Къде в Пловдив? - 67 тема

  • 78 434
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 13 625
Магазин немски център, където беше срещу Форума дали са го преместили или просто ся го затворили?

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 3 748
Ще има ли някакви мероприятия за децата по случай Хелоуин?

На страницата им във Фейсбук пише, че ще има някакво Хелоуин-парти от 16.30 часа.

Магазин немски център, където беше срещу Форума дали са го преместили или просто ся го затворили?

Затворен е. От същата верига има на Главната.

Като слушам отзивите за новия мол, който смятам да посетя като мине истерията, май пак ще ходя до Сф да си пазарувам.

Ето това е неприятното, че ни карат индиректно да ходим да си оставяме заплатите в София и Стара Загора, че и за гориво да харчим, пък и магистралите да им трием  hahaha.

# 467
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 182
Така си е, но предпочитам като давам пари да знам за какво е, уви тука не е така. Направо не знам до кога ще е така. Пауло Ботичели е под път и над път в Пловдив

# 468
  • Мнения: 3 922
Защо всички мрънкате заради Ботичели? Никой не ви кара да влизате там. Марките, които по принцип купувам видях, че ги има в новия МОЛ в м-н Пунто. Така,че съм доволна относно обувките. За дрехите сте прави.

# 469
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 182
Мрънкаме, защото няма разнообразие. Защото навсякъде, където се завъртя е Пауло Ботичели, вместо да се открият магазини, които ги няма в града.

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 3 365
В София в The Mall има два магазина, които се надявах да отворят тук - Даная и един за дънки, Кортфийлд май беше.

И аз се дразня на Паоло Ботичели. Може да си имат клиенти, но толкова ли няма други магазини за обувки, които да отворят?

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Явно нещо/някой ги спира тия марки да идват в нашия град  Thinking

# 472
  • Мнения: 4 871
Едва ли има такава конспирация някой да ги спира, може би самите марки не виждат голям пазар тук. Ама да влезнат тук да прочетат, де Mr. Green колко ги искаме и чакаме!

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 2 472
Те Даная-та не бяха ли от рода на Александра? Имаше ги в Сердика център и не бях много впечатлена.

# 474
  • Мнения: 385
Аз като цяло съм разочарована от всички магазини. Надути цени, ниско качество. Така е и в моловете, и на главната, навсякъде.
Обувки отдавна вече купувам основно от Амазон - разнообразие, качество и супер намаления.

# 475
  • Мнения: 8
Моля за помощ, ако ви е известен добър мебелист за сглобяване на мебели.

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 13 625
Доволна съм от момчетата на Зенит груп, намират се след Скобелева майка вдясно на светофара.


Относно Ботичели, имат клиентела, много продажба - високи приходи и затова полека-лека завземат, където има място /казвам го, защото съм била в кухнята/. Елементарен пример влиза някаква жена, започва да обижда какви боклуци продаваме и...си купува нови.
В Пловдив масово из центъра и мола продават абсолютни боклуци на завишена цена.

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 3 748
Дами, чета в една от темите коментари за бутик "Джофра" и се сетих да ви попитам, къде е това чудо в Пловдив? Любопитно ми е дали съм влизала, без да си спомням гръмкия му лейбъл  Joy.

# 478
  • Мнения: 838
Дами, чета в една от темите коментари за бутик "Джофра" и се сетих да ви попитам, къде е това чудо в Пловдив? Любопитно ми е дали съм влизала, без да си спомням гръмкия му лейбъл  Joy.
Май беше до драматичния театър  Thinking

# 479
  • Мнения: 49
Здравейте! Къде в Пловдив има магазини за уреди с транспортни дефекти? Искам да си купя ютия. От Кършияка съм. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт