъча да влиза. Той работи нощно време, прибира се и дори не ляга, за да ме закара. Е как да го мъча и на прегледа да присъства?!?  Thinking

# 41
  • Мнения: 5 895
Перу, много ми хареса пожеланието си. С един куршум два заека Laughing
Сигридов да не почне и мен да ме плаши някой ден с моите мутации ooooh! За Б12 представам си какво ще каже щом всички останали не го усвояват какво остава за мен.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2016, 11:58 от 💎Bling-a-ling💎

# 42
  • Мнения: 615
Йоли, това заради мутацията 4г/4г ли?  #Crazy

Между другото, темичката е уникална Simple Smile Благодаря!

# 43
  • Мнения: 882
Лив, стискам палци и за теб!
Благодаря, мила!  bouquet Хайде скоро да те последваме всички!
Сън, стискам палчета! Praynig Само не разбрах за какво чакаш обаждане? Нали за инсе се готвехте последно в края на седмциата?

Блинг, сподели радостта!!! Този опит трябва да е твоят вече, с толкова позитивна енергия и разноцветен прашец от всички страни, и с такава хубава тема, няма как да не стане!  Peace

ММ идва с мене само при стартиране на нов опит - когато чертаем стратегията, после за пункцията и при коментар на неуспешните. При проследяване, изследвания, инжекции и т.н. не виждам смисъл да идва. Но ние живеем в София и е доста по-лесно.

# 44
  • София
  • Мнения: 781
Ехеее, нашият док е рожденник! Да ни е жив и здрав и все така чаровен Simple Smile
Блингче, благодаря ти, че се грижиш за темите!
Момичета, много мило ми стана, че не сте ме забравили. И аз ви мисля! Чета ви, но по-рядко пиша. Е, има периоди, в които пропускам някои неща, но това е защото много пишете и не смогвам Simple Smile
Някоя от вас знае ли дали клиниката ще работи в събота? Звънях, но не вдигат. Сигурно всички се суетят около доки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт