Къде в Пловдив? - 67 тема

  • 78 386
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 695
Елфита,  bouquet!

Да попитам за мнение за индийския ресторант в Пловдив? Меню и цени виждам, но май никой от познатите ми не може да даде лично мнение - става ли за семейно мероприятие /по-възрастни роднини нещо развиха интерес към непознати кухни/ или е "побългарено"?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 014
Благодаря за темата  bouquet
Да попитам дали вече се знае точно кога ще откриват МОЛ Марково тепе или е само още октомври като информация

Тук пише края на месец октомври:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Oficialno-Mol-Markovo-te … z-oktomvri-667007

Аз имам информация за 21 октомври. Peace не мога да гарантирам обаче,че е на 100% достоверна.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 206
Момичета, моля ви да ме насочете към логопед Hug
Малкият ми син е на 6 и има проблем със звука 'с'. Всичко останало е ок, но определено трябва работа с логопед. Единственото ми изискване е да е около х-л Лайпциг, т.е. бул. Руски, В. Априлов, гарата, ул. Ив. Вазов, или центъра.
Търсих в нета, има различни логопедични центрове, но са в кварталите.
Предварително благодаря! bouquet

# 18
  • Мнения: 1 206
Благодаря за темата  bouquet
Да попитам дали вече се знае точно кога ще откриват МОЛ Марково тепе или е само още октомври като информация

Тук пише края на месец октомври:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Oficialno-Mol-Markovo-te … z-oktomvri-667007

Аз имам информация за 21 октомври. Peace не мога да гарантирам обаче,че е на 100% достоверна.  Rolling Eyes

Живея точно зад мола, през улицата, на 3м. Доколкото знам, 24 октомври е датата, но въпреки усилената дейност 24/7, не виждам как ще спазят срока. Има доста за довършване.

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Благодаря за темата. bouquet
Имало някакви "сергии" на главната? Някой знае ли за какво става въпрос?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Панаир на занаятите, но май беше миналата седмица. Вчера нямаше нищо. Само някакви фолклорни състави на Римския стадион.

# 21
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Благодаря.
Няма значение така или иначе ще разходя детето.
Беше ми интересно.

# 22
  • Мнения: 5 392
Цамбуууррр.
Търся предразполагащ зъболекар за почти 4-годишно дете. Условието е да се паркира лесно около кабинета.

# 23
  • Мнения: 812
Какво има на бившото Пени в Тракия сега?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Нищо Simple Smile
Опънат е един транспарант на One Architecture Week.
Май бирарията са го купили/наели

Лято, моите ги водя при нашия зъболекар, от както са навършили годинка.
Доволна съм, децата не се страхуват. Ако те устройва Тракия, пращам координати на лични. (винаги има място за паркиране пред входа)

# 25
  • Мнения: 5 392
На другия край на града ми е, а аз дори не съм от Пловдив. Ако не се включи някоя мама с по-близо положение, ще то пишка на лични. Hug

# 26
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Търся някой, който да изкупува антикварни книги. Сещате ли се къде мога да ги предложа. Основно са от библиотека Световна класика, както и събрани съчинения на класици - български, руски, френски.

# 27
  • Мнения: X
Привет и в новата тема.От тук научавам много полезни неща.И ще се възползвам да попитам, че имам два въпроса:
1. Къде в Пловдив може да се купи/поръча бурито? /малкият е гледал в някакво филмче и сега ми е проглушил ушите, че иска да опита/

2. Къде в града има избор от преспапиета/онези стъклени топки дето вали сняг в тях/? По възможност да не са коледни или много момичешки/ поръчката е за същия младеж, а коледни имаме вече/

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Цамбуууррр.
Търся предразполагащ зъболекар за почти 4-годишно дете. Условието е да се паркира лесно около кабинета.
Изидент
Привет и в новата тема.От тук научавам много полезни неща.И ще се възползвам да попитам, че имам два въпроса:
1. Къде в Пловдив може да се купи/поръча бурито? /малкият е гледал в някакво филмче и сега ми е проглушил ушите, че иска да опита/


р-т Сомбреро

# 29
  • Мнения: X
Благодаря! А той къде е?/не че не мога да питам Гугъл, ама предпочитам някой да ми обясни,като на бивша блондинка/...и да питам сигурно ли е, щото има,че днес изходихме центъра- на поне три места дето пишеше в интернет-а, че предлагат.....ама на място-йок/и детето остана силно разочаровано, та да не се случи пак/.

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 17:48 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт